اجتماعی

گزارش فارس از سرنوشت نامعلوم برنج‌کاران در مازندران

برگ اول تراژدی تنش آبی در مازندران ورق خورد/ حکایت تلخ جنگ برنج‌کاران بر سر آب

بحث کم‌آبی و مشکلات پیش‌رو شاید الان مشخص نباشد ولی زمان اوج گرما قابل لمس خواهد بود الان در حد هشدار است ولی در آن برهه از زمان به مشکلات میان کشاورزان و درگیری‌های دیگر منجر می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران:

نمی‌توانیم با وجود کمبود نیرو و امکانات معجزه کنیم/لَنگ اعتبارات هستیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران به کمبود نیروها اشاره کرد و گفت: خودروهای ما فرسوده بوده و از لحاظ امکانات آن چنان که باید به محیط زیست توجه نمی‌شود و ما هم با این کمبود نیرو نمی‌توانیم معجزه کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد

به‌کارگیری 4 هزار داوطلب برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه نوروز در واقع کنکور هلال احمر است،گفت: همه سعی و تلاش این است که با 4 هزار جوان و داوطلب هلال احمر و تجهیزات لجستیکی بتوانیم نوروز خوبی را برای جامعه هدف رقم بزنیم و در این راه از همراهی رسانه‌ها تقدیر می‌کنیم.

معاون هواشناسی مازندران اعلام کرد

پیش‌بینی آسمانی بهاری در روزهای پایانی زمستان در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای دوشنبه تا چهارشنبه با شکل‌گیری جریانات جنوبی شاهد آسمانی صاف همراه با افزایش باد و وزش باد گرم در ارتفاعات استان هستیم.

عیدی‌هایی که سال‌هاست لای قرآن جا خوش کرده‌است

آمدن بهار برای مادران چشم‌انتظار/ یا مقلب‌القلوب‌هایی که با استشمام عطر لاله‌ها زمزمه می‌شود

قاب عکسی قدیمی با تصویر پسر جوانی که با لبخندی زیبا به قاب دوربین نگاه کرده‌بود و این عکس را انداخته‌بود، بر روی طاقچه خانه خودنمایی می‌کرد. با هر شکوفه‌ بهاری که شکفته می‌شد، دلتنگی‌های مادر از نو جوانه می‌زد. لحظه تحویل سال، چشمِ به در دوخته‌ مادر تا بی‌نهایت رخنه می‌کرد، هر بار با صدای زنگِ خانه از جا می‌پرید و انگار این بار دیگر پایان چشم‌انتظاری‌هایش است.

گردشگری، شاه کلید توسعه مازندران

مازندران آماده استقبال از مسافران نوروزی

وجود دریای مازندران با ساحل زیبا و مناسب به همراه برخورداری از دامنه کوه‌ها، پارک‌های جنگلی و کوهستانی، وجود قله دماوند با ۵۶۷۰ متر ارتفاع معروف به بام ایران، غارها، آبشارها، رودخانه‌ها، آب‌های متعدد سرد و گرم معدنی، چشمه‌ها، تالاب‌ها به ویژه شبه جزیره میانکاله در بهشهر، بیش از ۸۰۰ آثار تاریخی شناسایی شده مانند مجموعه تاریخی شهر‌های ساری، آمل، چالوس، این استان را به مجموعه‌ای متنوع برای استفاده گردشگران تبدیل کرده است.

ایران در رسانه‌های جهان

برنامه ضدایرانی محمد بن سلمان در سفر به واشنگتن/ مخالفت روسیه با چسباندن هرگونه ضمیمه به برجام

گزارش یک روزنامه صهیونیستی در خصوص سفر قریب‌الوقوع ولی‌عهد عربستان به آمریکا و اظهارات دیپلمات‌های آمریکایی درباره برجام از جمله موضوعات اخبار «ایران در جهان» طی 24 ساعت گذشته بود.

سال 96 هم با بجاگذاردن مشکلات در مازندران گذشت

بیکاری، همچنان بحران‌ساز مازندران/ سال 97 استاندار باید پاسخگو باشد

سال 96 درحالی ماه آخر خود را سپری می‌کند که مازندرانی‌ها سال سخت بیکاری را پشت سر می‌گذارند و به سال 97 چشم دوخته‌اند تا استاندار جدید بتواند برنامه‌های خود را در فعال‌سازی اشتغال به اجراء بگذارد.بدون تردید، برخورداری استان از فهرستی حاوی اولویت‌های رشد و توسعه متناسب با استعدادها و فرصت‌های خود این فرصت را به استاندار و سایر مسئولان اجرایی استان می‌دهد تا تمام سعی و تلاش خود را صرف تحقق اهداف اصلی استان کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه