اجتماعی

ساماندهی شهرتاریخی گرگان پس از 12سال

«جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، ساماندهی کارگاه‌های کاوش باستان‌شناسی، طبقه بندی مجموعه قطعات سفالی و مواد فرهنگی کشف شده حاصل از کاوش باستان‌شناسی،بوته‌کنی از روی ساختارهای معماری در شهر تاریخی گرگان (جرجان) در قالب طرح ساماندهی این شهر تاریخی انجام شدند.»

مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان خبر داد

بهسازی و نوسازی 49 درصد مساکن روستایی استان همدان

مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان با بیان اینکه سهمیه استان در سال 95 بهسازی و نوسازی 9800 واحد مسکن روستایی است، گفت: تاکنون 319 واحد مسکن روستایی در استان همدان نوسازی و بهسازی شده است.

«رمضان» سفره‌ای به وسعت بخشندگی خداوند/ بایدها و نبایدهای روزه‌داری در ماه میهمانی خدا

شایسته‌ها و نبایسته‌های تغذیه، سختی روزه بواسطه شدت گرما و طولانی بودن روز را کاملاً حل و قابل تحمل می‌کند و موجب تضمین سلامتی و سم‌زدایی ناشی از سوءتغذیه‌های گذشته بدن می‌شود.

رئیس‌جمهور با تبریک حلول ماه‌رمضان به سران کشورهای اسلامی:

با بحران‌سازی دشمنان در زمینه اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی مقابله شود

رئیسﺟﻤﻬﻮر در ﭘﯿﺎم‌ﻫﺎی ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ‌ای ﺑﻪ ﺳﺮان ﮐﺸﻮرﻫﺎی اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﺳﺒﺖ ﺣﻠﻮل ﻣﺎه مبارک رمضان، از آنان خواست با تبیین و ترویج اهداف متعالی دین اسلام و ارائه تصویری روشن از دین رحمانی اسلام، با بحران‌سازی ناصحیح دشمنان در زمینه اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی مقابله کنند.

تب کریمه‌کنگو/ آمار مبتلایان / علائم بیماری چیست؟

رییس مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری دانشگاه شهید بهشتی، با تاکید بر افزایش احتمال شیوع بیماری تب کریمه کنگو در فصول گرم سال گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 12 مورد ابتلا به این ویروس در کشور گزارش شده است و چندین مورد نیز مرگ ناشی از این ویروس وجود داشته است.

باران بهاری ۵ استان کشور را در برمی‌گیرد

احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: گذر موج بارشی از کشور موجب خواهد شد تا طی دو روز آینده در مناطقی از شمال استانهای آذربایجان غربی، آذبایجان شرقی، اردبیل و مناطقی از گیلان افزایش ابر، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد به‌وقوع بپیوندد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه