اجتماعی

انقلاب اسلامی ایران الهام گرفته از انقلاب سرخ حسینی/ قیام مردم برای خدا، مهم‌ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی

انقلابی اسلامی مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی است که در آن عده‌ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند.

بازگشت امام به میهن/ «انقلاب اسلامی» خلاصه در ولایت فقیه می‌شود

در آستانه میانه بهمن و در بحبوحه زمستان، نسیم بهار در باغ خزان‌زده ایران وزیدن گرفت و گل پیروزی شکفت. در 12 بهمن، فلات بلادیده ایران که سال‌ها در چنگ کرکس و گرگ و گراز گرفتار بود، منجی خود را در آغوش گرفت و به استقبال روزهای امنیت و سلامت ایستاد.

نوبخت: دولت جدید آمریکا در مراحل کارورزی است

سخنگوی دولت گفت: دولت جدید آمریکا فعلا شاید در مراحل کارورزی است و اقداماتی که انجام می دهد نه تنها ملت خود را به فریاد واداشته بلکه اکثر روسای جمهور و کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و آلمان و حتی انگلیس نیز نسبت به این رفتارهای مبتدیانه و قابل انتقاد معترض هستند.

نائب رئیس کمیته ملی توسعه پایدار عنوان کرد

انتقاد از مصرف بیش از حد آب‌های سطحی و زیرزمینی کشور

نائب رئیس کمیته ملی توسعه پایدار با اشاره به مصرف بیش از حد آب‌های سطحی و زیرزمینی کشور از هدر رفت 30 درصدی محصولات غذایی در ایران انتقاد کرد و گفت: در سایر کشورها از 100 درصد محصولات کشاورزی استفاده می‌شود و هیچ هدررفتی ندارند.

گزارش کامل از آخرین وداع با شهدای پلاسکو+ عکس

مراسم «آخرین وداع با شهدای آتش نشان» امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشگری و اقشار مختلف مردم در مصلای امام خمینی (ره) آغاز شد و پس از تشییع، پیکرهای شهدا راهی بهشت‌زهرا (س) شدند تا در خاک آرام گیرند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه