اقتصادی

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران خبر داد

انجام برنامه‌ریزی‌های لازم برای تأمین میوه برای ایام نوروز / افزایش قیمت موز در مازندران

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تأمین میوه برای ایام نوروز در دستور کار قرار دارد.

معاون امنیتی ـ‌ سیاسی هرمزگان خبر داد

۵۶ درصد واردات و صاردات کشور از هرمزگان انجام می‌شود/ پذیرش ۶ میلیون مسافر نوروزی

معاون امنیتی ـ‌ سیاسی استاندار هرمزگان با بیان اینکه ۵۶ درصد واردات و صادرات کشور در هرمزگان انجام می‌شود، گفت:‌ بزرگترین پایانه مسافری دریایی کشور در هرمزگان است و پیش‌بینی می‌کنیم نوروز امسال ۶ میلیون مسافر نوروزی به این استان سفر کنند.

معاون تعاون وزیر تعاون در گفت‌وگو با فارس:

تعاونی‌ها نیازی به مجوز اصناف ندارند/ تأیید اساسنامه اتاق‌ها توسط وزارت کار منافاتی با استقلال آنها ندارد

معاون تعاون وزیر تعاون درباره مشکلات اخیر تعاونی‌ها که از سوی اتاق اصناف ایجاد شده است، گفت: تعاونی‌ها بر اساس قانون نیازی به مجوز اصناف ندارند و صدور گواهی فعالیت اتاق مورد تأیید ما نیز هست.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید:

در ایران سرمایه‌گذاری نکنید

هربرت مک‌مستر، مشاور امنیت ملی کاخ سفید با نقض آشکار تعهدات برجامی کشورش در سخنرانی خود در نشست امنیتی مونیخ، خواستار عدم سرمایه‌گذاری در ایران شد و در عین حال گفت: «روسیه، چین، ژاپن، کره جنوبی و آلمان در صدر سرمایه‌گذاران در ایران هستند.»

پتروشیمی‌ها ۲ میلیارد دلار از دولت هیدروکربور می‌خرند

تسويه ارزی هزينه خوراک پتروشيمی‌های گازی راهکاری مناسب برای كاهش آثار تحريم‌های بانكی

در صورت تسویه ارزی هزینه خوراک واحدهای پتروشیمی خوراک گازی و حذف رانت تسویه ریالی بر مبنای ارز مبادله ای، شاهد افزایش چشمگیر توانمندی دولت برای مدیریت منابع ارزی و کاهش آثار تحریم‌های بانکی خواهیم بود.

معاون هماهنگی و بازرسی اتاق اصناف تهران در گفت‌وگو با فارس:

همه کارها را برای کنترل بازار شب عید کنار گذاشته‌ایم/ رصد تهران با ۳۰۰ بازرس اصناف

معاون هماهنگی و بازرسی اتاق اصناف تهران با بیان اینکه همه کارهای اتاق اصناف را برای رصد بازار شب عید کنار گذاشته‌ایم، گفت: بازرسان با جدیت بازار شب عید را رصد و با هر گونه تخلف و گران‌فروشی برخورد می‌کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش خبر داد

افزایش ۶۷۰۰ میلیارد تومانی بودجه آموزش و پرورش در مجلس/ بدهی ۱۵۰ میلیارد تومانی قبوض آب، برق و گاز مدارس

معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش با بیان اینکه در مجلس ۶۷۰۰ میلیارد تومان به بودجه پیشنهادی دولت برای آموزش و پرورش اضافه شد، گفت: هزینه آب، برق و گاز مدارس سالیانه ۳۰۰ میلیارد تومان است که از این محل ۱۵۰ میلیارد تومان به شرکت‌های مربوطه در سال ۹۶ بدهکاریم.

معاون سازمان اداری و استخدامی

عیدی کارمندان با حقوق بهمن واریز می‌شود/ عیدی ۸۴۷.۵ هزار تومان

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با تاکید بر پرداخت عیدی کارمندان دولت با حقوق بهمن ماه گفت: دولت در اصلاحیه قانون مدیریت خدمات کشوری که به مجلس ارسال کرده، افزایش ضریب عیدی کارمندان دولت را پیشنهاد کرده است.

واکاوی دلیل هشدار رهبر انقلاب نسبت به فساد/ تأملی در مصائب دولت رانتی

هشدار به موقع مقام معظم رهبری در حالی صورت گرفته که بیم گسترش فساد وجود دارد و سیاست‌های غلط دولت‌ها، این رشد را تسهیل کرده است، از این رو به فرمایش ایشان باید با کسانی که منتفع از فساد هستند برخورد شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه