اقتصادی

/بررسی عملکرد وزرای دولت یازدهم/

وزارت کار به فردی جسور و جنگنده نیاز دارد

عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار می‌گوید آقای ربیعی فردی کوشا و تلاشگر است و برای به ثمر نشستن طرح‌های اشتغال و خروج بازار کار از رکود تلاش زیادی کرد ولی ایشان فرد محجوبی است و ما در وزارت کار که حاصل ادغام سه وزارتخانه است و فراز و فرودهای زیادی دارد، به فردی جسور و جنگنده نیاز داریم که توان رسیدگی به همه حوزه‌ها و مشکلات را داشته باشد.

در اختتامیه نمایشگاه قرآن عنوان شد؛

صالحی امیری:‌ بودجه قرآنی کشور سال آینده دو برابر خواهد شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر که در سال آینده بودجه قرآنی کشور دو برابر خواهد شد، گفت: دولت از عمق جان باور دارد که راه نجات کشور برای توسعه و پیشرفت مسیر قرآن و عترت است.

طرحی ارزان قیمت برای خانه‌دار کردن مردم

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید هزینه ایجاد شغل در بخش مسکن بالاست اما ارزش دارد، چون اشتغال پایدار ایجاد می‌شود. او از دولت می خواهد که طرح ارزان قیمتی را برای خانه‌دار کردن مردم در پیش گیرد که بازار کار و مسکن را با هم رونق دهد.

موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی بررسی کرد

ادغام دو وزارتخانه "صنعت و معدن" و "بازرگانی" و پیامدهای انتزاع مجدد آنها

تفکیک مجدد وزارت صنعت، معدن و تجارت به دو وزارتخانه "صنایع و معادن" و "بازرگانی" این روزها به یکی از داغ‌ترین سوژه های خبری تبدیل شده و حتی دولت لایحه آن را به مجلس هم برده است. موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی با بررسی این موضوع به بررسی پیامدهای انتزاع مجدد این دو وزارتخانه پرداخته است.

نماینده مردم اهواز مطرح کرد:

راهکارهای لازم برای رسیدن به اشتغال مناسب در کشور

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «یکی از مشکلات ما در بحث اشتغال عدم توجه به نقاط استراتژیک کشور است»، گفت: در تمام دنیا تمرکز سرمایه‌گذاری خود را در مناطق مرزی انجام می‌دهند؛ تا زمانی‌که این رویکرد در کشور اصلاح نشود، بخش عمده‌ای از مشکلات کشور حل نمی‌شود.

اختصاص اعتبار عمرانی ٢٨۴ میلیاردی برای استان همدان

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با بیان اینکه ۲۲۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه ای مصوب استان در سال ۹۶ است، گفت: بند (و) اعتبارات هزینه ای استان با ۲۴ درصد افزایش به ۱۳۶ میلیارد تومان رسیده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه