بین الملل

در گفت‌وگو با فارس مطرح شد

توضیحات معاون وزیر صنعت درباره ادعای واردات «کود انسانی»/ بیوماس سلولزی ماده اولیه شرکت دانش بنیان است + سند

رئیس سازمان توسعه تجارت به ارائه توضیحاتی در مورد واردات بیوماس سلولزی گرانول (گل و لای فاضلاب) پرداخت و گفت: پس از یک بار واردات این کالا هم‌اکنون شرکت دانش بنیان وارد کننده این کالا از واردات آن بی‌نیاز شده و در حال حاضر بیوماس سلولزی گرانول در کشور تولید می‌شود.

نمایندگی ایران در سازمان ملل در بیانیه‌ای اعلام کرد

نمایش های ملال آور نماینده آمریکا برای ایران ستیزی و کمک به تجاوزگران به یمن است

نمایندگی ایران در سازمان ملل در بیانیه‌ای بر حل سیاسی بحران یمن تاکید و اعلام کرد: ادعاهای تکراری و نمایش‌های ملال آور نماینده آمریکا برای ایران ستیزی و کمک به تجاوزگران به یمن است.

رئیس بانک مشترک ایران و روسیه:

عمده نقل و انتقال وجوه بین ایران و آسیای میانه با میربزینس بانک روسیه انجام می‌شود

مدیر میربزینس بانک روسیه گفت: تمامی بانک‌های بزرگ روسیه با این بانک در ارتباط هستند و از مهمترین خدماتی که بانک در منطقه ارائه می‌دهد، نقل و انتقال وجوه بین جمهوری اسلامی ایران و آسیای میانه در مسکو در اختیار ما است.

مشروح نشست هفتگی سخنگوی دستگاه دیپلماسی

جمع‌بندی قطعی در آمریکا برای خروج از برجام وجود ندارد/مذاکره‌ای با دیگران درباره سیاست‌های منطقه‌ای نداریم

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه مذاکره‌ای با دیگران درباره سیاست‌های منطقه‌ای نداریم، گفت: درباره سیاست‌های منطقه‌ای و چگونگی روابط با همسایگان و دیگران خودمان در تهران تصمیم می‌گیریم و آن را به اجرا می گذاریم.

مقام ارشد ترکیه‌ای مطرح کرد

ترکیه فعلا به ایران و روسیه نزدیکتر است تا غرب

مسئول روابط خارجی ریاست جمهوری ترکیه در مصاحبه با روزنامه دیلی صاباح درباره مسائل مختلف از جمله عملیات شاخه زیتون، حضور نظامیان آمریکا در منبج، روابط ترکیه با قدرت‌های غرب و شرق و امکان برقراری مجدد ارتباط با دولت دمشق صحبت کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه