اقتصادی

یزدان‌مهر در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

افزایش درآمد صندوق رفاه دانشجویان/ اختصاص 60 میلیارد تومان برای ساخت خوابگاه‌های دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به افزایش چشمگیر درآمد صندوق رفاه دانشجویان گفت: درآمد اقتصادی صندوق رفاه دانشجویان تا شهریورماه امسال به یک هزار و 140 میلیارد تومان رسید.

ترند گزارش داد

ابهام در بهبود اوضاع نظام بانکی ایران با کاهش نرخ سود بانکی

ترند در گزارشی اعلام کرد که تحلیلگران درباره اقدامات اخیر بانک مرکزی ایران در کاهش نرخ سود بانکی نسبت به نتیجه‌بخش بودن آن در بهبود ساختار نظام بانکی و کارآمد بودن این اقدام ابهاماتی را مطرح می کنند.

رئیس اتاق بازرگانی ایران:

ورود فولاد به خراسان رضوی برگ برنده‌ای برای اقتصاد نیست/ کشور با بحران آب مواجه است

رئیس اتاق ایران با اشاره به اینکه مشکل آب در کشور به سرعت رو به افزایش است، گفت: در خراسان رضوی درراستای توسعه فولاد کارهای زیادی انجام شده است، اما آوردن فولاد به خراسان رضوی برگ برنده‌ای برای اقتصاد استان نیست.

مدیرعامل بانک‌مسکن خبر داد

اجرای فاز دوم انتشار اوراق رهنی به‌زودی/ شرکت‌های تامین سرمایه مانند بانک‌ها نسبت کفایت سرمایه خود را بهبود ببخشند

مدیرعامل بانک‌مسکن با اعلام اجرای فاز دوم انتشار اوراق رهنی توسط بانک مسکن، از شکل‌گیری ۹ شرکت تامین سرمایه در کشور تا کنون خبر داد و گفت: این شرکت ها که نقش واسط را در انتشار اوراق بهادار میان بانی و بازار سرمایه ایفا می کنند، تا کنون توانسته اند ۲۱۰۰ میلیارد تومان تامین مالی انجام دهند.

معاون راهبری شرکت تولید برق حرارتی اعلام کرد

افزایش ضریب آمادگی واحدهای نیروگاهی/ مصرف ۳۵ میلیارد لیتر مترمکعب سوخت معادل در نیروگاه‌ها

معاون راهبری شرکت تولید برق حرارتی از ساخت صدها قطعه نیروگاهی توسط متخصصان داخلی خبر داد و گفت: تجهیزات اساس نیروگاهی همچون پره‌های ثابت و متحرک توربین‌های گازی کرافت، دیسک‌های توربین گازی آسک و آجر نسوز توربین گازی از جمله این قطعات ساخت داخل است.

فارس گزارش می دهد:

سهام ارزان در مرداد سرد بورس/ رونق معاملات عمده در 5 ماهه امسال

نسبت قیمت بر درآمدی کل بازار سهام در بورس تهران طی مرداد ماه امسال با کاهش دو دصدی نسبت به تیرماه در حالی به 6.53 مرتبه رسید که این نسبت در مقایسه با دوره مشابه سال قبل نیز با افت بیش از 10 درصدی مواجه بوده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه