بین الملل

آغاز فاجعه‌بار ۲۰۱۷ در ترکیه

آخرین اخبار از حمله به کلوب شبانه در استانبول/ ۳۵ کشته و ۴۰ زخمی

منابع خبری در ترکیه از وقوع یک درگیری مسلحانه و گروگانگیری در کلوب شبانه‌ای در استانبول خبر داده‌اند. آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که این حمله دست‌کم ۳۵ کشته و ۴۰ زخمی برجای گذاشته است.

دولت تونس هیات‌های امنیتی به سوریه می‌فرستد

نخست‌وزیر تونس امروز (شنبه) اعلام کرد که کشورش هیات‌های امنیتی به مناطق درگیر در خارج از تونس خواهد فرستاد تا آنها تحقیقاتی را پیرامون تعداد تونسی‌هایی که در صف داعش و دیگر گروه‌های تروریستی می‌جنگند، به عمل آورند.

سفیر دمشق در لبنان: درخواست ترکیه برای خروج حزب‌الله از سوریه قابل اجرا نیست

سفیر سوریه در لبنان با اشاره به عدم اعتماد رهبری سوریه به حاکمان کنونی ترکیه، تاکید کرد که درخواست آنکارا برای خروج حزب الله از سوریه تنها با مقاصد رسانه‌ای بوده و عملا قابل اجرا نیست.

۲۰۱۶: سال خشم و هیاهو

کریسمس سال گذشته که جهان برای پیدا کردن کورسویی از خوشی همه امیدهایش را باخت، همه دلخوشی‌اش به سال پیش رو بود؛ سالی که شاید صحنه ترور را به صورت زنده از تلویزیون نبیند، از صندوق‌های انتخابات اسامی خیرخواهان دربیاید و اتفاق مرگ بیش از این به خبری دستمالی شده تبدیل نشود... اما اکنون گویی که همه جهان زیر لب می‌گوید «زهی خیال باطل».

فلاحت پیشه:

بازیگران مهم در سوریه ریشه‌های تروریسم در این کشور را بخشکانند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی آتش‌بس فراگیر در سوریه را واقعی‌ترین نوع ‌آتش‌بس در این کشور طی 6 سال اخیر عنوان کرد و گفت که بازیگران مهم منطقه‌ای به دنبال خشکاندن ریشه‌های تروریسم در منطقه باشند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه