اجتماعی

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران:

ضرورت راه اندازی سامانه رصد آسیب‌های اجتماعی/لزوم تقویت ارتباط رئیس جمهور با نخبگان اجتماعی

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران بر لزوم راه اندازی «سامانه رصد آسیب‌های اجتماعی» تاکید کرد و گفت: در حال حاضر هیچ سیستمی که وضعیت اجتماعی کشور را رصد کرده و به ما بگوید در گذشته در چه وضعیتی بوده‌ایم، امروز کجا هستیم و در آینده به کجا خواهیم رسید؟ نداریم و خلاء این موضوع به شدت در کشور احساس می‌شود به همین دلیل نیاز است هر چه سریعتر نسبت به راه اندازی این سامانه در کشور اقدام شود.

مدیرکل هواشناسی مازندران در گفت‌وگو با بلاغ:

ییلاقات مازندران با ویلاسازی از بین رفته‌اند/ زنگ خطر افزایش مهاجرت به مازندران

مدیرکل هواشناسی مازندران زنگ خطر اصلی برای این استان را افزایش مهاجرت به مازندران دانست و گفت: افزایش روند مهاجرت به مازندران پیامدهای اجتماعی زیادی دارد.

رسایی در مازندران:

معيشت مردم با خالی کردن جايگاه مربوط به ارزش‌ها پر نمی‌شود

نماینده سابق مجلس در پاسخ به سخنان سخیف کرباسچی در مورد شهدای مدافع حرم گفت: بهانه ظاهری اين حرف توجه به موضوعات اقتصادی است اما هرگز معيشت مردم با خالی کردن جايگاهی که مربوط به ارزش‌ها است پر نمی‌شود.

منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر فریدونکنار:

کثیف‌ترین انتخابات فریدونکنار را در دوره‌ پنجم شوراها شاهد بودیم

منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر فریدونکنار با اشاره به اینکه کثیف‌ترین انتخابات فریدونکنار را در همین دوره شاهد بودیم، از ارائه گزارش 6 ماهه در مساجد این شهرستان خبر داد.

سیف به ایسنا اعلام کرد

احتمال ادغام بانک‌های مجاز/ سپرده‌گذاران نگران نباشند

رئیس کل بانک مرکزی درباره برنامه این بانک برای ادغام بانک‌های مجاز توضیحاتی ارئه کرد و البته به سپرده‌گذاران و مشتریان بانک‌ها اطمینان داد که هیچ جای نگرانی برای آنها نیست و از این سیاست متاثر نخواهند شد.

گزارش بلاغ به بهانه روز نسیم مهر

نقش مهم آموزش‌ و پرورش در پیشگیری از وقوع جرم/ افزایش جرم نشانه عدم موفقیت آموزش و پرورش در تربیت نسل هم‌تراز با نظام اسلامی

کسب علم و دانش و افزایش شناخت و آگاهی، انسان را از ناهنجاری‌های جامعه مصون نگه می‌دارد و موجب خوشبختی، نشاط و سربلندی افراد می‌شود.

گیلانی‌ها برای جذب گردشگر چه کرده‌اند؟

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان گفت: میراث فرهنگی گیلان در راستای آماده‌سازی زیرساخت‌ها و ایجاد جذابیت بیشتر در مناطق روستایی در سال‌های اخیر نسبت به مهیا نمودن این روستاها جهت استقبال و میزبانی گردشگران اقدام کرده است.

نماینده یونیسف در ایران تأکید کرد:

لزوم کاهش آسیب‌های حوزه کودکان با اجرای قوانین حمایتی

نماینده یونیسف در ایران با اشاره به این که اقدامات بسیار خوبی در زمینه حقوق ویژه کودکان و نوجوانان در ایران انجام شده، گفت: کاهش آسیب‌ها حوزه کودکان و نوجوانان مستلزم اجرای قوانین حمایتی است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه