سیاسی

محمد هاشمی به همه ابهامات پاسخ داد

"آیت الله" ترور نشد/احتمال وجود وصیت نامه دیگر از آیت هاشمی رفسنجانی

«آیت‌الله هاشمی به امام (ره) گفت من به‌عنوان فرمانده جنگ، آتش‌بس را می‌پذیرم و شما هم دستور دهید من را دستگیر و محاکمه کنند و حکم اعدام بدهند. در بین مسئولان یک حکومت، چه در ایران، چه در دنیا چند نفر پیدا می‌کنید که این‌گونه از هستی خود برای نظام حاکم بر کشورش بگذرد؟»

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

حقوق‌بگیران نجومی حامیان برخی از نامزدهای انتخاباتی هستند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: حقوق‌بگیران نجومی حامیان برخی از نامزدهای انتخاباتی هستند، چراکه برخی از مسؤولان نمی‌گذارند آنها محکوم شوند.

در دیدار صالحی با مراجع و علمای قم مطرح شد:

در نقض برجام پیشقدم نباشیم/ضرورت انسجام داخلی بر سر برجام/تقدیر از نفوذناپذیری تیم هسته‌ای

علی‌اکبر صالحی معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان که روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه برای زیارت حرم حضرت معصومه (س) و دیدار با مراجع عظام به قم سفر کرده بود، با حضرات آیات مکارم شیرازی، وحید خراسانی، جوادی آملی، نوری همدانی ملاقات کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه:

نیازی به محک زدن آمریکایی‌ها نداریم/هیچ سلاحی به مبارزان یمنی نداده‌ایم

سخنگوی وزارت خارجه در نشست مطبوعاتی خود با خبرنگاران با اشاره به شناختی که ایران از دولت جدید آمریکا و دولت‌های پیشین آن دارد گفت: ما نیازی به محک زدن آنها نداریم و کار ترامپ از محک زدن گذشته است.

ابراز اطمینان کاخ سفید از پیروزی در روند قضایی اجرای فرمان مهاجرتی ترامپ

کاخ سفید در پی رد درخواست تجدیدنظرش در تعلیق ممنوعیت اعمال شده علیه ورود اتباع هفت کشور مسلمان به آمریکا اعلام کرد که انتظار دارد دادگاه‌ها فرمان اجرایی ترامپ برای این ممنوعیت را تایید کنند و ممنوعیت ورود پناهجویان و اتباع این کشورهای مسلمان به آمریکا از سر گرفته شوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه