سیاسی

لاریجانی در دیدار با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی:

دست اندازی دولت به منابع مالی تأمین اجتماعی از اصل غلط بوده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:به هر طریق ممکن باید کمک کرد تا مسئله بدهی دولت به تأمین اجتماعی تعیین تکلیف شود، زیرا این اعتبارات و پول ها متعلق به کارگران بوده و دست اندازی دولت از اصل غلط است.

واقعیت میدان عمل در سوریه آمریکایی‌ها را وادار به عقب‌نشینی کرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که واقعیت میدان عمل در سوریه، غربی‌ها به خصوص آمریکایی‌ها را وادار به عقب نشینی و تغییر موضع درباره حضور اسد در سوریه کرد. چون تعیین پیش شرط و تعیین تکلیف برای مردم سوریه امکان‌پذیر نیست.

نگاهی به فعالیت های حسن روحانی در ایام تعطیلات نوروز 96؛

نوروز پر مشغله آقای رییس جمهور

انجام 3 سفر داخلی به شرق، غرب و شمال کشور، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 54 طرح و پروژه صنعتی و عمرانی و سفر به روسیه و حضور در دو دیدار دیپلماتیک و همچنین امضای 14 سند همکاری بین المللی از جمله اقدامات انجام شده از سوی رییس جمهوری طی 14 روز تعطیلات نوروزی است.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات خبر داد

عزم تهران و تفلیس بر توسعه روابط فرهنگی

علاقه‌ ایران‌شناسان و مردم گرجستان به زبان و آثار ادبی و هنری زبان فارسی و افزایش اتاق‌های ایران و کرسی‌های زبان فارسی در دانشگاه‌ها و مدارس گرجستان حاکی از تمایل دوطرف برای گسترش روابط فرهنگی است. درهمین راستا رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سفری که به منظور گسترش تعاملات فرهنگی ایران و گرجستان به تفلیس داشت با مسئولان این کشور از جمله رئیس دانشگاه دولتی تفلیس، وزیر فرهنگ و میراث فرهنگی و مشاورنخست وزیر این کشور دیدار کرد.

گزارشی از اتفاقات سیاسی سال ۹۵

سالی که اشک سیاسیون درآمد

شاید اگر سال‌ها بعد، از سیاسیون ایرانی درباره مهم‌ترین اتفاقات سال ۹۵ سوالی پرسیده شود بدون شک درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی در صدر مهم‌ترین و تلخ‌ترین اتفاقات این سال قرار می‌گیرد. ۹۵ سالی بود که در آن اشک سیاستمداران ایرانی درآمد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه