سیاسی

انتقاد شدید امام جمعه شیراز به وضعیت ثبت‌نام انتخابات ریاست‌ جمهوری

امام جمعه شیراز معتقد است که شیوه کنونی حاکم بر ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری نه‌تنها ملاک وجودی آزادی در جامعه نیست بلکه عاملی برای به سخره گرفتن جایگاه ریاست‌جمهوری در جمهوری اسلامی ایران است.

هرگونه شائبه جناحی‌گرایی از صدا و سیما، مشارکت مردم را کاهش می‌دهد

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه هر نوع شائبه جناحی‌گرایی از صدا و سیما منجر به کاهش مشارکت مردم می‌شود، گفت: صدا و سیما باید اهمیت مشارکت مردم و تاثیر این مشارکت در حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را مطرح کند.

چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست‌جمهوری؛

داوطلبانی که یک روز مانده به پایان ثبت‌نام‌ آمدند/عکس و فیلم

چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست جمهوری ساعت ۸ صبح روز جمعه آغاز شد. این در حالی است که تا پایان زمان ثبت نام روز سوم 638 نفر اعلام داوطلبی کرده بودند.

سومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست‌جمهوری؛

ادامه حضور شناخته‌شده‌ها/ ثبت‌نام ۶۳۸ نفر تا پایان روز سوم +عکس و فیلم

سومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست جمهوری ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه آغاز شد.این در حالی است که تا پایان زمان ثبت نام روز دوم ۲۸۷ نفر اعلام داوطلبی کرده بودند.

دومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست‌جمهوری؛

داوطلبی 287 نفر/حضور شناخته شده‌ها/ثبت‌نام احمدی‌نژاد/ حاشیه‌ها، عکس‌ و فیلم

روز سه‌شنبه با دستور وزیر کشور ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد و با ثبت‌نام ۱۲۶ داوطلب به پایان رسید و تا پایان وقت اداری ثبت‌نام‌ها این تعداد به 287 نفر رسید.

برگزاری الکترونیکی انتخابات شورا در 4 شهر خوزستان

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری خوزستان گفت: تاکنون شهرستان‌های خرمشهر، ماهشهر، امیدیه و بهبهان برای برگزاری انتخابات الکترونیک شورا انتخاب شده‌اند و انتخابات در این شهرها به‌صورت همه مکانیزه برگزار می‌شود.

در گفت‌وگو با لوموند

موسویان: آمریکا شورای امنیت را از حیز انتفاع خارج کرد

یک دیپلمات پیشین کشورمان با اشاره به غیرقابل پیش‌بینی بودن دونالد ترامپ نسبت به ایران گفت که هر چه آمریکا غیرقابل پیش‌بینی شود ایران نیز به همان نسبت غیرقابل پیش‌بینی خواهد شد.

درباره آخرین تحولات بحران سوریه انجام شد

گفت‌وگوی تلفنی ظریف با لاوروف، موگرینی و...

وزیر امور خارجه کشورمان، بعد از ظهر امروز در تماس های تلفنی جداگانه با چند تن از همتایان خارجی خود از درباره مسائل منطقه‌ای و آخرین تحولات بحران سوریه گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان ارشد نیروهای مسلح:

تهاجم آمریکا به سوریه خطایی راهبردی است/ کمبودهای مالی نباید مانعی برای پیشرفت نظامی باشد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: دشمن تلاش می‌کند با استفاده از تاکتیک‌های جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» را در آنها القا کند.

در بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از ستاد انتخابات کشور مطرح شد؛

توضیحات وزیر کشور در مورد تمهیدات اتخاذ شده برای برگزاری انتخاباتی باشکوه

وزیر کشور در نشست مشترکی با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به ارائه توضیحاتی پیرامون ماموریت ها و وظایف وزارت کشور و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه ، بی طرف و با حضور حداکثری مردم پرداخت.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه