اجتماعی

مدیرکل منابع طبیعی خوزستان:

بیشترین مساحت آتش‌سوزی جنگل‌های کشور به خوزستان اختصاص دارد

مدیرکل منابع طبیعی خوزستان با بیان این‌که خوزستان در 5 سال اخیر از نظر آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع در رده اول تا پنجم کشور بوده است، گفت: 25 درصد از مساحت جنگل‌هایی که در 5 سال اخیر در کشور دچار آتش‌سوزی شدند، در خوزستان رخ داده است که اصلا مطلوب نیست.

وزیر آموزش و پرورش:

بیش از ٧٠ درصد فارغ التحصیلان آموزش و پرورش باید وارد بازار کار شوند

وزیر آموزش و پرورش در کانال تلگرامی خود با توجه به به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص معضل دانشگاه گرایی گفت: رویکرد ما نباید به گونه‌ای باشد که انتهای علم آموزی، رفتن به دانشگاه باشد، بلکه بیش از ٧٠ درصد فارغ التحصیلان آموزش و پرورش باید وارد بازار کار شوند.

آیت‌الله میرعمادی:

شورای شهر طرح‌های تحول‌آفرین ارائه دهد/ لزوم پرهیز از تفرقه

نماینده ولی‎فقیه در لرستان با اشاره به این‌که اعضای جدید شورای شهر خرم‌آباد یک ترکیب با تجربه و در خط ولایت هستند، اظهار کرد: وظیفه شورای شهر این است که بُعد نرم‌افزاری شهر را طراحی کند این در حالی‌است که بُعد سخت‌افزاری شهر مربوط به شهرداری است؛ کمااینکه شورای شهر باید طرح‌های تحول‌آفرین ارائه دهد.

مدیر کمیته ملی مقابله با پدیده گرد و غبار:

عراق منشاء گرد و غبار روزهای اخیر غرب کشور است

مدیر کمیته ملی مقابله با پدیده گرد و غبار گفت: شکل‌گیری بادهای غربی و توده گرد و غبار در داخل خاک عراق، همچنین استمرار جریان باد در ساعات اولیه بامداد روز چهارشنبه (۳ خردادماه)باعث شد تا توده گرد و غبار شکل بگیرد و سراسر غرب کشور از خوزستان تا آذربایجان را تحت تاثیر قرار دهد.

ساجدی نیا عنوان کرد

تسهیلات پلیس پایتخت در ماه رمضان/فعالیت صنف اغذیه فروشی و رستوران‌ها تا نیم ساعت مانده به سحر

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تسهیلات این پلیس در ایام ماه مبارک رمضان از کاهش ساعات طرح زوج و فرد از 19 به 17، تعطیلی سینماها در لیالی قدر و نیز فعالیت صنف اغذیه فروشی ها و رستوران ها تا نیم ساعت مانده به سحر خبرداد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه