سیاسی

دبیر ستاد انتخابات استان:

انتخابات شوراها در 17 شهر و 742 روستای کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد و دبیر ستاد انتخابات استان از افزایش میزان مشارکت داوطلبان زن انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان خبر داد.

وزیر مشاور در امور وزارت خارجه سنگاپور در دیدار با خرازی:

مقابله با فساد و شایسته سالاری رمز توسعه سنگاپور است

نشستی با عنوان "جایگاه ژئوپلیتیکی و راهبردی توسعه در سنگاپور و شرق آسیا" عصر امروز(شنبه) با حضور کمال خرازی در سایت شورای راهبردی روابط خارجی برگزار شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

باید منابع مورد نیاز سرمایه‌گذاری‌های نفتی، ریلی و دریایی تامین شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در حوزه صنایع نفتی، ریلی و دریایی ظرفیت سرمایه گذاری‌های جدید وجود دارد ولی منابع لازم در این خصوص موجود نیست، افزود: بانک ها و بنگاه های بزرگ باید منایع را به این موارد اولویت دار معطوف کنند.

/در تداوم تدبیر و امید/

محسن رهامی: چندصدایی باید در هر دو جریان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی تعمیق شود

دبیر کمیته انتخابات شوراهای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: از این‌که روحانی توانست شرایطی را ایجاد کند که اصلاح‌طلبان بتوانند با رده‌های بالای نظام گفت‌وگو کنند خوشحالم. این گفتمان، فضای سال 88 را به فضای سیاسی اجتماعی تغییر داد و باید از بازگشت فضا به گذشته جلوگیری کنیم.

/دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب/

چمران: کاندیداها تعهد داده‌اند به نفع نفر اول کنار روند

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جمنا فقط برای این انتخابات فعالیت نمی‌کند و اهداف و برنامه‌های طولانی مدتی دارد اما هدف فعلی انتخابات ریاست جمهوری است.

کدخدایی اعلام کرد

نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان میان‌دوره‌ای مجلس شنبه اعلام می‌شود

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز هیات مرکزی نظارت بر انتخابات با حضور اعضای این هیات تشکیل جلسه داد، گفت: نظرات هیات‌های نظارت استانی درباره داوطلبین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در ۴ حوزه انتخابیه بررسی شد.

وزیر کشور:

قطع 75 درصد درآمدها از وابستگی به نفت، افتخار نظام است

وزیر کشور قطع 75 درصد درآمدهای کشور از وابستگی به نفت را جزو افتخارات انقلاب اسلامی دانست و گفت: با تلاش، جدیت و پشتکار جوانان برومند این مرز و بوم، ایران اسلامی به سوی تعالی و استقلال در زمینه های مختلف گام برمی دارد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه