اقتصادی

بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز چهارشنبه

"طرح حمایت از صنایع کوچک و متوسط تا امروز موفق بوده‌ است"، "اظهارات متناقض و سردرگمی پلاسکونشینان"،"بیش از یک میلیون نفر به جمعیت صاحب آب آشامیدنی اضافه می‌شوند"، "نرخ سکه کاهشی شد"،"ادامه گران‌فروشی گوشت قرمز در بازار" و "مجوز صدا و سیما به اپراتور دوم تلفن همراه" سرفصل مهم‌ترین اخبار اداره اقتصادی ایسنا در روز چهارشنبه (ششم بهمن ماه) است.

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری بانک توسعه صادرات:

جای شرکت‌های خدمات صادرات خالی است

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری بانک توسعه صادرات اقدامات شرکت‌های خدمات صادرات و همچنین شرکت‌های مدیریت خدمات صادرات را پر کردن خلأهای صادراتی عنوان کرد و گفت: این شرکت‌ها بین تولیدکنندگان محصولات برخوردار از مزیت‌های صادراتی و بازارهای بین‌المللی ارتباط برقرار می‌کنند.

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ایران:

قول می‌دهیم خسارت واحدهای بیمه‌شده پلاسکو را پرداخت کنیم

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ایران با بیان اینکه تاکنون این بیمه ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خسارت به خسارت‌دیدگان حادثه پلاسکو پرداخت کرده، از خسارت‌دیدگانی که تاکنون مبلغی دریافت نکرده‌اند خواست مقداری صبر به خرج دهند تا مراجع ذی ربط مجوز بازدید و بررسی به بیمه ایران بدهند.

پروازهای داخلی به فرودگاه امام منتقل می‌شود؟

طبق برآوردهای صورت گرفته طولانی‌ترین زمان پرواز در آسمان ایران کمتر از دو ساعت تخمین زده می‌شود و برای سفر از تهران به دورترین مقاصد پروازی داخلی این عدد حتی کمتر خواهد بود. از این‌رو این سوال همواره پیش‌روی فرودگاه امام خمینی (ره) قرار داشته که آیا از نظر منطق اقتصادی امکان فعالیت این فرودگاه در پروازهای داخلی وجود دارد یا خیر.

"کارگران پلاسکو" شب عید تنها نیستند ..

در پی حادثه ساختمان پلاسکو که به بیکار شدن بیش از ۳۰۰۰ کارگر و خسارت مالی بسیار واحدهای صنفی مستقر در آن انجامید، بسیاری از کسبه و اصناف خود را جدا از کارگران بیکار شده پلاسکو ندانسته و با دادن آگهی‌ همکاری، استخدام و دعوت و میزبانی از آنها تلاش کردند به نوبه خود سهمی در کمک‌رسانی داشته باشند و همنوعانشان را در شب عید تنها نگذارند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه