سیاسی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی:

مردم آذربایجان‌شرقی قدردان زحمات مسوولان دلسوز خود هستند/ آیت‌الله مجتهد شبستری نمونه بارز یک فرد دلسوز است

نماینده ولی فقیه در آذربابجان‌شرقی گفت: مردم تبریز و استان قدردان مسوولان زحمت‌کش خود هستند که آیت‌الله مجتهد شبستری نمونه بارز یک فرد دلسوز، انقلابی، جهادی و زحمت‌کش برای این استان است.

در دیدار نایب رئیس اول مجلس اتریش

ظریف خواستار ایفای نقش موثرتر اتحادیه اروپا در موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی شد

وزیر خارجه ایران در دیدار نایب رئیس اول مجلس اتریش با اشاره به جایگاه اتحادیه اروپا خواهان ایفای نقش موثرتر این اتحادیه در موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی شد.

«سید حسن نصرالله»:

پیروزی ما در عرسال به دلیل حمایت سخاوتمندانه ایران است/اراضی اشغال شده لبنان و سوریه توسط داعش ۲۹۶ کیلومتر است/ حرب‎الله هیچ گونه تشکیلاتی در کویت ندارد

سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان ضمن تمجید از سوریه در پایان درگیری‎ها در جرود عرسال اعلام کرد که فرماندهی سوریه همه گونه تسهیلاتی را در عملیات آزادسازی جرود عرسال ارائه کرد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

اظهار تاسف وزیر برای پروژه تاکام ـ ساری فایده‌ای به حال مردم ندارد

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اظهار تاسف وزیر راه و شهرسازی برای پروژه محور تاکام ـ ساری گفت: این ابراز تاسف فایده‌ای به حال مردم ندارد.

پیاده‌سازی پروژه آنسکام در ایران

آیا ایران به سرنوشت عراق دچار می‌شود؟

آمریکا و متحدان غربی‌اش به بهانه کمیته آنسکام و بازرسی از عراق، اطلاعات ذی‌قیمتی درباره مراکز نظامی و امنیتی عراق به دست آوردند که بعدها در زمان حمله نظامی به این کشور مورد استفاده قرار گرفت.

یادداشت/ ابراهیم رسولی

ﺩﻭﻟﺖ ﺩﻭﺍﺯﺩﻫﻢ ﺍﻭﻟﻮﻳﺖﻫﺎ ﻭ ﻋﺒﺮﺕﻫﺎ

ﻋﺒﺮﺕ ﮔﻴﺮﻯ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻋﺎﻣﻞ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺩﻭﻟﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﻠﻜﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ ﺑﺮﺭﺳﻰ ﻧﻘﺎﻁ ﺿﻌﻒ ﻭ ﻗﻮﺕ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺑﺎ ﻣﺸﻜﻼﺕ ﻭ ﻣﻮﺍﻧﻊ ﺭﻓﻊ ﺁﻥ ﻫﺎ ﻭ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻫﻰ ﺁﺳــﻴﺐ ﺷﻨﺎﺳﺎﻧﻪ ﻭ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﻧﮕﺎه هاﻯ ﺳﻴﺎﺳﻰ ﻭ ﺣﺰﺑﻰ ﺑﻪ ﺳﻴﺎﺳﺘﮕﺬﺍﺭﻯ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﺩ.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه