اقتصادی

قیمت بنزین می‌تواند به بالاتر از 1500 تومان هم برسد/ ظرفیت‌های قانونی برای این افزایش وجود دارد

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: بر اساس قانون دولت اجازه دارد تا سقف ۴۸ هزار میلیارد تومان از طریق اصلاح قیمت حامل‌های انرژی کسب درآمد کند که افزایش قیمت بنزین می‌تواند یکی از راه‌های دستیابی به این رقم باشد.

مدیرعامل یک هلدینگ صنایع معدنی خبرداد

سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد تومانی برای تکمیل زنجیره تولید فولاد

مدیرعامل یک هلدینگ صنایع معدنی از ایجاد کارخانه نورد گرم در فولاد کاوه اروند با هدف تکمیل زنجیره ارزش محصول فولاد با سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد تومان خبر داد.

رئیس اتاق اصناف کشور مطرح کرد

وجود ۴ میلیون بیکار/ ایجاد یک بنگاه متوسط حداقل ۴۵۰ میلیون می‌خواهد

رئیس اتاق اصناف در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با وزارت آموزش و پرورش گفت: برای ایجاد یک بنگاه در صنایع بزرگ حداقل ۲ میلیارد تومان و صنایع متوسط ۴۵۰ میلیون تومان سرمایه باید صرف کرد.

نماینده ویژه استاندار خراسان رضوی در مسکن مهر خبر داد

پرداخت وام 40 میلیونی مسکن تنها براساس پیشرفت کار/ سفارش، توصیه و فشار در پرداخت وام مسکن ممنوع است

نماینده ویژه استاندار خراسان رضوی در مسکن مهر گفت: وام 40 میلیونی مسکن مهر تنها به پروژه‌هایی داده می‌شود که فعال بوده و دستگاه‌های نظارتی پیشرفت فیزیکی انها را تایید کنند.

مشاور وزیر صنعت خبر داد

اجرایی‌شدن قانون پول‌شویی در 27 استان‌ کشور

مشاور معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تاکنون قانون پول‌شویی در 27 استان کشور اجرایی‌شده و به زودی زمینه اجرایی‌شدن این قانون در چهار استان بوشهر، اصفهان، خراسان جنوبی و کرمان فراهم می‌شود.

رویترز اعلام کرد

کاهش قیمت طلا به کمترین میزان ۴ ماه گذشته با هجوم سرمایه‌گذاران به سمت ارزهای مجازی

رویترز اعلام کرد: انتظار سرمایه‌گذاران به نتیجه نشست بانک مرکزی آمریکا و نیز هجوم آنها به سمت ارزهای مجازی، باعث شد سرخی طلا کم‌تر شود و قیمت به کمترین میزان ۴ ماه گذشته سقوط کند.

با اصلاح یک تبصره از آیین‌نامه قانون بانکداری

قراردادهای زمین شهرک‌های علمی به عنوان وثیقه تسهیلات پذیرفته می‌شود

با اصلاح تبصره ای از آيين‌نامه قانون عمليات بانکی بدون ربا، بانک ها موظفند قراردادهای مربوط به حق بهره‌برداری از زمين و خدمات زيربنايی در شهرک‌های علمی و تحقيقاتی، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز نوآوری را هم‌رديف اسناد رسمی بپذیرند.

وزیر کار:

در دوران رشد بدون اشتغال هستیم/ قراردادهای موقت نیازمند اصلاح قوانین هستند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: موضوع قرارداد‌های موقت فقط مخصوص شغل‌های غیر مستمر است و بنا نیست قرارداد‌های موقت بسیار زیادی در موضوع شغل‌های مستمر منعقد شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه