اقتصادی

400 میلیارد تومان اعتبار خوداشتغالی به استان کرمان امسال

استاندار کرمان با اشاره به این‌که خوشبختانه در برنامه ششم توسعه و بودجه امسال، عدد خوبی به ما اعلام شده، گفت: منابعی حدود 72 میلیارد تومان ابلاغ شده که در بانک سپرده خواهیم کرد و از این محل سود یارانه تولید و اشتغال را پرداخت می‌کنیم و جدا از این، حدود 400 میلیارد تومان اعتبار خوداشتغالی استان در سال جاری است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

دوران آزمون و خطا در حوزه اقتصادی به پایان رسیده است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از فضای مجلس و مذاکرات، به نظر می‌رسد تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در دوره فعلی با موافقت مجلس همراه نباشد و برخی کمیسیون‌ها از جمله کمیسیون اقتصادی، نظر مخالف در این زمینه داده‌اند.

دبیر ستاد فناوری نانو اعلام کرد

صادرات محصولات دانش‌بنیان نانو به 21 کشور با «اعتبارات 20 میلیون دلاری!»

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو با تاکید بر این‌که ما با اعتبارات سالیانه 20 میلیون دلار موفق شدیم محصولات خود را به 21 کشور صادر کنیم، گفت:‌ به اعتقاد من همه شرکت‌های دانش‌بنیان در کوچه بن‌بست قرار دارند؛ چرا که بازار 80 میلیونی داخلی کشش جذب محصولات دانش‌بنیان را ندارد.

یکپارچه کردن نظام مدیریت بحران تهران، بازی «برد-برد»

کشور از بی قانونی درحوزه مدیریت بحران رنج می‌برد

معاون سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به لزوم تغییر رویکرد به مدیریت بحران گفت: لازم است در این زمینه رویکردگذشته‌نگر واکنشی را جایگزین رویکرد آینده‌نگر پیش‌کنشی کنیم.

سه دولت آینده درگیر خدمات مسکن مهر

برآوردهای کارشناسی نشان می‌دهد به دلیل کم کاری دولت‌های قبل در ارائه خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر تامین کلیه خدمات به ارقامی بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان نیاز دارد و به گفته وزیر راه و شهرسازی دو سه دولت آینده هم درگیر این مساله خواهند بود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه