اجتماعی

ولادت امیرالمومنین(ع) و روز مردان مرد

راه مردان خدا در همه دوران ادامه خواهد داشت و هرکس می‌تواند مرد نیک روزگار خویش باشد و علیه ظلم ایستادگی کند، زمانی برای شکل‌گیری یک انقلاب، زمانی دیگر برای حفظ آن و امروز در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و... تنها نقشه راه در این نبرد پیروی محض از فرامین ولایت مطلقه فقیه است.

رهبر انقلاب در دیدار نوروزی جمعی از مسئولان نظام:

وارداتی باید متوقف شود که کارخانه‌های داخلی را تعطیل می‌کند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم استفاده همگان از فرصتها برای خدمت به مردم و سعادتمند کردن جامعه و جوانان، لازمه رونق تولید و اشتغال را پیگیری و نظارت جدی خواندند و خاطرنشان کردند: آن وارداتی باید متوقف شود که کارخانه‌های داخلی را تعطیل می‌کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نوروزی جمعی از مسئولان نظام:

وارداتی باید متوقف شود که کارخانه‌های داخلی را تعطیل می‌کند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار نوروزی جمعی از مسئولان بخش‌های مختلف نظام، با تأکید بر لزوم استفاده همگان از فرصت‌ها برای خدمت به مردم و سعادتمند کردن جامعه و جوانان، لازمه‌ی رونق تولید و اشتغال را، پیگیری و نظارت جدی خواندند و خاطرنشان کردند: آن وارداتی باید متوقف شود که کارخانه‌های داخلی را تعطیل می‌کند.

گزارش ایسنا از وضعیت مدارس مناطق زلزله زده خراسان رضوی؛

از حضور سفیران آرامش تا هراس رفتن به مدرسه

مدرسه روستای بوته‌گز در بخش رضویه خراسان رضوی هیچ آسیبی در زلزله 6 ریشتری هفته گذشته ندیده است، اما دانش‌آموزان این مدرسه که هنگام وقوع زلزله راهی برای خروج نداشته‌اند همچنان از رفتن به داخل مدرسه هراس دارند و در حال حاضر یک قالیچه که روی آن درس می‌خوانند تنها امکانات کلاس درس آنان را تشکیل می‌دهد.

مازندران در انتظار تحقق وعده‌های سفر قبلی روحانی

بازار داغ افتتاح پروژه‌های «آبکی» در مازندران/ رونقی که مسؤولان می‌بینند اما به چشم مردم نمی‌آید!

با وجود تلاش متولیان استانی برای عادی جلوه دادن اوضاع اقتصادی در مازندران، چرخ اقتصادی مردم لنگ می‌زند و رونق اقتصادی قابل ملاحظه‌ای در مازندران مشاهده نمی‌‌شود.

رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان ارشد نیروهای مسلح:

تهاجم آمریکا به سوریه خطایی راهبردی است/ کمبودهای مالی نباید مانعی برای پیشرفت نظامی باشد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: دشمن تلاش می‌کند با استفاده از تاکتیک‌های جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» را در آنها القا کند.

برای سالروز درگذشت ثریا حکمت

او یکی از "فراموش‌شدگان" سینما بود / دیگران را دریابیم

یک سال از درگذشت ثریا حکمت گذشت، بازیگری که خود را جزو فراموش شدگان سینما می‌دانست و معتقد بود: «امثال من در سینما زیاد هستند، ما فراموش‌شدگان هستیم و حمایت شما رسانه‌ها می‌تواند ما را به زندگی بازگرداند».

کرمانشاهیان "پنجشنبه‌ها" بیشتر تصادف می‌کنند

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: شهریورماه پرحادثه‌ترین ماه سال و روزهای پنجشنبه پرحادثه ترین روز از ایام هفته در سال گذشته بودند که اگر سهم 71 درصدی خودروهای سواری شخصی در تمامی تصادفات را به آن اضافه کنیم، می‌توان گفت هر وقت سفرهای برونشهری به عللی مانند گردشگری اوج می‌گیرند حوادث نیز به تبع آن افزایش می‌یابند و بیشترین تصادفات با سهم 25 درصدی در ساعت 16 تا 20 شب اتفاق افتاده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 28 کردستان:

40 کیلومتری مرز کشور، خط قرمز ارتش است

‌فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 28 کردستان گفت: 40 کیلومتری مرز کشور، خط قرمز ارتش است و اگر احساس کنیم که نیروهای تکفیری و یا تروریستی قصد تعرض به خاک کشور را دارند، حتما وارد عمل خواهیم شد.

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش استان خبر داد:

خوزستان در رتبه سوم کشور در درصد قبولی امتحانات نهایی

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان کمایی با اشاره به نمرات نهایی سال سوم متوسطه، گفت: از نظر شیب پیشرفت در سال 95 خوزستان در شاخه فنی و حرفه‌ای، رتبه اول کشور را کسب کرد؛ همچنین در رشته تجربی رتبه دوم، انسانی دوم، ریاضی پنجم و در مجموع خوزستان در کشور رتبه دوم را در میانگین نمرات و رتبه سوم را در درصد قبولی کسب کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه