اقتصادی

در گفت‌وگوی فارس با یک نماینده کارفرمایی مطرح شد

جزئیات دیدگاه‌های شرکای کار درباره مزد سال ۹۷/ اعداد و ارقام فعلا در حد گمانه‌زنی است

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با اشاره به جزئیات نظرات تک‌تک اعضای شورای عالی کار از جمله کارفرماها، کارگران و وزرای حاضر در نشست گفت: در نشست امروز مباحث کلان اقتصاد و صنایع مورد بحث قرار گرفت و درباره میزان افزایش بحثی نشد.

فارس گزارش می‌دهد؛

قطع حق عائله‌مندی فرهنگیان زن مجرد در آستانه نوروز/ کسر ۵۰۰ هزار تومان از حقوق برخی فرهنگیان

این روزها که همه برای عید نوروز آماده می‌شود، تعدادی از فرهنگیان زن مجرد گلایه دارند چرا که جدا از حذف حق عائله‌مندی آنها در فیش این ماه، حق عائله‌مندی از دی ماه از حقوق آنها کسر شده است.

عدم اهلیت سرمایه‌گذاران سبب آسیب به بخش تولید می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه حمایت از واحدهای تولیدی باید مشروط و محدود باشد، گفت: برخی‌ها با حمایت وارد صنعت شدند اما اهلیت لازم را نداشتند و سبب آسیب به تولید و صنعت مملکت شدند.

بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران:

هزینه معیشت خانوار 2 میلیون و 670 هزار تومان تعیین شد/اختلاف‌نظر بر سر تعیین مزد 97 کارگران

بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران با اعلام اینکه سطح معیشت تعیین شده سال 97 مبلغ 2 میلیون و 670 هزار تومان است، گفت: اختلاف‌نظر در شورای عالی کار بر سر تعیین مزد کارگران در سال 97 زیاد است.

پس از گذشت بیش از ۶۰۰ روز صورت گرفت

بازگشایی نماد «وبصادر» و تبخیر شدن 2 هزار و 878 میلیارد تومان ارزش بازار

بازگشایی نماد معاملاتی بانک صادرات ایران اگر چه با بازار گردانی منسجم حقوقی‌های خود همراه شد، اما برای این بانک با سرمایه 5 هزار و 780 میلیارد تومانی در نهایت تبخیر 50 درصدی ارزش بازار سهام «وبصادر» را در پی داشت.

بانک مرکزی خبر داد

افتتاح حساب ۸۸۸ سازمان دولتی نزد بانک مرکزی/حساب ۸۴ درصد از سازمان‌ها منتقل شد

در راستای پروژه‌ ملی انتقال حساب‌های دولتی از ۱۰۶۱ سازمان مشمول طرح که فهرست آنها توسط خزانه‌داری کل کشور در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته، تاکنون ۸۸۸ سازمان در این بانک افتتاح حساب کرده‌اند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های مازندران عنوان کرد

بدهکاری 30 هزار میلیاردی واحدهای تولیدی به بانک‎های مازندران

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های مازندران بدهی واحد‌های تولیدی و صنعتی این استان به بانک‌ها را بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان تا نیمه نخست اسفند امسال اعلام کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه