اقتصادی

یادداشت/ وحید حاجی‌پور

آیا وزارت نفت به اشتباه بنزینی خود اقرار می‌کند؟

کمی ساده‌تر بگوییم، دولت یازدهم با حذف مکانیسم‌های مدیریت مصرف و تقاضای بنزین، موجب افزایش مصرف شد و حالا که متوجه این اشتباه خود شده است، دو برنامه افزایش بهای بنزین و سهمیه‌بندی را در ذهن می‌پروراند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد

«سهمیه​‌بندی» یا «افزایش قیمت» بنزین در صورت ادامه روند نگران‌کننده مصرف

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش نگران کننده مصرف بنزین در کشور گفت: چنانچه نتوانیم این روند صعودی مصرف را کنترل کنیم، دولت و مجلس باید مصوباتی در خصوص تغییر قیمت یا سهمیه بندی داشته باشند.

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور در گفت‌وگو با فارس:

اجرای طرح جدید معاینه فنی از مرداد ماه/ ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده در طرح «کاهش»

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور گفت: از مردادماه طرح جدید معاینه فنی خودروها در سراسر کشور اجرایی می‌شود و بر همین اساس استانداردهای آلایندگی سامانه سیمفا تغییر می‌کند.

داود دعاگویان ,لطفعلی بختیاری

ابعاد فرهنگ و مدیریت جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی در نیروی انتظامی

نتایج پژوهش تأیید می‌کند که فعالیت‌های اقتصادی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی نیروی انتظامی باید دارای اقتصاد ترمیمی دارای مبانی «مقاوم‌سازی»، «آسیب‌زدایی»، «خلل‌گیری» و «ترمیم» باشد.

رییس انجمن روابط عمومی:

کارگاه آموزشی روابط عمومی و مدیریت تولید محتوا برگزار شد

همزمان با قرار گرفتن در آستانه برگزاری دوازهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌ها، کارگاه آموزشی «روابط عمومی و مدیریت تولید محتوای اثربخش» در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.

افزایش ۴۵درصدی اتباع خارجی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی

طی دو سال گذشته، آمار اتباع خارجی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، افزایش چشمگیری داشته است به طوری که از تعداد ١٧ هزار و ٩٨٨ نفر در سال ٩٤، با رشد معادل ٤٥ درصد، به ٢٦ هزار و ١٩٨ نفر در اسفند ماه ٩٥ رسیده است.

معاون عمران‌روستایی بنیاد مسکن:

برخی اصرار به قانونی‌کردن ساخت و سازهای خلاف دارند

معاون عمران‌روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: عده‌ای ساخت و سازهای غیرمجاز و خلاف انجام داده و با اصرار و فشار بر مسئولان محلی سعی دارند که این عرصه‌ها وارد محدوده روستا شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه