اجتماعی

با اشاره به لابی‌های قوی برای عملی نشدن مصوبه مجلس

وزیر بهداشت: ادغام بیمه سلامت در طولانی مدت به صلاح کشور است

وزیر بهداشت تاکید کرد: ورود بیمه‌ای که کاملا ورشکسته است در کوتاه مدت به مشکلات ما اضافه می‌کند ولی در طولانی مدت به صلاح کشور، مردم و نظام سلامت است.

گزارشی از آسایشگاه جانبازان نخاعی به‌مناسبت روز پرستار

پرستاری عشق به انسان‌هاست و عشق در این آسایشگاه مازندران به کمال می‌رسد

پرستاری از جانبازان، حرفه‌ای مقدّس و ارزشمند است زیرا باید در خدمت کسانی باشند که جوانی و سلامت خود را فدای امنیت جامعه کرده‌اند.

سخنگوی وزارت‌خارجه با تشریح نتایج سفر وزیرخارجه فرانسه به تهران بیان کرد

ظرفیت فرانسه برای تبدیل به نمادی از«رواداری و دگرباشی اروپایی» در برابر«بیگانه‌هراسی آمریکایی»

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان، با اشاره به نتایج سفر وزیر امور خارجه فرانسه به تهران گفت: نقش خاص فرانسه در قاره اروپا، به این کشور این امکان را می‌دهد تا در برابر دیگر قدرت‌های زیاده طلب از طریق تقویت محور پاریس - برلین - رم و حتی تقویت نقش بروکسل به عنوان مقر اتحادیه اروپایی به نمادی از «رواداری و دگرباشی اروپایی» در برابر «دیگرهراسی ستیزه‌جویانه و افزون‌خواهانه آمریکایی» تبدیل شود.

انقلاب و دغدغه‌های امام خمینی(ره)/ اساس انقلاب برای حاکمیت اسلام است/ ملت ایران عهده‌دار جهانی‌سازی حاکمیت اسلام

بدبختی ملت ما آن وقتی است که ملت ما از قرآن جدا باشند، از احکام خدا جدا باشند، از امام زمان جدا باشند. ما آزادی در پناه اسلام می‌خواهیم، استقلال در پناه اسلام می‌خواهیم، اساسِ مطلبْ اسلام است.

وزیر بهداشت خطاب به تأمین اجتماعی:

اگر مطالبات پزشکان و پرستاران پرداخت نشود،تأمین اجتماعی باید پاسخگو باشد

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم پرداخت مطالبات از سوی بیمه‌ها به ویژه سازمان تامین اجتماعی، گفت: اگر تامین اجتماعی مطالبات را پرداخت نکند مشکلاتی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی پیش می‌آید که خود این سازمان باید پاسخگو باشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه