اجتماعی

پیام توئیتری وزیر آموزش و پرورش:

بازگشایی سریع مدارس زلزله‌زده موجب بازگشت امید به جامعه می‌شود/ اجرای ویژه‌برنامه‌های نشاط آفرینی برای دانش‌آموزان زلزله‌زده

در پیام توئیتری وزیر آموزش و پرورش آمده است: بازگشایی سریع مدرسه‌های زلزله‌زده، امید و سرزندگی را به جامعه باز می‌گرداند. ویژه‌برنامه‌های نشاط‌ آفرینی و مداخله در بحران اضطراب را برای دانش‌آموزان اجرا می‌کنیم.

حسن عابدینی:

نابودی داعش مرهون رشادت‌های سردار سلیمانی و شهید همدانی‌هاست/ با شکست تروریست‌ها توطئه فرقه‌گرایی در منطقه فروپاشید

کارشناس سیاست خارجی گفت: نظام سلطه درصدد بود آنقدر میان فرقه‌های اسلامی اختلاف و تنفر ایجاد کند تا مذهب‌گریزی گسترده‌ای در منطقه غرب آسیا نهادینه شود.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات خبر داد

وقوع برف و کولاک در سه استان کشور/ رهاسازی ۲۲ خودرو گرفتار در برف

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در ۳ استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری و فارس گفت: امدادرسانی در ۴ محور مواصلاتی در حال انجام است.

رییس سازمان بسیج‌دانشجویی کشور در آمل:

بسیجیان باید با تفکر ساختن پیش بروند

رییس سازمان بسیج‌دانشجویی کشور با بیان اینکه بسیجیان باید با تفکر ساختن پیش بروند، گفت: افزایش سرمایه اجتماعی با پیگیری دو مساله محقق می‌شود یکی مطالبه و دیگری زندگی انقلابی و جهادی تک‌تک بسیجیان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در گفت‌وگو با بلاغ:

زمینه‌های اجتماعی وقف مظلوم واقع شده است/ اهمیت عملکرد رسانه‌ها در موضوع وقف/ وجود 114 هزار موقوفه در مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به کمبود وقف در زمینه‌های اجتماعی، گفت: وقف در زمینه ازدواج، هزینه‌های دانشجویان کم‌بضاعت و بی‌بضاعت، موقوفات قرآنی و نشریات مظلوم است.

وعده فتاح در کمیسیون بهداشت از زبان همتی:

بازسازی مسکن برای مددجویان مناطق زلزله‌زده رایگان تمام می‌شود

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: رئیس کمیته امداد امام در کمیسیون اعلام کرد که کمیته نسبت به تأمین اعتبار ساخت مسکن برای مددجویان خود در استان‌های زلزله‌زده اقدام می‌کند که با این حساب، بازسازی خانه‌های آنان رایگان تمام می‌شود.

آزادی‌خواه در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

تکلیف کمیسیون فرهنگی برای وزارت ورزش در زمینه ایجاد راهبرد حمایتی از پژوهش‌های حوزه جوانان

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی با مصوبه خود وزارت ورزش و جوانان را مکلف به ایجاد راهبردهای حمایتی از پژوهش‌های مربوط به حوزه جوانان کردند.

اکرمی در گفت‌وگو با فارس:

اکنون کشورهای منطقه نیز به این نتیجه رسیده‌اند که بسیج مردمی را به صحنه بیاورند

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: اندیشه بسیج به کشورهای منطقه مثل سوریه، عراق، لبنان و جاهای دیگر هم منتقل شده است و آنها هم به این نتیجه رسیده‌اند که بسیج را چه برای دفاع و خدمات مردمی از قبیل زلزله و سیل به صحنه بیاورند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه