ورزشی

رفتن پاشازاده از نساجی فنی نبود

صنیعی‌‌فر: نساجی کمتر از استقلال و پرسپولیس نیست/ با نکونام می‌توانیم بلندمدت کار کنیم

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: نساجی در تهران در زمینی تمرین می‌کند که تیم ملی و استقلال و پرسپولیس در آن تمرین می‌کنند و به نظر من نساجی کمتر از پرسپولیس و استقلال نیست.

از سوی سرپرست تیم والیبال شهدای سوادکوه مطرح شد

گله‌مندی والیبالیست‌های شهدای سوادکوه از رفتار غیر‌ورزشی رئیس هیأت گلستان

سرپرست تیم والیبال شهدای سوادکوه گفت: رفتار غیر‌ورزشی رئیس هیأت والیبال استان گلستان و عدم بر‌خواستن از صندلی در لیگ دسته 2 مردان کشور باعث گله‌مندی والیبالیست‌های گلستانی تیم شهدای سوادکوه شد.

تنها به پیروزی مقابل حریفان فکر می‌کنم

نکونام: خوشحالم که عضوی از خانواده نساجی هستم/هیچ‌وقت قول صعود نمی‌دهم

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: چیزی که به آن فکر می‌کنم این است که تیمم را به سمت موفقیت ببرم چراکه این تیم خیلی کار دارد و باید طوری کار کنیم که تفکرات بازیکنان به تفکرات کادر فنی نزدیک شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابل خبر داد

برگزاری مراسم تجلیل از برترین‌های ورزشی بابل

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل از برگزاری مراسم تجلیل از برترین‌ها، خیران و هیأت‌های پویای ورزش شهرستان بابل خبر داد و گفت: برگزاری این مراسم با میهمانان ویژه کشوری، استانی و شهرستانی در ۱۷ اسفند ماه ۹۶ در سالن اجتماعات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می‌شود.

مسابقات فوتبال لیگ یک کشور/

آخرین دیدار خانگی نساجی در سال 96 و تقابل با مس کرمان

ساعت 14:30 امروز دو تیم فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان در ورزشگاه وطنی در حالی به مصاف هم می‌روند که بازی امروز آخرین میزبانی نساجی در سال 96 و نخستین حضور جواد نکونام روی نیمکت نساجی‌چیان است.

روحانی در دیدار رئیس فدراسیون جهانی فوتبال:

مسائل غیر ورزشی نباید در ورزش اثرگذار باشد/ ایران آماده میزبانی مسابقات و گروه‌های مختلف ورزشی منطقه‌ای و بین‌المللی است

رئیس‌جمهور تاکید کرد: فیفا به عنوان عالی‌ترین نهاد بین‌المللی فوتبال و فدراسیون‌های منطقه‌ای باید مراقبت کنند تا ادعاها و مسائل غیرورزشی در عرصه ورزش تأثیرگذار نبوده و ملت‌ها از تماشای مسابقات مورد علاقه در ورزشگاه‌های کشورشان محروم نشوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه