اقتصادی

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور در گفت‌وگو با فارس:

اجرای طرح جدید معاینه فنی از مرداد ماه/ ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده در طرح «کاهش»

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور گفت: از مردادماه طرح جدید معاینه فنی خودروها در سراسر کشور اجرایی می‌شود و بر همین اساس استانداردهای آلایندگی سامانه سیمفا تغییر می‌کند.

داود دعاگویان ,لطفعلی بختیاری

ابعاد فرهنگ و مدیریت جهادی در تحقق اقتصاد مقاومتی در نیروی انتظامی

نتایج پژوهش تأیید می‌کند که فعالیت‌های اقتصادی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی نیروی انتظامی باید دارای اقتصاد ترمیمی دارای مبانی «مقاوم‌سازی»، «آسیب‌زدایی»، «خلل‌گیری» و «ترمیم» باشد.

رییس انجمن روابط عمومی:

کارگاه آموزشی روابط عمومی و مدیریت تولید محتوا برگزار شد

همزمان با قرار گرفتن در آستانه برگزاری دوازهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌ها، کارگاه آموزشی «روابط عمومی و مدیریت تولید محتوای اثربخش» در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.

افزایش ۴۵درصدی اتباع خارجی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی

طی دو سال گذشته، آمار اتباع خارجی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، افزایش چشمگیری داشته است به طوری که از تعداد ١٧ هزار و ٩٨٨ نفر در سال ٩٤، با رشد معادل ٤٥ درصد، به ٢٦ هزار و ١٩٨ نفر در اسفند ماه ٩٥ رسیده است.

معاون عمران‌روستایی بنیاد مسکن:

برخی اصرار به قانونی‌کردن ساخت و سازهای خلاف دارند

معاون عمران‌روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: عده‌ای ساخت و سازهای غیرمجاز و خلاف انجام داده و با اصرار و فشار بر مسئولان محلی سعی دارند که این عرصه‌ها وارد محدوده روستا شود.

مدیرکل بهزیستی مازندران خبر داد

تحویل 79 مسکن به خانواده‌های‏ معلولان مازندرانی/ کاهش نرخ طلاق در مازندران ‏

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: 79 مسکن در هفته بهزیستی به خانواده‌های دارای بیش از دو معلول در مازندران تحویل داده شد و 20 ‏واحد باقی‌مانده نیز تا پایان سال آماده ‏تحویل می‌شود‎‏.‏

اولین گردهمایی مهارت آموزی بازنشستگان کشوری آغاز به کار کرد

ایجاد کلینیک پزشکی آنلاین و جذب بازنشسته‌های جویای کار

اولین گردهمایی دو روزه «مهارت آموزی بازنشستگان کشوری» با حضور بیش از ۹۰ نفر از رابطین و نمایندگان بازنشستگان در هتل المپیک تهران در حال برگزاری است تا طی تفاهمنامه با سازمان فنی و حرفه ای برای این افراد هم شغل مناسب ایجاد شود.

سیف خبر داد:

برنامه بانک مرکزی برای علی‌الحساب شدن سود سپرده/پرداخت سود برای بانک‌ها محدود می‌شود

رئیس کل بانک مرکزی در خصوص مشکلات پیش آمده برای برخی موسسات مالی مانند کاسپین گفت: متاسفانه برخی التهاب آفرینی کاذب می کنند،وظیفه بانک مرکزی دفاع از حقوق سپرده گذاران است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه