اقتصادی

در یادداشتی بررسی شد

نقدینگی طی ۴ سال ۲۷ برابر رشد/ دلار گزینه مطلوبی برای سرمایه‌گذاری نیست

یک کارشناس ضمن بیان این که سرمایه‌گذاری بر روی دلار و ارز خارجی مطلوب نیست، گفت: نقدینگی کشور از ۵۰۶ هزار میلیارد تومان در شهریور ۹۲ به ۱۳۹۰ هزار میلیارد تومان در شهریور ۹۶ رسید. یعنی طی ۴۸ ماه نقدینگی کشور ۲۷ برابر شد.

مدیر امور اعتبارات بانک کشاورزی در گفت‌وگو با فارس خبرداد

آغاز پرداخت ۱۲هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در روستاها/ عاملیت ۴ بانک برای تسهیلات

مدیر امور اعتبارات بانک کشاورزی گفت: پرداخت تسهیلات برای اشتغال در مناطق روستایی از هفته گذشته آغاز شده و ۴ بانک کشاورزی، رفاه کارگران، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید به عنوان عامل پرداخت در این طرح معرفی شده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد

افزایش 7 هزار میلیارد تومانی بودجه یارانه/ تعداد کمی از یارانه‌بگیران حذف می‌شوند

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس از پیشنهاد افزایش 7 هزار میلیارد تومانی در تبصره لایحه پرداخت یارانه‌ها خبر داد و گفت: اگر این پیشنهاد در مجلس رای بیاورد، تعداد کمتری از یارانه‌بگیرها حذف می‌شوند.

نمابنده کارگران در هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی:

کارگران نباید هزینه افزایش حقوق پزشکان را پرداخت کنند

نمابنده کارگران در هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی گفت: طرح تحول سلامت نیاز به بازنگری دارد و بهتر است نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تصمیم گیران حوزه سلامت کشور به جای اصرار بر کار اشتباه به فکر رفع مشکلات این طرح باشند. کارگران نباید هزینه افزایش حقوق پزشکان را پرداخت کنند.

یک کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با فارس:

پیش فروش سکه ناشی از نگرانی در بازار ارز و دیگر بازارهاست/ دورنمای افت طلا در بازار جهانی

یک اقتصاددان با بیان اینکه اتخاذ سیاست پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی در این مقطع ناشی از نگرانی‌هایی است که از وضعیت بازار ارز و دیگر بازارها دارد، گفت: بانک مرکزی می‌خواهد با عرضه بیشتر سکه التهاب بازار ارز و التهاب احتمالی دیگر بازارها در ماه‌های پایانی سال را کنترل کند.

سلیمی در مخالفت با کلیات بودجه ۹۷ مطرح کرد

افزایش ۱۰ درصدی بودجه جاری دولت در بودجه ۹۷/ با احکامی که در بودجه آمده ما باید در آینده ثروت بفروشیم و حقوق بدهیم

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه جاری دولت در سال ۹۷ مبلغ ۱۰ درصد افزایش یافته، گفت: براساس احکامی که در بودجه آمده ما باید برای سال‌های آینده ثروت بفروشیم وحقوق پرداخت کنیم.

رئیس بیمه مرکزی ایران در پنجاهمین سالگرد بازار سرمایه خبر داد

ابلاغ اساسنامه تیپ حاکمیت شرکتی بیمه‌ها از هفته آینده/ لزوم همگن شدن بازارهای مالی

رئیس کل بیمه مرکزی ایران با بیان اینکه می‌توان از طریق بیمه‌های عمر متصل به سهام امکان توسعه صنعت بیمه در بازار سرمایه را فراهم کرد، گفت: اساسنامه تیپ شرکت‌های بیمه براساس حاکمیت شرکتی از هفته آینده ابلاغ خواهد شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه