اقتصادی

عضو هیات رئیسه مجلس:

سه برابر شدن یارانه‌ها با بنزین 10000 تومانی شدنی است

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بیم آن می‌رود در پی افزایش سه برابری یارانه‌ها قیمت حامل‌های انرژی افزایش چند برابری پیدا کرده و اثر این افزایش اقتصاد رو به سامان کشور را مجددا ویران کند.

عضو هیات رئیسه مجلس:

سه برابر شدن یارانه‌ها با بنزین 10000 تومانی شدنی است

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بیم آن می‌رود در پی افزایش سه برابری یارانه‌ها قیمت حامل‌های انرژی افزایش چند برابری پیدا کرده و اثر این افزایش اقتصاد رو به سامان کشور را مجددا ویران کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

واردات 800 هزار تن برنج توسط دولت/ رتبه نخست بابلسر در تولید توت‌فرنگی در مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه مازندران دومین تولیدکننده توت فرنگی بعد از کردستان است، گفت: بابلسر رتبه نخست در تولید توت فرنگی در سطح استان را دارد.

کشاورزان مازندرانی در گفتگو با بلاغ TV:

اقتصاد کشور را همین وزیران نابود کردند/ دولت روحانی با واردات کشاورزان را بیچاره کرد

جمعی از کشاورزان مازندران در گفت‌وگو با بلاغ TV با بیان اینکه اقتصاد کشور را همین وزیران نابود کردند، گفتند: دولت روحانی با واردات کشاورزان را بیچاره کرد.

با همکاری سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی؛

رویداد استارت‌آپی مد و تکنولوژی برگزار می‌شود

رویداد استارت‌آپی مد و تکنولوژی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی در تاریخ 25 تا 27 اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

به بهانه سومین مناظره انتخاباتی

آخرین وضعیت کشاورزی در وام‌های بانکی

کشاورزی به عنوان یکی از بخشهای اثرگذار و مهم در رشد اقتصادی و البته تامین‌کننده کالاهای اساسی از محورهای مناظره اقتصادی کاندیداهای ریاست‌جمهوری نیز بود. بخشی از اقتصاد که سالانه حدود 46 هزار میلیارد تومان از تسهیلات شبکه بانکی را دریافت می‌کند.

بررسی عملکرد اقتصادی دولت‌های بعد از انقلاب

بررسی اظهارات اقتصادی نامزدهای ریاست‌جمهوری دولت دوازدهم نشان می‌دهد که برای قریب به اتفاق نامزدها، نه برنامه‌ای تدوین شده و نه سرمشق اقتصادی مشخصی وجود دارد. به اذعان کارشناسان، آنچه مطرح می‌شود بیشتر شعار است. شعارهای هزینه سازی که تحقق پذیر نیز نیستند.

سند راهبردی تازه حماس؛ واکنش‌ها و بازتاب‌ها

حماس دیروز اعلام کرده بود که در ساعت‌های پایانی روز یک کنفراس خبری مهم برگزار خواهد کرد، در حالی که اعلام شده بود این کنفرانس خبری در هتل اینترکنتینانتال دوحه پایتخت قطر از حامیان مالی اصلی این گروه برگزار می‌شود، تنها اندکی مانده به زمان برگزاری، هتل اعلام کرد که نمی‌تواند میزبان نشست باشد تا در نهایت، کنفرانس در هتل شرایتون برگزار شود.

انتقاد یک استاد دانشگاه به شیوه برگزاری مناظره‌ها

«حالا دیگر همه می‌دانند که فرزند کدام وزیر احتمالا در کار واردات لباس است، همه می‌دانند چند نهاد، مالیات پرداخت نمی‌کنند، همه می‌دانند که فلان کاندیدا، عینکش چقدر می‌ارزد اما از جامعه درصدی حرف می‌زند و... . اما آیا مناظره که یکی از شیوه‌های گفت‌وگو در علم ارتباطات است را می‌توان تا حد یک مثلا محله «برو بیا» تنزل داد که در آن، هر که هر چه خواست، بدون توجه به قوانین و بدون ترس از پاسخ و تعقیب حقوقی عنوان کند و باکی از خسران اخلاقی آن نداشته باشد؟»

قمار شغل است؛ نه برای آنهایی که بازی می‌کنند!

«قید سایت‌های دروغگوی ایرانی رو بزنید، یه سایت خارجی بهتون معرفی می‌کنم که چهارمین سایت برتر جهانه، تمام بازی‌هایی که فکرشو کنید داره، پشتیبانی فارسی داره، همین‌طور آپشن‌هاش همیشه ثابته و ضرایبش بالاتر از سایت ایرانیه، حدود چند نوع راه پیش‌بینی داره. تکی میکس سیستمی و ... آدرسشو میذارم عضو بشین...»

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه