اجتماعی

رویترز:

ارعاب و تهدید تنها سهم توسعه میدان گاز پارس جنوبی در قرارداد توتال

شرکت فرانسوی توتال اعلام کرد، در صورت اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران در قرارداد توسعه پارس جنوبی بازنگری می‌کند؛ وزیر نفت کشورمان هم در واکنش به این موضوع هشدار داد در صورت ترک قرارداد، توتال سرمایه‌هایش را در ایران از دست می‌دهد.

عضو کمیسیون بودجه به فارس خبر داد

امضای قرارداد فروش گاز طبیعی به نروژ با قیمت کمتر از هزینه تمام شده تولید آن در کشور

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اخیرا وزارت نفت با نروژ قرارداد فروش گازی را امضا کرده که گاز طبیعی با قیمت کمتر از هزینه تولید آن در کشور فروخته می‌شود.

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت:

عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ میدان رگ سفید آغاز شد/ حفر ۲ حلقه چاه انحرافی برای کنترل فوران

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: برای مهار و کشتن چاه از عمق، حفر ۲ حلقه چاه انحرافی پیش‌بینی شده و به همین منظور دستگاه حفاری ۹۴ فتح نیز برپا شده و این دکل حفر چاه دوم را از زوایه دیگر برای کنترل فوران به زودی آغاز می‌کند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خبر داد

بدهی مالیاتی چند هزار میلیاردی حاصل عدم نظارت بر صدور کارت‌های بازرگانی/ تشکیل پرونده‌های جدید حقوق‌های نجومی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در اثر پیگیری‌های سازمان، تعدادی پرونده در بحث حقوق‌های نجومی تشکیل و به دادسرا و محاکم ارسال‌شده تا در آینده نزدیک رسیدگی شود.

بررسی نقش فلسفه مضاف در فرایند نظریه‌پردازی در علوم انسانی

دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی مبانی اسلامی‌سازی علوم انسانی با موضوع «چیستی فلسفه مضاف و جایگاه آن در فرایند نظریه‌پردازی در علوم انسانی» با سخنرانی علی مصباح ۷ آذرماه در قم برگزار می‌شود.

آن روی سکه امید‌ی‌ها در مدیریت شهری

بستن چشم‌های ناظر در شورا/اخراج یا انتقال نیروها به بهانه تعدیل/دیکتاتوری جدید در عرصه مدیریت شهری

پس از بقدرت رسیدن لیست امید شورای شهر تهران برخی فکر می‌کردند اتفاقات مثبتی رخ دهد؛ اما هنوز مدت زمان اندکی نگذشته بود که کم کم آن روی سکه امیدها خودش را نشان داد و مردم از لیست امیدی‌ها ناامید شدند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه