اجتماعی

اخذ گواهینامه‌ سازمان هواپیمایی در زمینه "MRO" تسهیل می‌شود

مسؤول کارگروه اویونیک ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: یکی از اولویت‌های کارگروه پیگیری اخذ گواهینامه‌های سازمان هواپیمایی کشوری برای "MRO" است.

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان خبرداد

کلنگ‌زنی کمپ جوانان با افتتاح دومین پایتخت جوانان جهان اسلام در شیراز

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: مراسم کلنگ‌زنی نخستین کمپ جوانان در ایران همزمان با افتتاحیه دومین پایتخت جوانان جهان اسلام (۱۹و ۲۰ دی ماه) با حضور وزیر ورزش و جوانان در شیراز برگزار می‌شود.

رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در شبه قاره هند تشریح کرد

آخرین وضعیت دانشجویان ایرانی رشته‌های دندانپزشکی و پزشکی در هند

رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در شبه قاره هند آخرین وضعیت دانشجویان دندانپزشکی و پزشکی ایرانی پذیرش شده در دانشگاه های هند در سال ۲۰۱۶ را تشریح کرد.

دانشگاه مازندران حیاط خلوت هتاکان به دین و انقلاب در سایه بی‌تفاوتی مسؤولان/ مازندرانی‌ها در انتظار برخورد جدی مسؤولان دانشگاه

مدتی است فرصت‌طلبانی نفوذی دانشگاه مازندران و برخی از مراکز آموزش عالی در این استان را جولانگاه اجرای منویات شوم دشمنان اسلام و انقلاب در توهین به مقدسات دینی جامعه قرار داده‌اند.

میلاد یازدهمین شمس هدایت مبارک باد

او که در اوج مظلومیت است، مگر امروز نیز مظلوم نیست؟

امام عسکری(ع) با قدردانی از چهره‌های فرهنگی شیعه، جرقه امید را در دل دانشوران و دانش دوستان پدید می‌آورد و آنان را برای تلاش هرچه بیشتر در راه گسترش فرهنگ شیعه امیدوارتر می‌ساخت.

مدیرکل تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد مطرح کرد

پیش‌بینی احداث ٣٥٠ هزار مسکن شهری و روستایی در برنامه ششم

مدیرکل تامین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد با بیان اینکه یکی از ابعاد توانمندسازی مددجویان، تامین مسکن مناسب برای آنان است، گفت: رویکرد جدید این نهاد برای تقویت و توانمندسازی خانوارهای تحت پوشش ورود به بحث تامین مسکن برای آنان است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه