اجتماعی

‌دیار تاکستان‌های سرسبز؛ چشم به راه مسافران نوروزی

‌شهرستان خلیل آباد که از آن به عنوان دیار تاکستان‌های سرسبز نام برده می‌شود در فاصله 240 کیلومتری جنوب غربی مشهد با مساحتی بالغ بر 1135.87 کیلومتر از شمال به کوهسرخ و از جنوب به بجستان، از شرق به کاشمر و از غرب به بردسکن منتهی می‌شود.

پهناورترین شهرستان یزد؛ آماده میزبانی مهمانان نورزی ‌

اردکان به عنوان پهناورترین شهرستان استان یزد که به دروازه ورودی این استان مشهور است، با توجه به قرار داشتن در مسیر راه ابریشم از دیرباز محل عبور کاروانیان بوده و اکنون نیز به عنوان شاه راه اصلی شمال به جنوب کشور به شمار می‌رود. ‌جاذبه‎‎های خاص گردشگری این شهرستان سالانه تعداد بیشماری از گردشگران داخلی و خارجی را به سمت خود می‎‎کشاند. در این چند سال اخیر نیز با توجه به افزایش حضور گردشگران خارجی با توجه به وجود جاذبه‎‎های جهانی چون «چک چک» که به عنوان اصلی ترین زیارتگاه زرتشتیان جهان به شمار می‎‎رود، می‌توان این شهرستان را به عنوان هدف گردشگری استان یزد نام برد.

فرمانده ناجا اعلام کرد

اولویت‌های ناجا در سال 96 / استقرار 553 پاسگاه موقت پلیس در محلات تهران

فرمانده نیروی انتظامی، مبارزه با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر، جمع‌آوری معتادان متجاهر، برخورد با سارقان مسلح و خشن و نیز ارتقاء آموزش را از اولویت‌های اصلی پلیس در سال 96اعلام کرد.

آخوندی اعلام کرد

ثبت رکورد انجام ۲۷۰ پرواز در فرودگاه امام (ره) در آستانه نوروز

وزیر راه و شهرسازی از رکورد انجام ۲۷۰ پرواز در فرودگاه امام خمینی (ره) در آستانه نوروز ۱۳۹۶ خبر داد و گفت: بر اساس آمار اعلام شده در پیک مسافران شب گذشته این فرودگاه شاهد رفت و آمد ۳۴ هزار نفر بوده است که انتظار می‌رود این رقم امشب به ۳۶ هزار نفر برسد.

میرجلال‌الدین کزازی:

باید در شناسانیدن نوروز به جهانیان بکوشیم

میرجلال‌الدین کزازی با بیان اینکه باید در شناسانیدن نوروز به جهانیان بکوشیم، گفت: برگزاری جشن و آیین نوروز کاری است که می‌توانیم آن را کاری ساختاری و بنیادین در شناسانیدن ایران و فرهنگ ایرانی به جهانیان بدانیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه