سیاسی

رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر

آتش به اختیار یعنی کار فرهنگی خودجوش و تمیز، نه بی‌قانونی

در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید را در سراسر کشور با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم، بهترین‌ها را مسألت کردند. کانون این حضور پر شور و مؤمنانه، مصلای امام خمینی تهران بود که نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای اقامه شد.

سی‌ان‌ان: نگرانی مقامات آمریکا از گسترش جنگ واشنگتن در سوریه با ایران

شبکه سی‌ان‌ان با ادعای این‌که «ایران به دنبال ایجاد منطقه‌ای تحت کنترل خود از تهران تا بیروت است»، گزارش داد: مقامات آمریکا نگرانند که واشنگتن درگیر جنگی منطقه‌ای گسترده با سوریه و ایران شود.

آیت‌الله موسوی جزایری:

در برابر هر شهید، ده‌ها موشک به سوی تروریست‌ها می‌فرستیم

امام جمعه اهواز با بیان این‌که حمله موشکی سپاه به داعش پاسخ کامل جمهوری اسلامی به آنها نبود، گفت: اگر مجددا دشمنان و داعش خیال خام این عملیات‌های تروریستی را داشته باشند، جمهوری اسلامی ایران در برابر هر نفر شهید ده‌ها موشک به سوی آنها پرتاب خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه استان قزوین در خطبه‌های نماز عیدفطر:

گرگ‌ها فقط زبان موشک را می‌فهمند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: به ما ثابت شده که به قول گرگ نمی‌شود تکیه کرد، به قول گرک‌ها نمی‌توان اعتماد کرد، آنها زبان موشک را می‌فهمند و خداوند بر اساس آیه «واعدوا لهم مستطعتم بالقوه» به ما دستور داده که در برابر آنها قوی حاضر شویم.

رسول منتجب‌نیا:

عوامل بر هم زننده انسجام ملی مجازات شوند

قائم مقام حزب اعتماد ملی با اشاره به این‌که «اختلاف سلیقه و نظر یک امر طبیعی در کشور است»، گفت: با این وجود وحدت و انسجام و اتفاق نظر بر روی مصالح و منافع ملی یک امر لازم، قطعی و عقلانی است که بدون آن قطعا کشور نه تنها پیشرفت نخواهد کرد بلکه آسیب‌پذیر خواهد بود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه