اجتماعی

شهریاری در نطق میان‌دستور:

برای چندمین بار پوزه آمریکای جهان‌خوار و ایادی استکبار در سوریه و عراق به خاک مالیده شد

نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: برای چندمین بار پوزه آمریکای جهان‌خوار و ایادی استکبار در سوریه و عراق به خاک مالیده شد اما متاسفانه اینها درس عبرت نمی‌گیرند.

شباهت «افسانه هزار پایان» به «جومونگ»/ نویسنده‌ای که بازیگر شد

نویسنده «افسانه هزار پایان» گفت: عماد مستنسخی شخصیت پدر خانواده است که شغل او صحافی کتاب‌های قدیمی است و طی ماجرایی تبعید می‌شود. خودم فکر می‌کنم که قصه تا حدی شبیه به الگوی جومونگ است که پدر گمشده پیدا می‌شود.

یک روانشناس بالینی در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد

حضور روانشناسان و افراد متخصص در مناطق زلزله‌زده ضروری است

یک روانشناس بالینی با اشاره به آسیب‌پذیری شدید افراد زلزله‌زده در شرایط کنونی حضور روانشناسان و افراد متخصص را در مناطق آسیب‌دیده برای کمک‌های روحی و عاطفی به مردم ضروی دانست.

فارس گزارش می‌دهد

نوآوری در ملاقات‌های مردمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ/ تبلور چهره رحمانی و اجتماعی پلیس در اذهان مردم

فرمانده انتظامی پایتخت، جلوس بر صندلی ریاست و ماندن در اتاق فرماندهی را جایز ندانسته و رفتن در جمع مردم و آگاهی از مشکلات و مسائل آنها را سرلوحه کار خود کرده است؛ این نوآوری باعث شده که مردم نیز پلیس را از خود بدانند و همان چهره رحمانی پلیس متبلور شود.

شاخص بورس تهران وارد کانال ۸۹ هزار واحدی شد/ بازار سهام آماده عبور از سقف تاریخی

با آغاز معاملات امروز بورس تهران شاخص کل بورس به پشتوانه فولادی‌ها و معدنی‌ها وارد کانال ۸۹ هزار واحدی شد، انتظار می‌رود با تقویت حجم و ارزش معاملات سقف تاریخی این نماگر با عبور از محدوده ۸۹ هزار و ۵۰۰ واحد شکسته شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه