اجتماعی

در گفت‌وگو با فارس مطرح شد

نقش مؤسسات خیریه در درمان بیماران سرطانی/ علائم هشدار دهنده سرطان را بشناسید

رئیس انجمن خون و سرطان ایران گفت: در خصوص علایم هشداردهنده بیماری سرطان، گفت: تغییر صدا، بزرگ شدن خال‌های روی بدن و همچنین افزایش حجم غدد لنفاوی، درد کمر در کودکان از جمله علایم هشداردهنده انواع سرطان‌ها هستند.

هشدار وزیر ارتباطات درباره بازی مرگبار «نهنگ آبی»+عکس

وزیر ارتباطات با اشاره به این که بازی «نهنگ آبی» از بسیاری از فروشگاه‌های نرم‌افزار حذف شده و به طریق معمول از ایران هم قابل دسترس نیست، عنوان کرد: در میان بازی‌های مفید گاهی اندیشه‌های شیطانی تبدیل به یک بازی می ‌شود و نهنگ آبی یکی از این بازی‌هاست.

معاون اجتماعی بهزیستی استان تهران در گفت‌وگو با فارس خبر داد

کودک‌آزاری؛ بیشترین علت تماس با اورژانس اجتماعی/ تشکیل پرونده برای ۳۹۷۲ کودک خیابانی

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: بیشترین علت تماس با اورژانس اجتماعی کودک‌آزاری و کمترین مورد مربوط به اختلال هویت جنسی است.

مدیرکل روابط عمومی آستان حضرت معصومه (س) عنوان کرد

اعلام برنامه‌های حرم حضرت معصومه (س) به مناسبت عید غدیر خم

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) گفت: برنامه‌های این حرم به مناسبت عید سعید غدیر خم از چهارشنبه 15 شهریورماه شروع و تا جمعه 24 شهریورماه ادامه دارد.

فیروزی در گفت‌وگو با فارس:

سکوت کشورهای مدعی حقوق بشر گواه روشنی بر مظلومیت مسلمانان میانمار است/ دعوت از عموم مردم برای شرکت در تجمع اعتراضی دانشجویی

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سکوت کشورها و سازما‌ن‌های مدعی حقوق بشر را گواه روشنی بر مظلومیت مسلمانان میانمار دانست و از عموم مردم برای شرکت در تجمع اعتراضی دانشجویی یکشنبه دعوت کرد.

رئیس پلیس راه راهور ناجا خبر داد

افزایش تصادفات جاده‌ای در شهریورماه هر سال/ افزایش دوربین‌های جاده‌ای برای کنترل بیشتر

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به اینکه همه ساله شهریورماه پرتلفات ترین ماه سال است گفت: در شهریورماه سال گذشته متاسفانه ۱۲۵۶ نفر، فقط در اثر تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست دادند.

علی برجی در گفت‌وگو با فارس:

هنوز به دفاع مقدس ادای دین نکردیم/ اتفاق عجیب پس از نمایش تصویر شهید حسن جنگجو

کارگردان نمایش جدید «نامه آخر» عنوان کرد: یک اتفاق جالب پس از اولین اجرای این نمایش در تماشاخانه ماه و نشان دادن تصویر شهید حسن جنگجو افتاد و اینکه پیکر این شهید بعد از ۳۴ سال به کشور بازگشت.

حجت‌الاسلام نظیری در گفت‌وگو با فارس:

برگزاری نشست کارشناسان مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در تهران

معاون امور مراکز و ارتقای منابع انسانی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: نشست سراسری کارشناسان مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان با هدف تشریح نظام جدید آموزشی حوزه از 22 شهریور در تهران برگزار می شود

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه