سیاسی

تاکید نماینده خاش بر ضرورت تقسیم عادلانه اعتبارات سازمان بهزیستی

نماینده مردم خاش در شورای اجتماعی شهرستان خاش که با حضور معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور و شماری از مدیران کل کشوری و استانی بهزیستی، فرماندار و اعضای شورای اداری خاش برگزار شد بیان کرد: اقشار جامعه خاش و منطقه سیستان و بلوچستان بسیار کم درآمد، آسیب پذیر و نیازمند حمایت و توجه ویژه مسئولان و نهادهای حمایتی هستند.

جهانگیر در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

جهانگیر در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: حدود یک چهارم زندانیان را متهمان تحت قرار تشکیل می‌دهند

رییس سازمان زندان‌ها در دیدار با آیت الله دری نجف آبادی، گفت: اهتمام به امر آموزش در زندان‌ها در راستای کاهش آسیب‌های زندان از اهمیت زیادی برخوردار است.

با رای هیات عمومی دیوان انجام می‌شود

خروج مناطق حفاظت شده زیست محیطی از محدوده مناطق آزاد

طبق رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری و در راستای حفاظت و بهسازی محیط زیست، قرار گرفتن پارک ملی در منطقه آزاد تجاری موجبات تخریب محیط زیست را به همراه خواهد داشت و لذا هیات عمومی با اعمال ماده 12 و 84 قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری، مصوبه مذکور را ابطال کرد.

شمخانی: آمریکا درمدیریت و جمع‌بندی نتایج اجلاس آستانه نقشی نخواهد داشت

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: به دلیل مخالفت ایران با مشارکت آمریکا در اجلاس آستانه، هیچ‌گونه دعوت مشترکی برای حضور آمریکا از سوی سه کشور مبتکر برگزاری اجلاس به عمل نیامده است.

سنگینیِ برنامه ششم روی دوش دولت

مجلس شورای اسلامی پنج هفته متوالی در دو تا سه نوبت تشکیل جلسه داد تا بررسی برنامه ششم توسعه را تمام کند، برنامه‌ای که با توجه به تکالیف و بار مالی سنگینی که برای دولت تعیین کرده، شانسِ روی کاغذ ماندنش به مراتب بیشتر از اجرایی شدنش است.

دادستان تهران خبر داد:

آغاز بازجویی از جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی/ احضار 144 نفر در پرونده املاک و فیش‌های حقوقی

بیست و پنجمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اجرای احکام، روز دوشنبه بیست و هفتم دی ماه سال جاری با حضور معاونان دادستان، سرپرستان نواحی دادسرای تهران، سرپرستان دوایر نظارت زندان‌ها و قضات اجرای احکام چند ناحیه از دادسرای تهران، به ریاست دکتر عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران برگزار شد

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه