اجتماعی

امیرعبداللهیان:

ایران قطع رابطه جنبش فتح با رژیم اشغالگر صهیونیست را اقدامی ضروری می‌داند

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران از مواضع اخیر رهبران مقاومت فلسطین در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حمایت کرده و قطع رابطه جنبش فتح با این رژیم اشغالگر را اقدامی ضروری می‌داند.

نبش قبر «سالوادور دالی» برای تعیین فرزند/ پیرزن ۶۱ ساله مدعی فرزندی دالی شد

کارشناسان پزشکی قانونی اسپانیا مقداری از مو، ناخن و دو استخوان بلند از جسد «سالوادور دالی» را جهت ارائه به دادگاه برای تشخیص ادعای یک زن مبنی بر فرزندی این نقاش بزرگ را از قبر وی بیرون کشیدند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی مطرح کرد

میزان توقف افراد در حوزه رای گیری پنج دقیقه/ به تخلفات انتخابات نظام پزشکی رسیدگی خواهد شد

رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی گفت: میزان توقف افراد در حوزه رای گیری پنج دقیقه و در موارد شلوغی30 دقیقه بود. شکایاتی در خصوص تبلیغات داشتیم که هیات نظارت گزارشات را رسیدگی خواهد کرد.

فارن‌پالیسی:

ترامپ تیمی را مأمور زمینه‌چینی برای اعلام عدم پایبندی ایران به برجام کرد

منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند رئیس‌جمهور آمریکا به گروهی از نزدیکان مورد اعتماد خود در کاخ سفید دستور داده حالت احتمالی مربوط به اعلام عدم تأیید پایبندی ایران به «برجام» در گزارش سه‌ماه بعدی را بررسی کنند.

یادداشت/ محمدصادق کوشکی

تضمین عدالت

یکی از جدی‌ترین آسیب‌هایی وارده بر نظام و کشور، جرائم بسیار کلان هستند که متأسفانه بعضاً در حوزه مسئولین نظام اتفاق می‌افتد و به رشد جرائم در سطوح دیگر کمک می‌کند، لذا برای کاهش جرائمی که در لایه‌های مختلف جامعه رخ می‌دهد، برخورد با مجرمین جرائم کلان، امری غیرقابل اجتناب به نظر می‌رسد.

یادداشت/ وحید حاجی‌پور

آیا وزارت نفت به اشتباه بنزینی خود اقرار می‌کند؟

کمی ساده‌تر بگوییم، دولت یازدهم با حذف مکانیسم‌های مدیریت مصرف و تقاضای بنزین، موجب افزایش مصرف شد و حالا که متوجه این اشتباه خود شده است، دو برنامه افزایش بهای بنزین و سهمیه‌بندی را در ذهن می‌پروراند.

در هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام چه گذشت؟

در هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، هیات ایران به تفصیل و مستند به موضوع بدعهدی ها و کارشکنی ها و تعلل های آمریکا در اجرای تعهدات خود در برجام پرداخت و طرف آمریکایی در برابر انتقادات تاکید کرد که همچنان به توافق پایبند است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه