اجتماعی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با فارس:

بررسی لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در حال اتمام است/ احیای سازمان جوانان در دستور کار نیست

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احیای سازمان جوانان در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس نیست، از بررسی طرح تبدیل بخش معاونت جوانان به سازمان جوانان در کمیسیون اجتماعی خبرداد.

خطر آسیب‌های اجتماعی بیخ گوش آموزش و پرورش!

صدای گوش خراش و حرکت شتابان آسیب‌های اجتماعی در جامعه، امروز در مدارس نیز شنیده می‌شود و جامعه میلیونی دانش‌آموزی را به شکل قابل لمسی تهدید می‌کند، اما هنوز برنامه مشخصی در این خصوص از سوی متولیان تعلیم و تربیت ارائه نشده است.

روحانی در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس‌جمهور افغانستان:

ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می‌داند/ تأکید بر ضرورت هوشمندی در برابر توطئه‌ها و تفرقه‌افکنی دشمنان

رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ضرورت هوشمندی دولت‌ها و ملت‌های منطقه در برابر توطئه‌ها و تفرقه افکنی دشمنان، بر توسعه مناسبات و همکاری‌های همه جانبه تهران و کابل تأکید کرد.

در بیانیه ششمین کنگره کانون تربیت اسلامی تأکید شد

تشکیل شورایی متشکل از دولتمردان اقتصادی برای حل مشکلات فرهنگیان/ ریاست دانشگاه فرهنگیان به یک فرهنگی متعهد سپرده شود

کانون تربیت اسلامی در ششمین کنگره خود تأکید کرد: از رئیس جمهور انتظار داریم در زمینه حمایت از آموزش و پرورش شورای متشکل از دولتمردان اقتصادی تشکیل دهد و برای حل مشکلات معیشتی فرهنگیان چاره‌ای اساسی اندیشیده شود.

آسیا تایمز:

خط مقدم جدید داعش با تهدیدهای تازه در فیلیپین شکل گرفته است

در حالی که یک گروه تروریستی وابسته به داعش در فیلیپین به‌تازگی تهدید کرده به مناطق شهری حمله خواهد کرد کارشناسان نسبت به تداوم حملات دیگر گروه های تروریستی وابسته به داعش در این کشور هشدار دادند.

رئیس فدراسیون کبدی افغانستان:

انتظار حضور 30 کشور را در مسابقات آسیایی کبدی در گلستان را داشتم/ امیدوارم ایران قهرمان شود

رئیس فدراسیون کبدی افغانستان گفت: انتظار داشتم در مسابقات کبدی قهرمانی آسیا که در شهر گرگان از استان گلستان برگزار می‌شود حداقل 30 کشور شرکت کنند اما تنها 10 کشور حضور دارند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه