اقتصادی

مدیرکل پست استان خبر داد:

رشد 118 درصدی بهنگام سازی بانک اطلاعاتی چهارمحال و بختیاری

مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری رشد 118 درصدی بهنگام سازی بانک اطلاعاتی استان خبرداد و گفت: اداره پست استان اشتغالی 450 نفری را دارد و حدود 73 درصد نیروها در بخش‌های خصوصی مشغول به فعالیت هستند.

معاون دادستان مشهد خبر داد

محاسبه سود مؤسسه کاسپین به صورت علی‌الحساب

معاون دادستان مشهد با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص حل مشکلات مؤسسه کاسپین عنوان کرد: قرار شده با ارسال نامه‌ای از سوی ستاد تدبیر استان به بانک مرکزی افزایش تعداد شعب و محاسبه سود مؤسسه کاسپین به صورت علی‌الحساب پیگیری شود.

شرایط فروش محصولات رنو آسان شد

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران در بخشنامه جدید فروش خود، رنو سیمبل و رنو داستر را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری عرضه کرده تا به این ترتیب آسان‌ترین شرایط خرید محصولات این برند اروپایی در اختیار علاقه‌مندان باشد.

رئیس کل بانک مرکزی مطرح کرد

نقش برجسته بانک صادرات ایران در توسعه اقتصادی کشور

رئیس کل بانک مرکزی در همایش سراسری مدیران بانک صادرات ایران بر نقش با اهمیت بانک‌ها در توسعه اقتصادی کشور تأکید کرد و گفت: بانک صادرات ایران با اتکا به اعتبار، روزآمدی و نیروی انسانی دلسوز و توانمند خود می‌تواند نقش برجسته‌ای در توسعه اقتصادی کشور داشته باشد.

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان اعلام کرد

توزیع 90 هزار تن انواع کود پایه کشاورزی بین کشاورزان همدان

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان با بیان اینکه تأمین، تدارک و توزیع نهاده‌های کشاورزی از اهداف این شرکت است، گفت: سالانه 90 هزار تن انواع کود پایه کشاورزی در بین کشاورزان توزیع می‌شود.

بسته اخبار اقتصادی شنبه 6 خرداد

«تکلیف سپرده‌گذاران صندوق سرمایه‌گذاری بانک‌ها در واگذاری»، «افت 225 واحدی شاخص کل»، «اصلاح تصمیم نادرست بنزینی دولت احمدی‌نژاد»،‌ «رشد 50 درصدی تجارت ایران و چین در 4 ماهه اول سال 2017» و «نوسانات نرخ طلا در دومین ماه سال» عناوین برخی از مهم‌ترین اخبار امروز اقتصادی ایسناست.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه