اقتصادی

کاهش ۱.۲ درصدی نسبت مطالبات معوق به تسهیلات بانک ملی ایران

قسمت عمده‌ای از پرونده‌های مطالباتی بانک ملی ایران در سال ۹۵ با استفاده از ابزارهای پیش‌بینی شده در بسته ضوابط سیاستی بخش پیگیری و وصول مطالبات تعیین تکلیف شده و در حال حاضر هر گونه افزایش احتمالی مطالبات به صورت روزانه و دائمی مورد پایش قرار می‌گیرد.

از سوی معاون اول رئیس جمهور

ابلاغیه مصوبه اصلاح آیین‌ نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده‌ها اصلاح شد

هیات دولت با هدف حفاظت از سپرده‌های خرد سپرده‌گذاران از طریق تضمین ارایه شده از سوی صندوق ضمانت سپرده‌ها و تسهیل محاسبه حق عضویت اولیه در این صندوق، آیین‌نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها را اصلاح کرد.

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی خبر داد

تهیه قرارداد اجرای پروژه راه آهن گرگان بجنورد مشهد

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی از تهیه و تنظیم قرار داد بین آستان قدس و وزارت راه و شهرسازی به منظور اجرای پروژه راه آهن گرگان-بجنورد- مشهد خبر داد.

دبیر مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد تاکید کرد

افزایش همکاری کشورها برای ارایه کمک‌های فنی و توانمندسازی کارشناسان کشوری

دبیر مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد بر لزوم ارتقای همکاری های بین المللی و افزایش همکاری کشورها و تقویت اقدامات دبیرخانه بر ارایه کمک‌های فنی و توانمندسازی کارشناسان کشوری تاکید کرد.

نماینده اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس:

مساعدت بانک‌ها در کاهش مشکلات بیکاری موثر است

نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مساعدت و همراهی مجموعه بانکی در کاهش مشکلات دولت در بخش اشتغال و اقتصاد موثر است.

رئیس خانه صنعت و معدن کرمانشاه:

مالیات بر ارزش افزوده کرمانشاه با استان‌هایی مانند یزد و اصفهان برابر نباشد

رئیس خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه از اینکه مالیات بر ارزش افزوده در استانی کمتر توسعه یافته مانند کرمانشاه با استان‌هایی مانند یزد و اصفهان برابر است، انتقاد کرد.

ایجاد کدام شغل‌ها به‌صرفه‌تر است؟

در شرایطی که بروکراسی‌های اداری زاید و طولانی شدن زمان صدور مجوز، کارآفرینان را دلسرد کرده و در اجرای ایده‌ها ناکام گذاشته، ایجاد شغل و راه‌اندازی کسب و کار به دغدغه بزرگی برای جوانان و جویندگان کار تبدیل شده است و آنهایی که امکان و سرمایه راه‌اندازی یک کسب و کار را دارند، با بررسی دقیق بازار به دنبال شغل‌های ارزان و کم دردسر هستند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه