سیاسی

المانیتور:

احمدی‌نژاد هنوز قصد نامزدی در انتخابات ۹۶ را دارد

در اواخر سپتامبر احمدی‌نژاد از ورود به انتخابات نهی شد. با این حال به نظر می‌رسد او این ماجرا را به این راحتی رها نمی‌کند. رییس‌جمهوری سابق هنوز قصد دارد برای انتخابات حضور پیدا کند و این علیرغم ماجرای نهی است. به گفته یک اصولگرای میانه‌رو که خواسته نامش فاش نشود، احمدی‌نژاد هنوز به سراسر کشور سفر و سعی می‌کند با مردم دیدار کند. او سعی می‌کند خودش را به عنوان یک کاندیدای بالقوه جا بزند.

محسن رضایی:

مسببان اصلی فقر و بیکاری در کشور تحریم کنندگان و مبلغان آنها هستند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسببان اصلی فقر و بیکاری در کشور ما تحریم کنندگان و مبلغان آنها هستند، اما دشمنان با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی می‌کوشند تا این بیکاری و فقر را به گردن نظام بیندازند.

مسئول ستاد انتخابات غرضی در سال ۹۲:

ستاد غرضی در انتخابات ۹۲، ۵۹ میلیون تومان هزینه کرد

مسئول ستاد انتخابات سیدمحمد غرضی با اشاره به هزینه‌های انتخاباتی این ستاد در سال ۹۲، اظهار کرد: در انتخابات ۹۲ ستاد آقای غرضی ۵۹ میلیون تومان هزینه کرد و این هزینه را نیز شخصاً پرداخت نمود.

بخشنامه معاون قضایی دیوان عالی کشور درباره رسیدگی به دعاوی قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها

معاون قضایی دیوان عالی کشور درباره شعب دادگاه‌های رسیدگی کننده به دعاوی اعتراض نسبت به اجرای مقررات ماده ۵۶ قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع نسبت به استنباط صحیح حقوقی از رأی وحدت رویه قضایی ۷۵۰ – ۱۳۹۵/۵/۵ هیأت عمومی دیوان عالی کشور و عدم اطاله دادرسی تأکید کردند.

ژاپن تودی گزارش داد؛

نفش ژاپن در راستای خلع تسلیحات هسته‌ای

یک روزنامه ژاپنی در گزارشی تاکید کرد که حضور ژاپن در مذاکرات خلع تسلیحات هسته‌ای برای دستیابی به معاهده منع تسلیحات هسته‌ای باعث کمک به ارتقاء کیفیت این مذاکرات، تضمین در نظر گرفتن موارد امنیتی و کمک به تثبیت جایگاه توکیو به عنوان رهبری در مسیر دستیابی به جهانی عاری از تسلیحات هسته‌ای خواهد بود.

در دیدار با نمایندگان استان مازندران مطرح شد

وزیر نفت: مردم مازندران با قطعی گاز مواجه نمی‌شوند

نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس با اشاره به دیدار شب گذشته نمایندگان مازندران با وزیر نفت گفت که وزیر در این جلسه متعهد شده که مردم مازندران با قطعی گاز یا افت فشار گاز مواجه نشوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه