اجتماعی

نشریه بیزنس‌ویک:

بازسازی پالایشگاه قدیمی آبادان نقشه فشار ترامپ علیه ایران را شکست می‌دهد؟

نشریه بیزنس‌ویک نوشت تلاش ایران برای بازسازی مجدد پالایشگاه قدیمی آبادان می‌تواند وابستگی ایران به واردات سوخت را کاهش داده و تلاش ترامپ برای فشار بر ایران را به شکست بکشاند.

مهدی مطهرنیا:

داعش امکان بازگشت به دوران اوج ابوبکر بغدادی را نخواهد داشت

کارشناس روابط بین‌الملل گفت: اگر چه دوران پسا داعش در منطقه آغاز شده است اما هنوز دوران پسا طغیان و پسا بحران در منطقه به پایان نرسیده است و فصل جدیدی از تعارض‌های پیچیده روبه‌روی ما است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد

رونمایی از 6 جلد کتاب مدارس دارای بالای 100 شهید استان اصفهان

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در آینده نزدیک رونمایی از تألیف 6 جلد کتاب را خواهیم داشت که مربوط به 6 هنرستان و دبیرستانی است که در استان اصفهان بالای 100 شهید را در دفاع مقدس تقدیم کردند.

یک مسئول فتح خبر داد

محمود عباس دیدار مسئولان فلسطینی با مقامات آمریکا را ممنوع کرد

یک مسئول ارشد جنبش فتح فاش کرد که در پی تهدیدات آمریکا مبنی بر تعطیلی دفتر اصلی تشکیلات خودگردان در واشنگتن، محمود عباس دیدار مسئولان فلسطینی با مقامات آمریکایی را ممنوع کرده است.

موگرینی: باید فوراً دسترسی کامل به کمک‌های انساندوستانه برای مردم یمن فراهم شود

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای ضمن تأکید بر لزوم دسترسی فوری تمامی غیرنظامیان یمن به کمک‌های انساندوستانه گفت که تنش‌های کنونی در درگیری‌های یمن، چشم‌اندازه راه‌حل سیاسی را تضعیف می‌کند.

مهم‌ترین رویدادهای امنیتی امروز افغانستان

کشته شدن ۷ عضو طالبان در کمین نیروهای دولتی در فراه، انهدام مخفیگاه طالبان در «میدان وردک» و آوارگی ۲۵۰ خانواده به دنبال حملات موشکی پاکستان در کنر مهم‌ترین رویدادهای امنیتی امروز سه شنبه ۳۰ آبان در افغانستان است.

داداشی در گفت‌وگو با فارس:

معوقات بانکی در جلسه امروز کمیسیون اصل ۹۰ بررسی شد/ جمع‌بندی گزارش تا یک ماه آینده

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع معوقات بانکی در جلسه امروز کمیسیون اصل ۹۰ مورد بررسی قرار گرفت و گزارش این پرونده تا یک ماه آینده نهایی خواهد شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه