بین الملل

زارعی در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه:

غربی‌ها تحولات منطقه را برهم‌زننده و بنیان‌برانداز برای خود می‌دانند/راهبرد ترامپ علیه ایران مبتنی بر اعمال فشار جهانی و منطقه‌ای است

کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه راهبردی که ترامپ برای مقابله با انقلاب اسلامی ارائه می‌دهد، مبتنی بر اعمال فشار جهانی و منطقه‌ای علیه جمهوری اسلامی است، گفت: غربی‌ها روند کنونی تحولات منطقه را بنیان‌برانداز برای خود می‌دانند.

شهردار تهران:

به عنوان یک عضو کابینه انتخاب شدم تا در جلسات دولت شرکت کنم/اعتبار ۸ میلیارد دلاری کره جنوبی برای فاینانس پروژه‌های داخلی

شهردار تهران گفت:در دو ماه گذشته به عنوان یک عضو کابینه انتخاب شدم تا در جلسات دولت شرکت کنم و درباره هزینه‌های شهرداری نیز سیاست انقباضی را در پیش خواهیم گرفت.

بررسی «امپراطوری طلا» از نگاه پرس تی وی/ پخش «مینای شهر خاموش» به زبان اسپانیایی

تازه‌ترین رویدادهای شبکه های هیسپان، پرس تی وی و آی فیلم حاکی از پخش فیلم سینمایی «مینای شهر خاموش» با دوبله اسپانیایی از آنتن شبکه هیسپان، تولید مستند «سر عشق» با موضوع تعزیه، در شبکه آی فیلم و پخش دو مستند «سال های وحشی» و «امپراطوری طلا» از آنتن پرس تی وی است.

رازهای محرمانه مدیر فیسبوک و اینستاگرام+اسناد و تصاویر

مارک زوکربرگ با حمایت های وصف نشدنی و لابی‌های صهیونیست و سرویس‌های جاسوسی به یکی از افراد قدرتمند و ثروتمند در جهان تبدیل شده است؛ همین امر باعث شده است تا وی در این کشورها دارای جایگاه و نفوذ زیادی باشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه