سیاسی

نخستین فرماندار زن خوزستان: مردم به سلامت کار زنان ایمان و اعتقاد دارند

فرماندار کارون با اشاره به نگاه مثبت جامعه امروز به مشارکت زنان در عرصه‌های مدیریتی گفت: چالش بزرگی که زنان در عرصه مدیریتی دارند این است که نباید خطا کنند زیرا کوچک‌ترین خطای ما دیده می‌شود و به حساب زن بودن و جنسیتمان گذاشته می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

واگذاری نظارت و تعیین صلاحیت شوراها به نمایندگان مجلس، اشتباه بزرگ در قانون‌گذاری است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به قانون انتخابات شورا، گفت: واگذاری نظارت و تعیین صلاحیت به نمایندگان مجلس، اشتباه بزرگ در قانون‌گذاری است.

شمخانی:آل سلمان فعال‌ترین کارخانه تولید تروریست در جهان را در عربستان ایجاد کرده است

علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دولت آمریکا و حکام آل سعود نه تنها اقدامی در مسیر مقابله با تروریسم انجام نمی‌دهند بلکه با اتخاذ رویکردی حمایتی، زمینه توسعه فعالیت آنان را نیز فراهم می کنند.

انتقاد امام جمعه کرج از شمار فراوان داوطلبان انتخابات شوراها

امام جمعه کرج به ثبت‌نام از نامزدهای شوراهای شهر و روستا اشاره و تصریح کرد: افرادی که ثبت‌نام می‌کنند اگر در خود قابلیتی نمی‌بینند وقت و اموال بیت‌المال را تلف نکنند، مثلا در حالی که فقط 13 نفر در شورای کرج حضور می‌یابند اما 1500 نفر برای انتخابات داوطلب می‌شوند.

روابط عمومی دفتر رییس‌جمهور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد

تکذیب انتصاب رییس ستاد انتخاباتی روحانی در استان‌های مختلف/پیگیری این موضوع از سوی مراجع قانونی

روابط عمومی دفتر رییس جمهور ادعای اخیر برخی افراد مبنی بر انتصاب رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در استانهای مختلف کشور را تکذیب و از پیگیری حقوقی این ادعاها از سوی مراجع قانونی کشور خبر داد.

امام جمعه موقت تهران : باید در شناخت فرد اصلح در انتخابات آتی تلاش ویژه‌ای کنیم

آیت‌الله موحدی کرمانی گفت: اندک اندک به زمان انتخابات نزدیک می شویم باید در شناخت فرد اصلح تلاش ویژه داشته باشیم چرا که غفلت در این مورد مجازات دارد. ویژگی‌های فرد اصلح را در آینده خواهم گفت.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه