سیاسی

رییس‌جمهور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب:

بیانات راهگشای حضرتعالی مایه دلگرمی خادمان ملت و فعالان اقتصادی شد

رییس‌جمهور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی، با قدردانی از بیانات راهگشای ‏معظم‌له در نخستین روز سال نو که مایه دلگرمی همه خادمان ملت و فعالان اقتصادی شد، ‏گفت: نخستین جلسه دولت در سال جدید، به تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و ‏افزایش اشتغال اختصاص خواهد یافت و گزارش پیشرفت کار به طور منظم به اطلاع مردم ‏عزیز و رهبری معظم خواهد رسید.‏

تا پایان روز دوم صورت گرفت؛

ثبت نام ۷۶۹ داوطلب عضویت در شوراهای شهر و روستا در استان البرز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: تا پایان دومین روز از ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا در استان البرز، ۷۷۱ نفر نام نویسی کردند که از این آمار ۲ داوطلب انصراف دادند.

35 نفر برای انتخابات شورای شهر بجنورد در روز اول نامزد شدند

‌مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان بجنورد با اعلام شروع رسمی ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: در نخستین ساعات از اولین روز ثبت نام 35 نفر برای نامزدی انتخابات شورای شهر بجنورد با مراجعه به فرمانداری ثبت نام کردند.

ظریف: با بدعهدی طرف‌های برجام، به شرایط قوی‌تر از گذشته بازمی‌گردیم

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر آمریکا بدعهدی خود را به حدی برساند که ادامه برجام به منافع ملی ما خدشه وارد کند، جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کامل برای بازگشت به شرایط قبل از برجام و حتی قوی‌تر از گذشته برخوردار است.

رئیس کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی:

به دنبال حضور افراد متخصص در شوراها هستیم

رئیس کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی گفت: ما تأکید داریم که کاندیداهای شوراهای شهر مورد حمایت حزب در سراسر کشور هرچه سریعتر فرآیند ثبت نام را انجام دهند و آن را به روز آخر موکول نکنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه