اقتصادی

تعیین تکلیف سپرده‌گذاران زیر ۳ میلیون تومان تعاونی منحله وحدت

موسسه اعتباری ملل اعلام کرد: موجودی حساب سپرده‌گذاران زیر ۳ میلیون تومان تعاونی منحله وحدت که به شعب تعاونی مراجعه کرده و موفق به دریافت ملل کارت شده‌اند به کارت منتقل و امکان دریافت وجوه میسر شد.

فارس گزارش می دهد

تناقض اهداف طرح جامع مسکن با انتقادات صریح وزیر/ مسکن مازاد دارد یا کمبود؟

در حالیکه بر اساس طرح جامع مسکن باید سالانه یک میلیون مسکن تولید شود، اخیرا وزیر مسکن در انتقاداتی تند و صریح اعلام کرده است آمار واحدهای مسکونی از تعداد خانوارهای کشور پیشی گرفته است و مسکن دیگر موتور محرک اقتصاد نیست.

یک مسئول بانک مرکزی:

فعالیت بانک‌ها در چارچوب ضوابط مدیریت ریسک قرار می‌گیرد/ جزئیات فعالیت واحد جدید «رعایت قوانین» در بانک‌ها

مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل رعایت قوانین و مقررات در مؤسسات اعتباری گفت: بانک‌ها ضمن اجرای این دستورالعمل موظف به ارائه ارزیابی سالانه نسبت به کیفیت و نحوه مدیریت ریسک عدم رعایت قوانین و مقررات هستند.

سردار مومنی در اختتامیه نمایشگاه ایپاس

امنیت لازمه پیشرفت یک کشور است/ دوربین‌های هوشمند پلیس برای کنترل فاصله بین خودروها

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آیین اختتامیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایپاس2017 گفت: امنیت مقدمه، فضا و بستر حیاتی برای پیشرفت و ادامه حیات هر جامعه ای است.

در نهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان صورت می‌گیرد

رونمایی از تجهیزات جدید ساخت داخل مورد استفاده در صنعت نفت

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گفته قرار است تعدادی از تجهیزات جدید ساخت داخل مورد استفاده در صنعت نفت مانند گذشته در نهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان رونمایی شود.

رئیس اداره بهداشتی و آرایشی سازمان غذا و دارو:

افزودن سرب به لوازم آرایشی بی‌کیفیت و قاچاق باعث ایجاد مشکلات فراوان برای خانم‌های باردار و جنین آنها

یک مسئول سازمان غذا و دارو گفت: بارها مشاهده شده که برای قوام یافتن رژهای لب به آنها سرب اضافه کرده‌اند، که این سرب‌ها وقتی به هنگام تماس با غذا خورده می‌شود مشکلات فراوانی به‌ویژه برای خانم‌های باردار و جنین آنها ایجاد می‌کند.

رئیس انجمن لوازم خانگی در گفت‌وگو با فارس:

واحدهای نمونه هیچ امتیازی جز گرفتن لوح تقدیر و عکس یادگاری ندارند/ تولیدکنندگان رتبه‌بندی شوند

رئیس انجمن لوازم خانگی با بیان اینکه واحدهای نمونه استاندارد، هیچ امتیازی جز گرفتن لوح و چند عکس یادگاری ندارند، پیشنهاد کرد دولت به این واحدها امتیاز ویژه مانند معافیت مالیاتی یا مشوق‌های مالی اختصاص دهد.

به بهانه روز جهانی استاندارد

فرهنگ‌سازی مصرف کالای استاندارد نیاز جامعه است/ نیاز جدی شهرستان‌ها به اداره استاندارد

با توجه به اهمیت و لزوم استاندارد بودن محصولات، نظارت و بازرسی‌های دقیقی مورد نیاز است تا امنیت و سلامتی افراد جامعه در خطر نباشد، از این‌رو وجود سازمان استاندارد در شهرهای با جمعیت بالا و وجود واحدهای صنعتی و صنفی زیاد لازم است.

«سهام عدالت» کلاف اقتصادی سردرگم دولت/ بازی با رویای مردم 12 ساله شد

یکی از طرح‌هایی که شاید بیش از 12 سال است روی دست دولتمردان در دوره‌های مختلف مانده و نمی‌دانند که با آن چه باید کرد، طرح توزیع سهام بین اقشار کم درآمد و فقیر برای بهبود شرایط اقتصادی آنها و همچنین کاهش فاصله طبقاتی است.

در گفت‌وگو با فارس تشریح شد

جزئیات واریز نخستین مرحله سود ۱۵۰ هزار تومانی سهام عدالت

مشاور سازمان خصوصی‌سازی گفت: در مرحله نخست توزیع سود سهام عدالت در پایان شهریورماه امسال، دو دهک اول درآمدی و همچنین مشمولانی که اقساط خود را به طور کامل تسویه کرده‌اند، از سود نقدی برخوردار خواهند شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه