بین الملل

قاسمی: ادعاهای شیمیایی توطئه‌ای برای اقدام نظامی علیه سوریه است

سخنگوی وزارت خارجه ایران ادعاهای شیمیایی از سوی آمریکا و برخی کشورهای غربی را توطئه‌ای برای اقدام نظامی علیه سوریه خواند و گفت: این ادعاها بر پیچیدگی اوضاع در سوریه و منطقه افزوده و تروریستها را در ادامه جنایاتشان جری تر می کند.

بلومبرگ اعلام کرد

خوش‌بینی بانک‌های بزرگ جهان به تاثیر کم بازگشت تحریم‌ها بر صادرات نفت ایران

تحلیلگران بانک‌های «سیتی گروپ»، «سوشیئت جنراله»، «رویال بنک آو کانادا»، «میتسوبیشی یو‌اف‌جی فایننشال گروه»، معتقدند که با انتصابات جدید در کاخ سفید، احتمال تحریم‌ها علیه ایران افزایش یافته اما تاثیر این تحریم‌ها بر عرضه نفت ایران زیاد نخواهد بود.

رونمایی از ٨٣ دستاورد هسته ای در دوازدهمین سالگرد روز ملی فناوری هسته ای

در دوازدهمین سالگرد روز ملی فناوری هسته ای از ٨٣ دستاورد هسته ای شامل طرح های مربوط به حوزه های مختلف صنعتی، اکتشاف، استخراج و تحقیقات با حضور حسن روحانی رئیس جمهور رونمایی می شود.

حجت‌الاسلام نبویان مطرح کرد

محرومیت ابدی ملت ایران در برجام از راه‌اندازی سایت هسته‌ای/ ترامپ مگر دیوانه است از برجام خارج شود

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه ترامپ دیوانه نیست که از برجام خارج شود و آن‌ها می‌خواهند به بهانه برجام بحث موشکی را پیش بکشند، گفت: در برجام دستور دادند تا ابد ملت ایران حق راه‌اندازی سایتی غیر از نطنز را ندارند.

وزیر خارجه ونزوئلا پس از دیدار با ظریف عنوان کرد

اتحاد جدایی‌ناپذیر ایران و ونزوئلا هر روز مستحکم‌تر می‌شود

وزیر خارجه ونزوئلا دیدار امروزش با ظریف را با اهمیت خواند و با بیان اینکه اتحاد جدایی‌ناپذیر ایران و ونزوئلا هر روز مستحکم‌تر می‌شود، بیان کرد: ما پروژه‌های مشترک و زمینه‌ همکاری‌های جدید را مرور کردیم.

روزنامه آمریکایی گزارش داد

ترامپ خواستار هدف قرار دادن غیرنظامیان سوری شد

رئیس‌جمهور آمریکا که در کارزار انتخاباتی خود خواستار هدف قرار دادن اعضای خانواده «تروریست‌ها» شده بود، در دیدار با مقام‌های ارشد سیا از هدف قرار ندادن غیرنظامیان سوری انتقاد کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه