اجتماعی

امام جمعه‌ ایلام:کارگزاران کشور برای تحقق شعار سال تلاش می‌کنند

امام جمعه‌ ایلام با بیان این‌که یکی از چالش‌های پیش‌روی اقتصاد مقاومتی قاچاق کالا است، گفت: آیا ورود کالاهای قاچاق از مرزهای رسمی کشور آن هم با کامیون‌های چندصدتایی، بدون پشتوانه‌ قدرت امکان‌پذیر است؟

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

همه در ایجاد روشنگری میان نسل جوان در خصوص تحرکات دشمنان مسئولند

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به این‌که همه در ایجاد روشنگری میان نسل جوان امروز در خصوص تحرکات دشمنان مسئولند، گفت: نباید این تلقی به وجود بیاید که روشنگری و پاسخ به شبهات صرفاً در حوزه وظیفه علما و روحانیون است بلکه بار این مسؤولیت بر دوش فرهنگیان و اساتید دانشگاه‌ها نیز قرار دارد.

تاکید یک مسئول بر لزوم اجرایی شدن مصوبات زیست محیطی تالاب هورالعظیم

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: کلیه مصوبات قبلی در خصوص وضعیت زیست محیطی تالاب هورالعظیم که با حضور استاندار و معاون رییس جمهور مقرر شده، باید هر چه زودتر عملیاتی شوند.

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نگین گردشگری

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان(سهامی عام) منتهی به پایان سال مالی ۳۰ آذر ۹۶ با حضور مهدی جهانگیری رییس هیات‌مدیره شرکت اقتصادی نگین، خسرو خواجه‌حسنی مدیرعامل بانک گردشگری و مدیران ارشد و سهامداران این شرکت برگزار شد.

مدیر عامل عمران پردیس خبر داد

بعضی پیمانکاران پردیس جدیت ندارند/برخورد قانونی با سازندگان کم کار

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اعلام اینکه برخی پیمانکاران، تاکیدات ما را برای سرعت در اجرای پروژه های مسکن مهر جدی نگرفته اند از برخورد قانونی با این افراد در هفته آینده خبر داد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه