اقتصادی

در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شد

قیمت اوراق تسهیلات مسکن کاهش می‌یابد؟

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران می‌گوید با توجه به اینکه هر ماه امتیاز تسهیلات مسکن جدید اعلام می‌شود، این موضوع روی عرضه و در نتیجه قیمت تسه تاثیر دارد، اما در کل شرایط قیمت گذاری تابع مشخصی از وضعیت بیرونی بازار مسکن است.

مدیرکل روسازی راه‌آهن شرکت ساخت اعلام کرد

راه‌آهن قزوین - رشت در مراحل پایانی/ ادامه مذاکرات برای قطعات باقی‌مانده

مدیر کل روسازی راه‌آهن شرکت ساخت معتقد است: در صورت رسیدن منابع اعتباری لازم می‌توان انتظار داشت راه‌آهن قزوین – رشت در سال آینده به بهره‌برداری نهایی برسد.

قائم مقام سازمان توسعه تجارت:

پارسال ۳۰ درصد از منابع درآمدی از فروش نفت حاصل شد

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه پارسال ۳۰ درصد منابع درآمدی از محل فروش نفت حاصل شد که باید به سمتی حرکت کنیم که این مقدار روز به روز کاهش پیدا کند، گفت: اگر دامنه فعالیت‌های صادراتی خود را به عراق و افغانستان محدود کنیم از قافله تجارت بین‌المللی عقب خواهیم ماند.

مشاور نعمت‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا:

تصمیم آمریکا در قبال ایران قمار بزرگی است

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است تصمیم اتخاذ شده در مورد تمدید تحریم‌ها توسط مجلس سنای آمریکا وجهه این کشور را در عرصه بین المللی زیر سوال می‌برد و برای آن‌ها ریسک و قمار بزرگی‌ است، چرا که منافعی برای اروپا ندارد که بخواهد به آن تن دهد.

امیدواری مدیر عامل ایران‌ایر از نهایی شدن قرارداد

نخستین ایرباس‌ها تا نوروز ۹۶ می‌رسند

روز گذشته وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران اعلام کرد که پس از نهایی شدن قرارداد خرید ۸۰ فروند بوئینگ، با حضور نمایندگان ایرباس در ایران این امید وجود دارد قرارداد مربوط به خرید این هواپیماهای فرانسوی نیز تا پایان هفته جاری نهایی شود، موضوعی که ایران‌ایر برای آن برنامه‌ریزی‌های جدی به کار بسته است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه