اجتماعی

نماینده کارگران در شورای‌ عالی کار در پاسخ به فارس خبر داد

توافق برای اعلام هزینه « سبد معیشت کارگری»/ یکشنبه نشست بعدی کارگروه مزد

عضو هیأت مدیره شوراهای اسلامی کار از توافق برای اعلام هزینه‌های تأمین سبد معیشت کارگری برای اعمال در مزد سال ۹۷ کارگران خبرداد و گفت: بررسی سبد معیشت در نشست امروز نهایی نشد و ادامه آن برای اطلاعات تکمیلی به فردا موکول شد.

رئیس مرکزکنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با فارس خبر داد

ترافیک سنگین در ورودی تهران/ بارش برف و باران در محورهای 10 استان کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: ترافیک در آزادراه‌های قزوین ـ کرج و کرج ـ‌ تهران سنگین است؛ همچنین ترافیک در جاده قدیم ساوه به تهران، شهریار به تهران، پاکدشت به تهران و قم به تهران در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم نیمه‌سنگین و پرحجم گزارش شده است.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مطرح کرد

درمان جدید سرطان با تقویت و تحریک سیستم ایمنی

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه ایمونوانکولوژی گفت: درمان سرطان در این روش با تقویت و تحریک سیستم ایمنی صورت می‌گیرد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش خبر داد

افزایش ۶۷۰۰ میلیارد تومانی بودجه آموزش و پرورش در مجلس/ بدهی ۱۵۰ میلیارد تومانی قبوض آب، برق و گاز مدارس

معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش با بیان اینکه در مجلس ۶۷۰۰ میلیارد تومان به بودجه پیشنهادی دولت برای آموزش و پرورش اضافه شد، گفت: هزینه آب، برق و گاز مدارس سالیانه ۳۰۰ میلیارد تومان است که از این محل ۱۵۰ میلیارد تومان به شرکت‌های مربوطه در سال ۹۶ بدهکاریم.

در مونیخ صورت گرفت

بررسی آخرین تحولات یمن در گفتگوی عراقچی و همتایان ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی و آلمانی

آخرین تحولات بحران یمن در دیدار سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه ایران و معاونان وزرای خارجه ایتالیا، فرانسه، انگلستان و آلمان در مونیخ بررسی شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه