اجتماعی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در نشست خبری:

با جابجایی و حذف مدیران برای رفع مشکلات مخالفم

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در چند سال اخیر خوزستان بالاترین ارتقا در کشور را داشته است، گفت: اگر امروز آموزش و پرورش حال خوبی داشته باشد، جامعه حال خوبی خواهد داشت؛ خیلی‌ها تصور می‌کنند با جابجایی چند مدیر تمام مشکلات قابل حل است، اما من معتقدم آموزش و پرورش باید یک برنامه علمی و کارشناسی برای توسعه داشته باشد که از سه سال پیش این برنامه آماده و بر مبنای 20 شاخص تدوین شد.

فرماندار لاهیجان:

روز ملی فناوری هسته ای اثبات اقتدار و افتخارآفرینی ایرانیان است

فرماندار لاهیجان بیستم فروردین را روز اثبات اقتدار و افتخارآفرینی ایرانیان دانست و گفت: روز ملی فناوری هسته‌ای یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان جوان میهن اسلامی در اثبات توانمندی‌های علمی کشور است.

به بهانه روز ملی فناوری هسته‌ای

دستيابی به انرژی هسته‌ای، یک فناوری حياتی در ایران/ علوم هسته‌ای پایه اصلی پیشرفت است

کشوری که نتواند انرژی مورد نياز خود را از طریق هسته‌ای تأمين کند، کشوری شکست خورده است که استقلال و عزت دينی و ملی خود را به پای کشورهای پيشرفته مولد انرژی قربانی می‌کند.

/مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای/

صالحی: افتتاح سه طرح جدید جلوه‌ای از عزم تلاش‌گران هسته‌ای برای آغاز فصلی نو است

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تمهیدات و مقدمات لازم به منظورِ تأمین مواد اولیه مانند کیک زرد فراهم آمده و در یک سال اخیر بیش از 360 تُن کیک زرد به ذخایر استراتژیک کشورمان اضافه شده است.

بهبود وضعیت اشتغال و فضای کسب و کار فارس در سال 95

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با ارائه آمار و ارقامی تأکید کرد که در سال 95 وضعیت اشتغال و فضای کسب و کار و نرخ مشارکت اقتصادی در این استان بهبود مناسبی داشته است اگر چه هنوز مطلوبیت لازم را ندارد.

رئیس دانشگاه خوارزمی:

دکتر جهانشاهلو در تولید علم و تربیت نیروی متخصص بهترین عملکرد را داشت

رئیس دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه دانشگاه دو وظیفه تربیت نیروی متخصص و تولید علم را بر عهده دارد، گفت: استاد فقید، دکتر جهانشاهلو در این دو زمینه بهترین عملکرد را داشت.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پیشوا عنوان کرد

سیستم تصفیه فاضلاب شهر پیشوا در انتظار بهره برداری

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا در حاشیه بازدید مشترک با فرماندار پیشوا، مدیر امور آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران و رئیس آبفای شهرستان پیشوا از تصفیه خانه فاضلاب شهر پیشوا، گفت: این سیستم آخرین مراحل تکمیلی خود را طی کرده و در انتظار بهره برداری است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه