اقتصادی

بر اساس آمارها

پیک مصرف برق برای نهمین بار از پیک سال قبل عبور کرد/ صادرات همچنان بیش از واردات

پیک مصرف برق در روز گذشته در حالی برای نهمین بار از مرز پیک سال گذشته عبور کرد و به 52 هزار و 848 مگاوات رسید که سهم صادرات برق در این روزهای گرم تابستان از واردات بالاتر است.

نماینده مجلس مطرح کرد

رنج بیماران پروانه‌ای در سایه کم‌توجهی متولیان سلامت/ هزینه سرسام‌آور درمان بیماران «ای.بی» باید کاهش یابد

نماینده مردم فسا در مجلس دهم از کاهش مشکلات بیماران پروانه‌ای با اختصاص مرکزی برای ارایه خدمت به این بیماران خبر داد و گفت: هزینه سرسام آور درمان بیماران «ای.بی» باید مورد توجه واقع شود.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

کشور دچار سوءمدیریت است/ آمار و ارقام نگران‌کننده بیکاری در کشور/ کشور 600 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام دارد

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هیچ مورد جز دفاع مقدس و بخش دفاعی کشور عملکرد قابل قبولی در کشور نداشته‌ایم، گفت: دولت گرفتار هزینه‌های بروکراسی اداری بوده و در کشور ما سوءمدیریت وجود دارد.

مفتح در گفت‌وگو با فارس:

کمیته بررسی سهمیه مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ها و دستگاه‌های بهداشت و درمان تشکیل شد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تشکیل کمیته‌ای در کمیسیون متبوعش برای بررسی سهمیه مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ها و دستگاه‌های بهداشت و درمان خبر داد.

معاون بازار بورس تهران در گفت‌وگو با فارس تشریح کرد

معاون بورس اوراق بهادار با بیان اینکه در عرضه اولیه امروز به هر فرد 730 سهم به صورت تسهیم تعلق گرفت،گفت: در عرضه اولیه امروز 98.6 درصد از خریداران سهام «پرداخت» شامل اشخاص حقیقی و 1.4 درصد مابقی را اشخاص حقوقی تشکیل می‌دهند.

پورمحمدی در تالار نقره‌ای تاکید کرد

بورس کالا رکن اصلی سلامت بازارهای کشور/ بازار سرمایه هنوز برای برخی ناشناخته مانده

وزیر دادگستری گفت: معرفی بازاری واحد و شفاف به نام بورس کالا که از اهمیت ویژه نیز برخوردار است، امری ضروری است که البته برای شناخت بیشتر آن باید کوشا باشیم، چرا که هنوز این بازار برای برخی از افراد و مسوولان ناشناخته است.

یک مقام مسئول در صنعت نفت

بهبود شرایط زندگی در مناطق عملیاتی در دستور کار وزارت نفت است

رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت گفت: بهبود شرایط زندگی در مناطق عملیاتی جنگ تحمیلی از طریق کمک‌های مادی و معنوی به دست اندرکاران منطقه ای و استانی در سال‌های اخیر در دستور کار وزارت نفت است.

معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل بهزیستی خوزستان خبر داد:

تامین مسکن برای 280 خانوار دارای دو فرزند معلول در خوزستان

معاون مشارکت‌های مردمی اداره‌کل بهزیستی خوزستان گفت: در طرح تامین مسکن برای خانواده‌های دارای دو فرزند معلول و بیشتر که اواخر سال 94 و اوایل سال 95 آغاز شد برای بیش از 280 خانوار دارای دو فرزند معلول و بیشتر مسکن تامین شد.

تاج‌گردون خبر داد:

رفع ابهامات حقوقی قرارداد توتال در جلسه هیأت نظارت بر منابع نفتی

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از برگزاری دومین جلسه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی برای بررسی قرارداد توتال خبر داد و گفت که در این جلسه ابعاد حقوقی و اعمال حاکمیت درباره این قرارداد روشن شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه