اقتصادی

کار و تعاون در هفته ای که گذشت...

شرایط اعزام نیروهای کار به ایرلند/ ایجاد ۷۰۰ هزار شغل طی دو سال

اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغال در بودجه ۹۶، اعلام شرایط اعزام نیروهای کار به ایرلند و معرفی مقرری بگیران بیمه بیکاری به سازمان فنی و حرفه‌ای از مهمترین خبرهای این هفته بود.

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور:

اگر شرکت‌های گاز استان‌ها همکاری کنند جایی برای نگرانی از گاز ترکمنستان وجود ندارد

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت کشور با اشاره به میزان بالای اتلاف انرژی در کشور تصریح کرد: مجموع تلفات گاز در سال ۹۳ معادل ۳۲۸ میلیون بشکه نفت خام بوده است.

رییس انجمن فروشندگان سیم کارت، گوشی موبایل و تجهیزات جانبی:

نمی‌دانم چرا مردم آیفون می‌خرند؟!

رییس انجمن فروشندگان سیم کارت، گوشی موبایل و تجهیزات جانبی با اشاره به شرایط بازار آیفون در ایران، گفت: در چنین شرایطی واقعا نمی‌دانم چرا مردم به جای برندهای مختلف از آیفون استفاده می‌کنند.

وزارت صنعت به ایسنا اعلام کرد

آخرین خبرها از "ارج" و "آزمایش"/ احتمال تعیین‌تکلیف "ارج" تا ۲ ماه دیگر

یک مقام مسوول وزارت صمت آخرین وضعیت کارخانه‌های ارج و آزمایش را تشریح کرد و از تعیین تکلیف کارخانه ارج طی دو ماه آینده در صورت مثبت بودن روند مذاکرات با بخش خصوصی داخلی و برندهای متقاضی خارجی خبر داد.

یک کارشناس بازار سرمایه: کاری نکنیم که مردم به بورس بی اعتماد شوند

در روزهای گذشته بیش از ۹۰۰ میلیون از حق تقدم استفاده نشده سرمایه گذاری رنا به قیمت هر حق تقدم تقریبا ۱۸ تومان معامله شد. این در حالی است که این مقدار حق تقدم در صورتی که به سهم تبدیل شود معادل بیش از ۱۶ درصد سهام شرکت است و تاثیر مدیریتی دارد. علاوه بر این با توجه به اینکه در حق تقدم های استفاده نشده حقوق سهامداران خرد مطرح است، این حق تقدم می‌توانست در معاملات بلوکی قیمت بیشتری داشته باشد و برای آن قیمت پایه گذاشته شود.

درپی قطع گاز ترکمنستان انجام شد

استفاده از سوخت جایگزین در نیروگاه‌های شمال کشور

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: با توجه به قطع گاز از ترکمنستان در نیروگاه‌های شمال کشور دچار مشکل شده‌ایم و در جاه‌هایی که لازم بود از سوخت جایگزین در این نیروگاه‌ها استفاده شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه