اجتماعی

در نشست خبری نائب رئیس شورای شهر ساری مطرح شد

از تأیید وجود فساد در شهرداری ساری تا دست‌های پشت‌پرده مافياى زباله

نائب رئیس شورای شهر ساری در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص شیوع فساد در شهرداری ساری، گفت: بلی، در مجموعه شهرداری فساد وجود دارد، شک نکنید!

بخشدار مرکزی جویبار مطرح کرد

امحاء تأسیسات انتقال آب سد صالحی مازندرانی به رودخانه سیاه‌رود

بخشدار مرکزی جویبار گفت: عدم پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مهم زیرساختی و امحاء تأسیسات انتقال آب سد مرحوم صالحی مازندرانی به رودخانه سیاه رود موجب بی‌اعتمادی مردم می‌شود.

«خاکِ سَر» رسم زیبای مازندرانی‌ها در آخرین پنجشنبه سال

مازندرانی‌ها رسمی زیبا برای گذشتگان خود دارند، رسمی با نام "خاکِ سَر" که در این روز مردم با پخت غذاهای محلی در حسینیه و مسجد گرد هم می‌آیند و از کسانی که در سال قبل یا سالیان قبل کنارشان بودند و اکنون نیستند یاد می‌کنند.

صنعتی که به حاشیه می‌رود

اشتغال‌زایی در صنعت گل‌و‌گیاه گامی مهم در رفع مشکل بیکاری

اجرای طرح‌های اشتغال‌زا در زمینه گل و گیاه و سبزی و صیفی گلخانه‌ای گامی مهم در رفع مشکل بیکاری است جذب نیرو از طریق اجرای طرح‌های اشتغال‌زا در زمینه گل و گیاه و سبزی و صیفی گلخانه‌ای گامی مهم در ادامه سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی خواهد بود.

تسهیل روادید برای اتباع ایرانی در دستورکار بوسنی و هرزگوین

معاون وزیر خارجه بوسنی در نشست کنسولی مشترک با مدیرکل کنسولی وزارت خارجه ایران از تسهیل روادید برای اتباع ایرانی خبر داد و گفت: این موضوع در دستورکار قرار دارد و در حال هماهنگی با نهادهای ذیربط است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی:

نباید بگذاریم کسی جرات تحریف دفاع مقدس را داشته باشد/ شهدا مظهر حقیقی اقتدار ملی ما هستند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: راهیان نور این برکت را دارد که ابعاد مختلف دفاع مقدس تببین شود، چراکه بعضی‌ها در پی تحریف تاریخ افتخار آمیز دفاع مقدس هستند و ما وظیفه داریم نگذاریم کسی جرات کند این ارزشهای آسمانی آفریده شده را تحریف کند.

از عملکرد مربی خارجی راضی هستیم

کیارستمی: باید کادر فنی کامپوند را تقویت کنیم/ شجاعی گفته بود در صورت نامزدی باید استعفا دهیم

دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: رئیس فدراسیون قبل از ثبت‌نام از نامزدهای ریاست به ما گفته بود هر کسی که نامزد می‌شود باید از پست خود استعفا دهد.

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از هلند

حسن بیگی: نمی‌خواهم توجیه کنم اما میزبانی در باختم تاثیر داشت/ قول می‌دهم در کاراته وان ترکیه جبران کنم

نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی کاراته گفت: نمی خواهم شکستم مقابل نماینده هلند را توجیه کنم اما به نظرم میزبانی روی نتیجه مبارزه من تاثیر داشت.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه