سیاسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

واگذاری نظارت و تعیین صلاحیت شوراها به نمایندگان مجلس، اشتباه بزرگ در قانون‌گذاری است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به قانون انتخابات شورا، گفت: واگذاری نظارت و تعیین صلاحیت به نمایندگان مجلس، اشتباه بزرگ در قانون‌گذاری است.

شمخانی:آل سلمان فعال‌ترین کارخانه تولید تروریست در جهان را در عربستان ایجاد کرده است

علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دولت آمریکا و حکام آل سعود نه تنها اقدامی در مسیر مقابله با تروریسم انجام نمی‌دهند بلکه با اتخاذ رویکردی حمایتی، زمینه توسعه فعالیت آنان را نیز فراهم می کنند.

انتقاد امام جمعه کرج از شمار فراوان داوطلبان انتخابات شوراها

امام جمعه کرج به ثبت‌نام از نامزدهای شوراهای شهر و روستا اشاره و تصریح کرد: افرادی که ثبت‌نام می‌کنند اگر در خود قابلیتی نمی‌بینند وقت و اموال بیت‌المال را تلف نکنند، مثلا در حالی که فقط 13 نفر در شورای کرج حضور می‌یابند اما 1500 نفر برای انتخابات داوطلب می‌شوند.

روابط عمومی دفتر رییس‌جمهور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد

تکذیب انتصاب رییس ستاد انتخاباتی روحانی در استان‌های مختلف/پیگیری این موضوع از سوی مراجع قانونی

روابط عمومی دفتر رییس جمهور ادعای اخیر برخی افراد مبنی بر انتصاب رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در استانهای مختلف کشور را تکذیب و از پیگیری حقوقی این ادعاها از سوی مراجع قانونی کشور خبر داد.

امام جمعه موقت تهران : باید در شناخت فرد اصلح در انتخابات آتی تلاش ویژه‌ای کنیم

آیت‌الله موحدی کرمانی گفت: اندک اندک به زمان انتخابات نزدیک می شویم باید در شناخت فرد اصلح تلاش ویژه داشته باشیم چرا که غفلت در این مورد مجازات دارد. ویژگی‌های فرد اصلح را در آینده خواهم گفت.

آخرین اخبار انتخابات 96؛

اصلاح‌طلبان یک، اصولگرایان صفر

در حالی‌که اکثریت اصلاح‌طلبان، حسن روحانی را به‌عنوان کاندیدای قطعی خود برای انتخابات ۹۶ برگزیده‌اند، اصولگرایان همچنان با مددجویی از سازوکار حاکم بر «جمنا» می‌کوشند تا از طریق مذاکره و گفت‌وگوهای مداوم با ۱۴کاندیدای شاخص‌شان به جمع‌بندی مشخصی برای انتخابات سال آینده دست‌ پیدا کنند و در این میان نیز حزب مؤتلفه با مصطفی میرسلیم و احزاب حامی احمدی‌نژاد با حمید بقایی راه خود را می‌روند.

فولادگر: دولت یازدهم دو دوره‌ای می‌شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سه انتخابات پیش رو در اصفهان، گفت: انتخابات امسال بسیار رقابتی خواهد بود، اما تجربه نشان داده خود شخص آقای رییس‌جمهور شانس بیشتری داشته و دارد. با رجوع به گذشته احتمالا این دولت نیز دو دوره‌ای می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان:

هفته هنر انقلاب، بهترین فرصت برای ارج نهادن به هنر متعهد است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان، بر اهمیت باشکوه برنامه‌های هفته هنر انقلاب تأکید کرد و گفت: هفته هنر انقلاب بهترین فرصت برای ارج نهادن به هنر متعهد است.

نماینده مردم اراک:

دولت‌ها بعد از دولت دهم سال‌ها باید تاوان تصمیمات گذشته را بدهند

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد دولت‌های نهم و بویژه دهم نشان داد که احمدی‌نژاد در گرداب قدرت‌طلبی گرفتار شده است و جریان انحرافی همراه با او با طرح مسایل مختلف که نمونه‌های بارز از انحرافات عقیدتی و سیاسی بود ایشان و دولتش را به بیراهه بردند و فرصت‌های طلایی برای اداره مطلوب کشور، اعمال اصلاحات لازم در کشور و بکارگیری منابع گسترده ارزی و ریالی که در اختیار کشور قرار داشت را بنحو شایسته مورد استفاده قرار نگرفت و بخش زیادی از این فرصت‌های طلایی از بین رفت.

نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:

برخی با منافع شخصی جلوی منطقه آزاد شدن امیرآباد می‌ایستند

نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های زیادی برای منطقه اقتصادی امیرآباد صورت گرفت اما برخی برای منافع شخصی در مقابل آن ایستادگی کردند.

سردار پاکپور در پیامی بمناسبت سال نو:

سال ۹۵ شاهد پیروزی‌ در نبرد با مزدوران تکفیری و موفقیت رزمندگان خود در جبهه مقاومت بودیم

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: سال 1395 به برکت ایمان و تلاش مخلصانه پاسداران و بسیجیان جان برکف، برای نیروی زمینی سپاه از جهات متعدد، سالی به یادماندنی و توأم با موفقیت‌های چشمگیر بود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه