اقتصادی

رئیس سازمان مالیاتی مطرح کرد

مرده‌ای که ارز خرید و فروش می‌کرد/ ماجرای آتش زدن پرونده مالیاتی خانواده‌ای با ۲۰ صرافی

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برای اولین‌ بار به ابعاد و جزئیات ماجرای پرونده‌های مالیاتی پرداخت که در نوع خود بی‌نظیر است از آتش زدن پرونده مالیاتی تا خرید و فروش ارز با شناسنامه یک فرد فوت شده اعلام شد.

نوبخت خبر داد

اختصاص ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای ترمیم و متناسب‌سازی حقوق‌ها

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت هزار میلیارد تومان علاوه بر افزایش 10 درصدی جهت ترمیم حقوق و متناسب‌سازی قائل شده بود اما در سال آینده این رقم به 3 هزار و 400 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

مدیرکل زندان‌های مازندران اعلام کرد

پرداخت وام خود اشتغالی به 152 نفر زندانی آزاد شده در مازندران

مدیرکل زندان‌های استان مازندران با اشاره به فعالیت‌های مرکز مراقبت بعد از خروج از زندان در استان گفت: 152 نفر از زندانیان آزاد شده در استان وام خود اشتغالی دریافت کردند.

طی بخشنامه‌ای از سوی معاون اول رییس جمهور

ثبت سفارش بدون انتقال ارز برای واردات از چند کشور ممنوع شد

معاون اول رئیس جمهور در بخشنامه‌ای به بانک مرکزی و وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت انجام ثبت سفارش بدون انتقال ارز برای واردات از کشور‌های چین، هند، کره و ترکیه را ممنوع اعلام کرد.

بیانیه دیوان محاسبات

برای تهیه گزارش تفریغ بودجه منتظر صدور اجازه مراجع و نهادهای غیرمرتبط نیستیم/ مفاد گزارش قابل مذاکره نیست

دیوان محاسبات کشور در بیانیه ای تصریح کرد: توقع برخی مسئولین دستگاههای اجرایی در تنظیم این گزارش به صورت «لایحه تفریغ بودجه» همانند سایر لوایح تنظیمی دولت مبتنی بر قوانین منسوخ قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بوده است که در حال حاضر اعتباری ندارند.

جهانگیری در جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان:

دولت نخواهد گذاشت کشاورزان گیلان بابت واردات آسیب ببینند

معان اول رییس جمهور گفت: مردم استان گیلان همواره پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده اند و دولت تدبیر و امید از هیچ اقدامی در جهت توسعه و رونق استان گیلان دریغ نخواهد کرد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس:

5 هزار میلیارد تومان به بودجه آموزش و پرورش اضافه شد/ معلمان نگران نباشند

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال 97 در حوزه آموزش و پرورش بودجه این سازمان از استانی به ملی تغییر یافت و 5 هزار میلیارد تومان به بودجه آموزش و پرورش اضافه شد.

محمد رضا اسکندری عطا ، نادر مهرگان، ایمان روستا

ارزیابی تأثیر درصد مالکیت دولت بر کارایی شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار

خصوصی‌سازی یکی از اجزای برنامه‌های اصلاحات ساختاری است و هدف آن دستیابی به کارایی بالاتر بنگاه­ها در سطح اقتصاد خرد و همچنین رسیدن به رشد اقتصادی بالاتر از بعد اقتصاد کلان است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه