اجتماعی

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد:

4 بیمارستان توسط دانشگاه آزاد راه‌اندازی می‌شود/ برجسته‌سازی موضوع تقلب علمی سیاسی‌کاری بود

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد ضمن اشاره به راه اندازی 4 بیمارستان جدید در تهران، تبریز، اردبیل و کازرون از امضای تفاهم نامه با وزارت بهداشت در راستای ایجاد تغییرات کلی در سطح علوم پزشکی در مناطق آمایشی توسعه علوم پزشکی خبر داد.

گسترش همکاری‌ دانشگاه یزد با مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی

رییس دانشگاه یزد، انرژی‌های تجدیدپذیر و شهر هوشمند را از جمله مواردی ذکر کرد که می‌تواند در هم‌افزایی همکاری‌های مشترک این دانشگاه با مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی و پژوهشگاه نیرو بسیار حائز اهمیت باشد.

دولت صرفه‌جویی انرژی را از خود شروع کرد

خبر ابتکار از «قطع گاز ادارات وزارت نفت تا اطلاع ثانوی»

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پیام تلگرامی خود را از نامه و دستور مدیر عامل شرکت ملی گاز برای قطع شدن گاز تمامی ساختمان‌های وزارت نفت و شرکت‌های تابع در شهر تهران تا اطلاع ثانوی خبر داد.

مروری بر مهمترین اخبار علمی، دانشگاهی ایسنا

«معرفی نامزدهای بهترین فناوری سال» ، «استعفای مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم»،«ساخت سنسوری برای شبیه‌سازی مچ دست با قابلیت کاربرد در جراحی از راه دور»،«تولید انبوه پروتزهای «پنجه کربنی» برای دوندگان معلول» و ...از جمله مهمترین اخبار اداره علمی، دانشگاهی در روز یکشنبه بودند.

در جلسه امروز شورای شهر بررسی شد

از ازدحام ۵۰ دقیقه‌ای برای مترو تا لزوم مقاوم سازی ساختمان‌ها

در جلسه امروز شورای شهر تهران بر لزوم ایجاد سامانه‌های نظارتی در حوزه مقاوم‌سازی ساختمان ها و بر ضرورت بر طرف کردن چاله‌های بزرگراه آزادگان تاکید و به ارائه لایحه بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران طی هفته آینده اشاره شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه