اجتماعی

ساعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس:

پست‌های ملی زیادی به جبارزاده پیشنهاد شده است/ اطلاعی از تصمیم استاندار ندارم/ نام فردی برای جایگزینی جبارزاده مطرح نشده است

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: پست‌های ملی زیادی به استاندار فعلی آذربایجان‌شرقی پیشنهاد شده و هنوز معلوم نیست که کدام پست را انتخاب خواهد کرد و اطلاعی از اینکه تصمیم ماندن و یا رفتن دارد را نیز ندارم.

امام جمعه ارومیه:

عدم استقبال مردم از مسابقات قرآن جای تأسف دارد/ مسئولان باید در قیامت برای سبک شمردن قرآن پاسخگو باشند

امام جمعه ارومیه با انتقاد از عدم حضور مردم و مسئولان استان در مسابقات سراسری قرآن گفت: عدم استقبال از مسابقات مایه شرمساری بوده و من از مسئولان و مردم به دلیل عدم حضور در این مسابقات گله‌مندم.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد غلامعلی در گفت‌وگو با فارس:

نگاه امام علی(ع) به سیاست، نگاه توحیدی و الهی است/ چرا با جامعه اسلامی علوی فاصله داریم؟

رئیس دانشکده علوم و معارف قرآن گفت: نگاه امام علی(ع) به حکومت رابطه سه سویه است. یعنی رابطه ما با خداوند، رابطه ما با مردم، رابطه ما با حکومت. در مورد حکومت همچنین، رابطه‌اش با خداوند، با مردم و رابطه خودش با خودش، پس این نوع نگاه خیلی تفاوت دارد.

اخبار جشنواره تئاتر مریوان/

هیئت داوران جشنواره مریوان انتخاب شدند/ پیام معاون هنری و مدیرکل هنرهای نمایشی به این جشنواره منتشر شد

«تئاتر خیابانی» مخاطب خود را انتخاب می‌کند و تصمیم می‌گیرد که کجا و چگونه، چشم عابران را به دیدن و دوباره دیدن آن چه که می‌تواند نشاط عقلی و وجد محیطی را ممکن سازد جلب کند.

رئیس اداره اوقاف اسلامشهر در گفت‌‌وگو با فارس اعلام کرد

وقف حسینیه علی اصغر (ع) در واوان با مساحت ۱۲۰ متر به ارزش ۱۵ میلیارد ریال

رئیس اداره اوقاف اسلامشهر گفت: به همت ۶ واقف یک حسینیه در شهرک واوان شهرستان اسلامشهر با مساحت ۱۲۰ مترمربع و به ارزش ۱۵ میلیارد وقف شد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مطرح کرد

برگزاری نماز جمعه در ۹۰۰ نقطه کشور/ نماز جمعه سیاسی است

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه از برگزاری نماز جمعه در ۹۰۰ نقطه کشور خبر داد و گفت: همچنین ۴۵ هزار نیروی ستادی در اقامه نماز جمعه با امام جمعه همکاری می‌کنند.

قنادباشی:

عربستان مدت‌ها است بازیگر اثرگذاری در منطقه نیست/ تغییر رویکردهای رژیم سعودی را نباید جدی گرفت

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: کاهش تبلیغات عربستان سعودی علیه ایران و کم کردن میزان هجمه‌های تبلیغاتی این کشور بستگی به دوران حج داشت و این کشور مجددا پس از سپری شدن ایام حج سیاست‌های گذشته را کماکان ادامه خواهند داد.

اسدی در گفت‌وگوی مشروح با فارس مطرح کرد

لزوم ایجاد سازمان‌های غیردولتی برای احقاق حقوق مستضعفین دنیا/ تأثیرگذاری غرب بر مسائل حقوقی و سیاسی دنیا با حمایت از سازمان‌های غیردولتی

عضو کمیسیون بین‌الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: متأسفانه پیگیری احقاق حقوق مستضعفین دنیا به دلیل عدم تشکیل سازمان‌های مردم‌نهاد حقیقی که بازوی فکری و حتی راهبردی سیاست خارجه ما باشند، انجام‌نشده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه