اقتصادی

رئیس سازمان بنادر قطر در پاسخ به فارس عنوان کرد

جزئیات نحوه سرمایه‌گذاری قطر در بنادر ایران/ همکاری مناسب ایران با قطر و تسهیل تجارت دوطرف

رئیس سازمان بنادر قطر درباره سرمایه‌گذاری قطر در بنادر ایران گفت: ابتدا باید زمینه‌ سرمایه‌گذاری مشخص شود که به دلیل مسافت کوتاه بین ایران و قطر بررسی نحوه سرمایه‌گذاری دقیق و کامل‌تر خواهد بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت‌وگو با فارس:

قیمت ارز به صورت افسارگسیخته‌ای در حال افزایش است

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه قیمت ارز به صورت افسار گسیخته‌ای در حال افزایش است، گفت: متأسفانه بانک مرکزی و سایر ضابطان که با ما همکاری می‌کردند در این مسیر به کار خود ادامه ندادند.

رئیس اتاق اصناف خواستار شد

برگزاری جلسه مشترک اتاق‌های سه‌گانه با رئیس مجلس درباره مشکلات بازار

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه بازار کشور وضعیت مناسبی ندارد، خواستار برگزاری نشست فوری روسای سه اتاق اصناف، بازرگانی و تعاون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور طرح مسایل و مشکلات اقتصادی و یافتن راهکارها شد.

نتایج نشست فوق‌العاده ستاد اقتصادی دولت برای مدیریت بازار ارز

نرخ دلار از سه‌شنبه 4200 تومان خواهد بود/ نرخ های غیر رسمی دیگر قاچاق محسوب می‌شود

نرخ دلار از سه شنبه برای تمام فعالان اقتصادی و رفع همه نیازهای قانونی و اداری آنان، نیازهای خدماتی مسافران، دانشجویان ، محققین و دانشمندان نیازمند ارز برای تحقیقات 4200 تومان خواهد بود.

در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس عنوان شد

از بی‌اعتنایی وزیر کار به کارآفرین برتر تا کفگیری که به ته دیگ خورده/ رویایی که به واقعیت تبدیل نشد

یکی از کارآفرینان برتر استان کردستان که بیماری دامی و ضرر مالی، واحد تولیدی وی را به تعطیلی کشانده است، می‌گوید: برای حل این معضل هیچکدام از مسؤولان استانی و بانک‌ها کمک نمی‌کنند و حتی مصوبه مجلس در خصوص تبصره 35 را نادیده می‌گیرند.

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه به رئیس مجلس:

مناطق آزاد اقتصادی تبدیل به مناطق قاچاق شده‌اند/ جلوی افزایش مناطق آزاد را بگیرید

دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه‌ای به علی لاریجانی نوشت: همان‌طور که به درستی اشاره کرده‌اید، مناطق آزاد اقتصادی در کشور دچار یک سقط جنین شده‌ و در یک کلمه به مناطق قاچاق تبدیل شده‌اند.

نماینده کارفرمایی به فارس خبر داد

تأثیر نوسان شدید ارز بر مزد کارگر/ کارفرمایان فقط 8.3 درصد مزد سایر سطوح را افزایش می‌دهند

عضو شورای عالی کار با اعلام این خبر که افزایش نرخ ارز و نوسانات اخیر موجب شده تا هزینه‌های بنگاه‌های اقتصادی به مراتب افزایش پیدا کند، گفت: افزایش بیش از 8.3 درصدی دستمزد را امکان پذیر نمی‌دانیم.

سرمایه‌گذار آمریکایی:

جهان به زودی گرفتار رکود بسیار بزرگ می‌شود/ سیاست‌های آمریکا عامل این رکود

سرمایه‌گذار آمریکایی که به خاطر پیش‌بینی‌هایش معروف است، اعلام کرد جهان به زودی گرفتار رکود بسیار بزرگ می‌شود که در این میان فدرال رزرو آمریکا با سیاست‌هایش مسؤول است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه