بین الملل

سال 2016 بیش از 16 هزار غیرنظامی در عراق کشته شده‌اند

یک گروه مطالعاتی که آمار کشته شدگان غیرنظامی در عراق را ثبت می‌کند، اعلام کرد خشونت‌ها و عملیات نظامی در سال 2016 جان بیش از 16 هزار غیرنظامی را در عراق گرفته که نشان می‌دهد آمار سازمان ملل در این باره بسیار غیر واقعی است.

آلمان در حال تبدیل شدن به جولانگاه جنبش زیرزمینی نئونازی

رسانه‌های آلمان هشدار دادند، نبودن سیاست درست مهاجرت صدراعظم آلمان به ثمر نشسته چراکه آلمانی‌ها به سمت جنبش‌های راست افراطی و مسلح کردن خودشان متمایل شده و قصد دارند کنترل سرزمین‌شان را به دست بگیرند.

عون: روابط با ایران مانع روابط عادی با جهان عرب نیست

پس از مذاکراتی که رئیس جمهوری لبنان روز گذشته در ریاض با پادشاه عربستان داشت، به نظر می‌رسد که روابط عربستان و لبنان در مسیر خود به سمت آغازی جدید است. رئیس جمهوری لبنان گفت که پس از مذاکرات آنچه را که از تمایل عربستان برای حفظ امنیت، ثبات و شکوفایی لبنان و همبستگی میان مردمان این کشور پیش بینی می‌کرد، شنید و احساس کرد.

زنان هنرمند آمریکایی پس از تحلیف ترامپ راهپیمایی اعتراضی برگزار می‌کنند

برخی از زنان هنرمند حامی هیلاری کلینتون قرار است به راهپیمایی "زنان علیه ترامپ" بپیوندند. این تجمع اعتراضی یک روز پس از ادای سوگند رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا انجام می‌شود (21 ژانویه) و خوانندگانی چون شر، کیتی پری و بازیگرانی از جمله اسکارت جوهانسون در آن حاضر می‌شوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه