اقتصادی

رئیس اتاق اصناف خواستار شد

برگزاری جلسه مشترک اتاق‌های سه‌گانه با رئیس مجلس درباره مشکلات بازار

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه بازار کشور وضعیت مناسبی ندارد، خواستار برگزاری نشست فوری روسای سه اتاق اصناف، بازرگانی و تعاون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور طرح مسایل و مشکلات اقتصادی و یافتن راهکارها شد.

نتایج نشست فوق‌العاده ستاد اقتصادی دولت برای مدیریت بازار ارز

نرخ دلار از سه‌شنبه 4200 تومان خواهد بود/ نرخ های غیر رسمی دیگر قاچاق محسوب می‌شود

نرخ دلار از سه شنبه برای تمام فعالان اقتصادی و رفع همه نیازهای قانونی و اداری آنان، نیازهای خدماتی مسافران، دانشجویان ، محققین و دانشمندان نیازمند ارز برای تحقیقات 4200 تومان خواهد بود.

در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس عنوان شد

از بی‌اعتنایی وزیر کار به کارآفرین برتر تا کفگیری که به ته دیگ خورده/ رویایی که به واقعیت تبدیل نشد

یکی از کارآفرینان برتر استان کردستان که بیماری دامی و ضرر مالی، واحد تولیدی وی را به تعطیلی کشانده است، می‌گوید: برای حل این معضل هیچکدام از مسؤولان استانی و بانک‌ها کمک نمی‌کنند و حتی مصوبه مجلس در خصوص تبصره 35 را نادیده می‌گیرند.

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه به رئیس مجلس:

مناطق آزاد اقتصادی تبدیل به مناطق قاچاق شده‌اند/ جلوی افزایش مناطق آزاد را بگیرید

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه‌ای به علی لاریجانی نوشت: همان‌طور که به درستی اشاره کرده‌اید، مناطق آزاد اقتصادی در کشور دچار یک سقط جنین شده‌ و در یک کلمه به مناطق قاچاق تبدیل شده‌اند.

نماینده کارفرمایی به فارس خبر داد

تأثیر نوسان شدید ارز بر مزد کارگر/ کارفرمایان فقط 8.3 درصد مزد سایر سطوح را افزایش می‌دهند

عضو شورای عالی کار با اعلام این خبر که افزایش نرخ ارز و نوسانات اخیر موجب شده تا هزینه‌های بنگاه‌های اقتصادی به مراتب افزایش پیدا کند، گفت: افزایش بیش از 8.3 درصدی دستمزد را امکان پذیر نمی‌دانیم.

سرمایه‌گذار آمریکایی:

جهان به زودی گرفتار رکود بسیار بزرگ می‌شود/ سیاست‌های آمریکا عامل این رکود

سرمایه‌گذار آمریکایی که به خاطر پیش‌بینی‌هایش معروف است، اعلام کرد جهان به زودی گرفتار رکود بسیار بزرگ می‌شود که در این میان فدرال رزرو آمریکا با سیاست‌هایش مسؤول است.

پژمانفر خبر داد

طرح مجلس برای ممنوعیت تبلیغ کالای خارجی در نهادهای دولتی/ رسانه ملی مردم را به استفاده از برندهای خارجی تشویق می‌کند

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس طرحی را آماده کردند که در صورت تبلیغ و ترویج کالاهای خارجی در نهادهای دولتی و حکومتی با آنها برخورد شود.

بلومبرگ اعلام کرد

خوش‌بینی بانک‌های بزرگ جهان به تاثیر کم بازگشت تحریم‌ها بر صادرات نفت ایران

تحلیلگران بانک‌های «سیتی گروپ»، «سوشیئت جنراله»، «رویال بنک آو کانادا»، «میتسوبیشی یو‌اف‌جی فایننشال گروه»، معتقدند که با انتصابات جدید در کاخ سفید، احتمال تحریم‌ها علیه ایران افزایش یافته اما تاثیر این تحریم‌ها بر عرضه نفت ایران زیاد نخواهد بود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه