اقتصادی

نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌شرقی خبر داد

جذب 36 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در آذربایجان‌شرقی/ 45 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در نیروگاه‌های خورشیدی و بادی در استان/

نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان آذربایجان‌شرقی به اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی برای سرمایه‌گذاران خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور اشاره کرد و گفت: در پنج ماهه امسال36 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در طرح‌های مختلف جذب شده است.

معاون مدیر امور طیور جهاد کشاورزی استان همدان خبر داد

ارائه تسهیلات وام به 186 زنبوردار همدانی

معاون مدیر امور طیور جهاد کشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سال جاری در استان همدان 186 زنبوردار برای دریافت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی برای دریافت 5 میلیارد تسهیلات به بانک معرفی شدند.

ملکی در مخالفت با وزیر پیشنهادی اقتصاد:

من در برنامه‌های آقای کرباسیان جز نظریه‌پردازی چیزی ندیدم/ با شعار نمی‌توان مشکل تولید و اشتغال را حل کرد

نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: من در بررسی برنامه وزیر پیشنهادی اقتصاد چیزی جز نظریه‌پردازی ندیدم و لازم به ذکر است با شعار نمی‌توان مشکل تولید و همچنین مشکل اشتغال را حل کرد.

یک کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با فارس:

وزیر جدید اقتصاد از اشتباه استراتژیک با آزمون و خطا پرهیز کند/تغییر قانون بازار سرمایه در اولویت باشد

یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه وزیر اقتصاد دولت دوازدهم باید از اشتباه استراتژیک با آزمون و خطا پرهیز کند،گفت: الویت اصلی وزیر اقتصاد دولت دوازدهم باید تغییر قانون بازار سرمایه باشد تا نقش ذی نفعان بازار درست انجام شود.

فدراسیون جهانی بورس ها در نیمه اول سال 2017 گزارش داد

ارزش بازار بورس تهران از 96 میلیارد دلار عبور کرد/ رشد 16 درصدی ارزش بازار بورس های بین المللی

فدراسیون جهانی بورس ها در گزارشی اعلام کرد: کل ارزش معاملات سهام در شش ماهه نخست 2017 به حدود 41 تریلیون رسید که سهم بورس تهران 6 میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار بود.

کمالی در خانه احزاب:

باید در کمیسیون ماده 10به احزاب نقش داده شود/ مقررات احزاب باید بازبینی و بازرسی شود

رئیس جدید خانه احزاب با بیان اینکه امسال باید قوانین و مقررات احزاب بازبینی و بازرسی شود، گفت: وجود دو ناظر در کمیسیون ماده 10بسیار زشت است و بهتر است در کمیسیون ماده 10 تغییرات ایجاد و به احزاب نقش داده شود.

آخوندی در نشست فراکسیون نمایندگان ولایی؛

سازمان راهداری عملا خاصیت خود را از دست داده بود/کارایی این سازمان افزایش پیدا خواهد کرد

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی تأکید کرد: با توجه به مسائل زیست محیطی، ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی، حمل و نقل ریلی را گسترش می‌دهیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه