اجتماعی

رئیس شورای حمل و نقل مازندران تاکید کرد

لزوم افزایش ضریب ایمنی جاده‌های مازندران در ایام نوروز

رئیس شورای حمل و نقل مازندران گفت: با توجه به موج سفرهای نوروزی و حجم بالای ترافیک در استان می‌طلبد تا با همدلی و مشارکت همه‌جانبه گام های ارزنده‌ای در جهت افزایش ضریب ایمنی جاده‌ها برداشته شود.

قاسمی در واکنش به اظهارات مشاور امنیت ملی کاخ سفید

اظهارات مک مستر خلاف تعهدات برجامی آمریکا و تهدید سایر کشورها است

سخنگوی وزارت خارجه اظهارات مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره ایران را تهدید سایر کشورها از سوی این مقام آمریکایی خواند و آن را نه تنها خلاف تعهدات آمریکا در چارچوب برجام، بلکه نقض حقوق و مقررات بین المللی توسط این دولت برشمرد.

علیپور، قهرمان در ورزش پهلوان در اخلاق/ مسئولان در خواب زمستانی هستند

علی علیپور مهاجم موفق این روزهای کشور، که هرروز شاهد موفقیت‌های بیشتر این جوان قائم‎شهری هستیم، به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده اما دریغ از یک پیام تبریک توسط مسئولین شهری که برای این پهلوان خوش اخلاق شهرمان اعلام نشد.

بی‌توجهی مسؤولان و بلاتکلیفی مردم روستای منجیر

10 سال نگرانی زیر سایه‌ سنگ‌های منجیر!/کسی پاسخ‌گو نیست

حدود 10 سال از زمان ریزش سنگ‌های غول‌پیکر بر سر خانه‌‌های اهالی روستای «منجیر» می‌گذرد و خاطره تلخ آن همچنان در اذهان باقی مانده است ولی آنچه در این بین بیشتر از خسارات ریزش سنگ‌ها، روح و روان مردم آسیب دیده را می‌رنجاند، بلاتکلیفی و بر سر دو راهی انتقال و جابه‌جایی ماندن خانوارهای آسیب دیده است که اکنون به دهمین سال رسیده است.

سرلشکر سلیمانی کدام عملیات حزب‌الله را مثال زد

ضیافت مرگ در باغ پرتقال/ کابوسی که از یاد نتانیاهو نخواهد رفت+تصاویر

هنوز گروه ویژه نتوانسته بود خودش را جمع و جور کند که انفجار دوم رخ داد و نیروهای حزب‌الله که در میان درختان مخفی شده بودند با مسلسل و نارنجک به جان کماندوهای اسرائیلی افتادند.

فارس از شایعه سازی در اردوگاه اصلاح طلبان گزارش می دهد

نجفی می‌رود؛ نجفی می ماند

تقریبا هفته ای یک بار از سوی اصلاح طلبان شایعه می شود که نجفی می رود.آیا شهرداری که از سوی برخی هم حزبی هایش متهم است که حتی نمی تواند یک میخ هم بر دیوار بکوبد از بهشت می رود یا می ماند.

گزارش فارس از یک اتفاق عجیب در لیگ 1

جزئیات کامل از شایعه جادوگری در ورزشگاه هفت‌تیر بابل+مستندات

ماجرا از این قرار بود در حاشیه دیدار دو تیم خونه به خونه بابل و نفت مسجد سلیمان فردی با کاور شبرنگی پشت نیمکت تیم نفت، قلم و کاغذ به‌دست مشغول کشیدن اشکال هندسی بود که دوربین فوتبال 1، زیرکانه این صحنه را شکار کرد.

در مراسم تاسیس مجمع تقریب وحدت اسلامی عراق

ولایتی: خاورمیانه جدید آمریکایی‌ها، تجزیه جامعه اسلامی است

مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری در مراسم تاسیس مجمع تقریب وحدت اسلامی عراق، ضمن تاکید بر ضرورت احیای ارزش‌های اصیل اسلامی، درباره هدف آمریکایی‌ها مبنی بر تجزیه جامعه اسلامی هشدار داد.

رئیس صندوق بین‌المللی پول:

انتقاد صندوق بین‌المللی پول از سیاست‌ مالیاتی ترامپ/رقابت مخرب و تورم در کشورها ایجاد می‌شود

رئیس صندوق بین‌المللی پول گفت: اجرای سیاست کاهش دریافت مالیات ترامپ در آمریکا نه تنها می‌تواند به افزایش تورم در این کشور منجر شود بلکه این امکان وجود دارد که به شکل‌‌گیری یک رقابت مخرب بین آمریکا و دیگر کشورها منجر شود.

آزادیخواه در گفت‌وگو با فارس:

یکی از فجایع بانک مرکزی بحث مؤسسات مالی بود/ تیم اقتصادی دولت بیمار است

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت بیمار است، گفت: آقای رئیس‌جمهور هزینه زیادی را برای دفاع از رئیس کل بانک مرکزی می‌دهد و این در حالی است که یکی از فجایعی که توسط این فرد به بار آمده است بحث مؤسسات مالی و اعتباری است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه