اجتماعی

گزارش بلاغ از مهم‌ترین مشکلات مشترک تولیدکنندگان

مالیات، تامین اجتماعی و تسهیلات؛ مثلت برمودای تولید/ بسته دولت برای رونق اقتصادی یا رونق حساب‌های بانکی؟

اکثر تولیدکنندگان بر این اعتقادند که مالیات ارزش‌افزوده بیش از 9 درصد محاسبه می‌شود که از توان پرداخت تولیدکنندگان خارج است.

آیت‌الله خاتمی در نمازجمعه تهران:

کابینه‌ای می‌خواهیم که برای مردم کار کند/ مردم دیگر از شعار خسته شده‌اند/ باید به کسانی که به حکم امام(ره) با منافقین برخورد کردند، مدال داد

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به برگزاری همایش منافقین در فرانسه گفت: نفس اجازه دادن به اینکه این جنایتکاران در آنجا همایش برگزار کنند، حمایت عملی از تروریسم است و باید به کسانی که به حکم امام(ره) در دهه 60 با منافقین برخورد کردند مدال داد.

رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا- تایلند

ایران به عنوان قهرمانی رسید/ کسب ۳ مدال طلا، ۵ نقره و یک برنز

تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان با کسب ۳ مدال طلا، ۵ نقره و یک برنز عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا در تایلند را از آن خود کرد.

امام جمعه نکا:

برجام با این نقض‌ها نافرجام و بی‌خاصیت می‌شود/ مگر بنا نبود برجام تحریم‌های گذشته را بردارد؟

امام جمعه نکا گفت: این تحریم‌های جدید، مسلم نقض برجام است و برجام با این نقض‌ها نافرجام و بی‌خاصیت می‌شود که در برجام به صراحت آمده بود که تمام تحریم‌ها باید برداشته شود و تحریم جدیدی نباید اضافه شود.

موسوی لارگانی در گفت‌وگو با فارس:

سخنان اخیر روحانی درباره بدعهدی آمریکایی‌ها جای خرسندی دارد/ دولت در مقابل زیاده طلبی آمریکا توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: دولت در مقابل زیاده طلبی آمریکا و هم پیمانانش، همه توان خود را بر ظرفیت‌های داخل کشور منعطف کند.

بلومبرگ:

از سرگیری طرح‌های توسعه قطری‌ها در میدان مشترک گازی/ تفاهم نانوشته‌ای میان ایران و قطر بود؟

آیا میان ایران و قطر توافق یا تفاهمی شکل گرفته بود که دوحه در سال ۲۰۰۵ برنامه‌های توسعه‌ای خود در این میدان مشترک گازی را متوقف کرد؟ این توقف اگر به دلیل هشدار تهران بوده باشد، حالا که تولید گاز ایران از تنها یک سوم تمامی ذخایر مشترک به میزان تولید گاز دوحه از این محل نزدیک شده است، این هشدار دیگر نمی‌تواند ادامه یابد.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی آستارا:

سقف فروریخته بخش اطفال بیمارستان آستارا تعمیر شد/ تداوم خدمت‌رسانی در بیمارستان جدیدالافتتاح آستارا

رئیس بیمارستان شهید بهشتی شهرستان آستارا گفت: مشکلی که برای سقف کاذب بخش اطفال بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان به وجود آمده بود با حضور به‌موقع کارشناسان فنی تعمیر و به حالت اولیه درآمد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه