سیاسی

/روز قدس روز اسلام است/

وزیرکشور: فلسطین جزو آرمان‌های انقلاب و مردم است

عبدالرضا رحمانی فضلی فلسطین را جزو آرمان‌های انقلاب و مردم دانست و گفت: فلسطین و اسلام از هم جدا نیست برای تحقق این آرمان همه ساله در راهپیمایی روز قدس حضور می یابیم و با آرمانهایمان بیعت میکنیم.

/روز قدس روز اسلام است/

استاندار سمنان:اسراییل،استکبار و داعش اضلاع مثلث شوم ترور در منطقه‌اند

استاندار سمنان از رژیم اشغالگر قدس،دنیای استکبار و گروهک های تروریستی و تکفیری و از جمله داعش به عنوان اضلاع مثلث شوم ترور در منطقه و جهان نام برد و گفت: رژیم صهیونیستی مرکز برنامه ریزی این گروه های تروریستی در منطقه است.

/روز قدس روز اسلام است/

احمدی‌پور: ملت ایران از یک میراث بشری دفاع می‌کند

معاون رئیس‌جمهور گفت: قدس یک مکان نیست، یک تفکر است که حاصل تجربه زیست بشر در کره زمین و تجربه پیامبرانی است که در سرزمین قدس آمده‌اند و انسان‌ها را به زندگی و آینده‌ای بهتر فراخوانده‌اند.

/روز قدس روز اسلام است/

آملی لاریجانی: همگرایی امت اسلامی تا رسیدن به استقلال کشورها ادامه دارد

رییس قوه قضاییه با بیان این‌که فریاد ملت ما نه فقط فریاد مظلومیت یک ملت بلکه فریاد بر سر نظام سلطه است و آنها از همین نگرانند،تاکید کرد: در دشمنی با اشغال‌گران صهیونیست متحد با هم تلاش خواهیم کرد و این رژیم را برخواهیم کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد

اقدام سپاه علیه مواضع داعش، اوج اقتدار آفرینی ایران بود

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اقدام اخیر سپاه پاسداران ایران علیه مواضع داعش در سوریه را اوج اقتدارآفرینی برای نظام جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: این اقدام سپاه امنیت ایران را چند برابر کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه