بین الملل

ادعای کشف ۴۲ جسد در یک واحد در برج سوخته گرنفل

به گزارش رسانه‌های داخلی انگلیس، در یک ویدئوی غیررسمی ادعا شده که تیم امداد و جست‌وجوی حادثه آتش‌سوزی برج مسکونی گرنفل در لندن اجساد ۴۲ قربانی این حادثه را تنها در یکی از واحدهای آپارتمانی این برج کشف کرده‌اند.

دبیر مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد تاکید کرد

افزایش همکاری کشورها برای ارایه کمک‌های فنی و توانمندسازی کارشناسان کشوری

دبیر مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد بر لزوم ارتقای همکاری های بین المللی و افزایش همکاری کشورها و تقویت اقدامات دبیرخانه بر ارایه کمک‌های فنی و توانمندسازی کارشناسان کشوری تاکید کرد.

تاجگردون:

عملیات مقتدرانه سپاه به مواضع داعش توان دفاعی ایران را نشان داد

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات مقتدرانه سپاه پاسداران به مواضع داعش نشان داد توان دفاعی ایران به اندازه‌ای است که هیچ کس نمی‌تواند کوچکترین چشم داشتی به این مرز و بوم پیدا کند.

عضویت جمهوری اسلامی ایران در سازمان منطقه ای اندازه شناسی آسیا - اقیانوسیه

با تصمیم هیئت دولت سازمان ملی استاندارد ایران مجاز است با هماهنگی معاونت حقوقی رییس جمهور (امور توافق های بین المللی) و وزارت امور خارجه نسبت به امضای یادداشت تفاهم برنامه اندازه شناسی آسیا اقیانوسیه اقدام کند.

تاکید جهانگیری و حیدرالعبادی بر گسترش مناسبات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و مبارزه با تروریسم

معاون اول رییس جمهور و حیدر العبادی نخست وزیر عراق عصر امروز (سه شنبه) در پایان مذاکرات مشترک و در جمع خبرنگاران بر گسترش مناسبات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و نیز مبارزه با تروریسم تاکید کردند.

مقدسی:

تحکیم روابط اقتصادی به استحکام روابط سیاسی منجر می‌شود

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «تحکیم روابط تجاری منجر به تحکیم روابط سیاسی می‌شود»، گفت: وقتی تجار دو کشور در ارتباط بوده و تبادل تجاری داشته باشند، قطعا اجازه برهم خوردن روابط سیاسی یک کشور را نمی‌دهند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه