اجتماعی

دومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست‌جمهوری؛

داوطلبی 287 نفر/حضور شناخته شده‌ها/ثبت‌نام احمدی‌نژاد/ حاشیه‌ها، عکس‌ و فیلم

روز سه‌شنبه با دستور وزیر کشور ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد و با ثبت‌نام ۱۲۶ داوطلب به پایان رسید و تا پایان وقت اداری ثبت‌نام‌ها این تعداد به 287 نفر رسید.

در حاشیه سفر دولت به مازندران

پازلی از بی‌توجهی و مانورهای تبلیغاتی تقدیم مردم و رسانه‌های مازندران شد

وقتی اقدامات اعضای دولت تدبیر را در مازندران کنار هم می‌گذاریم پازلی از برخوردهای زننده و اقدام‌های تبلیغاتی را مشاهده می‌کنیم که موجب ریزش آرا و بدبینی مردم نسبت به آن‌ها می‌شود.

ساعتی با تولید و اشتغال پدر شهید پارسا

فرزند اول «محرم علی پارسا»،«مهدی پارسا» در سال 1346 متولد شد و در سال 1365 در سن 19 سالگی در منطقه «قلاویزان» در راه دفاع از میهن به شهادت رسید. این پدر شهید هم‌اکنون به کار باغداری مشغول است و 100 نفر کارگر روزمزد هم دارد.

در سال 95 محقق شد

اختصاص 12درصد بودجه دانشگاه صنعتی اراک به پژوهش/افتتاح مرکز تحقیقات پژوهش آلومینیوم

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اراک اعتبارات پژوهشی این دانشگاه در سال گذشته را بیش از یک میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در حوزه پژوهش نسبت به سال‌های قبل بیشترین تحقق را شاهد بوده‌ایم و بیش از 12درصد بودجه دانشگاه به پژوهش اختصاص داده شد که یک رکورد و رشد قابل ملاحظه است.

گلایه تندگویان از وضعیت ناایمن بیمارستان‌های دولتی و خیریه پایتخت

پیشنهاد تشکیل کارگروهی برای تعیین تکلیف بیمارستان‌های فرسوده

نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از وضعیت ناایمن بیمارستان‌های شهر گلایه کرد و خواستار تشکیل کمیته‌ای ویژه برای پیگیری ایمن سازی بیمارستان‌های شهر شد.

در سخنانی در دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان

زیباکلام: قرار نبود تحریم‌های هسته‌ای یک شبه لغو شود/ ساختار اقتصادی کشور فاسد و ناکارآمد است

استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که برجام در پی مذاکرات طولانی صورت گرفت و توافق به عمل آمد اما مخالفان از همان روزهای اول مخالفت و انتقادشان را آغاز کردند که برجام دستاوردی نداشته است، گفت: لغو تحریم‌های هسته‌ای قرار نبود یک شبه اتفاق بیافتد. به مرور زمان آژانس راستی‌آزمایی می‌کند که تعهدات ما در چهارچوب برجام انجام شده و آن وقت تحریم‌ها شروع به لغو شدن می‌کنند.

توضیحات کمالی درباره اتمام مهلت مقررات تردد مشمولان سربازی مقیم خارج از کشور

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از اتمام مهلت مقررات مربوط به تردد مشمولان ایرانی خارج از کشور خبر داد و توضیحاتی را درباره شرایط فعلی تردد این افراد ارائه کرد.

امیردژاکام

هنر انقلاب،هنر تایید و تعریف نیست

امیر دژاکام گفت:هنر انقلاب صرفا هنر تایید و تعریف و تمجید نیست. همانطور که هنر تکذیب و نفی هم نیست، به ساحت روشن زندگی مثل صبح می‌نگرد و به گستردگی شب و سیاهی هم می‌نگرد اما این‌ها حقیقتا سیاهی و سفیدی نیستند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه