بین الملل

روایت کوتاه بین‌المللی؛

بازتاب هراس‌آلود تهدید آمریکا به عملیات علیه سوریه در رسانه‌های رژیم صهیونیستی

تهدید آمریکا به عملیات علیه سوریه و افزایش تنش‌ها با روسیه بازتاب هراس‌آلودی در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشته و بیشتر آنها درباره احتمال بازشدن پای تل‌آویو به این جنگ هشدار دادند.

سی‌ان‌ان:آمریکا شواهد موثقی درباره نقش دمشق در حمله شیمیایی ندارد

شبکه خبری سی‌ان‌ان می‌گوید با وجود آماده شدن کشورهای غربی برای اقدام نظامی علیه سوریه نه آمریکا و نه متحدانش نتوانسته‌اند مدارک موثقی درباره نقش دولت بشار اسد در حمله شیمیایی «دوما» ارائه کنند.

/آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته/

سفر آتی وزیر خارجه کره شمالی به «دوشنبه»/امضای 6 سند همکاری رهاورد سفر «جین بیک اف» به ترکیه

سفر آتی وزیر خارجه کره شمالی به «دوشنبه»، امضای 6 سند همکاری رهاورد سفر «جین بیک اف» به ترکیه و تخریب یک مرکز تجاری ایرانی- ترکیه در «عشق آباد»، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می‌باشد.

در دیدار با همتای برزیلی

ظریف خواستار ایجاد کانال بانکی برای تسهیل مراودات تجاری بین ایران و برزیل شد

وزیر خارجه ایران در دیدار با همتای برزیلی خواستار ایجاد توازن تجاری بین دو کشور با حضور شرکتهای ایرانی در برزیل و همچنین رفع مشکلات بانکی و ایجاد یک کانال بانکی برای تسهیل مراودات تجاری و اقتصادی فیمابین شد.

حجت سید علی حسینی

تهدیدها و فرصت‌های ارز الکترونیکی «بیت‌کوین»

امروزه تعاملات اقتصادی از روند سنتی خود پا فراتر گذاشته و پول‌های فضای مجازی و بدون پشتوانه‌ مانند شبکه‌های لایت کوین و «بیت‌کوین» در رقابت با ارزهای متعارف در بازار جهانی توجه بسیاری را به خود جلب نموده که نوشته پیشرو درصدد بررسی چیستی و چگونگی این مسئله است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه