ورزشی

اراده که می کند برمی گردد

حال خوب مازندران در انتخابی تیم ملی روئینگ/با درخشش حمزه نتاج بوئینگ!

پسر بهنمیری چشم ها را در تست انتخابی تیم ملی گرد کرد و جوری پارو زد که اول شد. حضور یا عدم حضور محمد حمزه نتاج تا روز ماقبل مسابقه هم مشخص نبود تا اینکه سرانجام تصمیم گرفت دوباره پارو بزند.

برای نخستین بار در رده کارگران

تیم دفاع شخصی مازندران باز هم قهرمان شد/نمایش درخشان در کارگران جهان

در تهران مسابقات رزمی برای نخستین بار در رده کارگران جهان با حضور یک شرکت کننده خارجی و قریب به ۲۰۰ مبارز داخلی برگزار شد که مازندرانی ها در دفاع شخصی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

پس از پیروزی بیرون از خانه؛

مدیرعامل باشگاه نساجی نسبت به امتیازفروشی در لیگ دسته یک هشدار داد

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران نسبت به خطر امتیاز فروشی در هفته های حساس و پایانی رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور ابراز نگرانی کرد و هشدار داد که این وضعیت تهدید جدی برای سلامت رقابت در این لیگ است .

والیبال رامسر را دریابید؛ رامسر هیئت والیبال ندارد

مشاوران فامیلی گلدشتی والیبال رامسر را به قهقرا بردند !

در زمستان پر حادثه والیبال شهرستان رامسر حواشی زیادی از سوی متولی ورزش شهرستان به وجود آمد که این امر شاید به آینده والیبال و مسیر رو به رشد آن صدمه وارد می کند.

با پایان نظرسنجی ؛

اداره ورزش برتر شهرستان های استان مازندران انتخاب شد + گرافیک

بعد از نظرسنجی صورت گرفته در پایگاه خبری مازنداسپرت، اداره ورزش میاندورود اداره برتر و فعال شهرستان های استان مازندران در سالی که گذشت از سوی مخاطبین این پایگاه خبری انتخاب شد.

بعد از انتخاب در نظرسنجی مازنداسپرت؛

مهدوی:همه همکاران من شایسته بهترین ها هستند/مردم صاحب نظر و کارشناسان خوبی هستند

مهدوی گفت : از همه کسانی که به بنده اعتماد کردند تشکر می کنم.به هر حال مردم صاحب نظر و کارشناسان خوبی هستند و خیلی خوب ورزش استان مازندران را تحلیل و ارزیابی می کنند.

خبر بد برای هواداران استقلال و مازندرانی ها ؛

محسن کریمی ستار مازندرانی استقلال رباط صلیبی پاره کرد! + عکس

کریمی شامگاه شنبه از پای مصدوم خود عکس گرفت و مشخص شد وی رباط صلیبی پاره کرده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. به این ترتیب وی ادامه رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فینال جام حذفی را از دست داد.

به بهانه حضور نماینده مازندران در فینال ؛

تدوین نقص دار قانون سازمان لیگ/ بی عدالتی در فینال جام حذفی !

در فینال جام حذفی خونه به خونه در شرایطی در برابر استقلال قرار می گیرد که تیم حریف بازیکنان خارجی خوبی در ترکیب دارد اما تیم خونه به خونه از بازیکن خارجی بهره نمی برد به این دلیل که بر اساس قانون حضور بازیکنان خارجی در تیم های دسته اولی ممنوع است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه