اجتماعی

تماس صوتی تلگرام نیامده فیلتر شد؟!

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر اینکه پس از راه‌اندازی تماس صوتی تلگرام در ایران، محدودیتی برروی این سرویس اعمال شده است، روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرد که این وزارتخانه نقشی در فیلترینگ تماس صوتی تلگرام ندارد و اپراتورها در ارائه خدمات به کاربران مختار هستند.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر:

ساماندهی 10 هزار معتاد متجاهر/ اجتماعی کردن مبارزه با اعتیاد در دولت یازدهم

قائم مقام دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت:شخص رییس جمهوری به عنوان رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر در این موضوع با عزم بسیار موثری کار را دنبال کرده است و امروز خوشبختانه مبارزه با اعتیاد با درگیر کردن بدنه ی جامعه به شرایط قابل قبولی رسیده است.

امام جمعه موقت بیرجند:

مسئولان از تولید ملی حمایت‌های موثر بعمل آورند

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه مسئولان باید از تولید و اشتغال حمایت‌های موثر داشته باشند، ادامه داد: جلوگیری از کالای قاچاق و تولید کالای مرغوب توسط تولیدکنندگان داخل گام مهمی در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از تولید ملی و پیشرفت کشور است.

در نیمه نخست سال گذشته انجام شد؛

تولید بیش از 580 هزار دز واکسن شاربن علامتی در موسسه رازی

رئیس بخش تولید واکسن‌های بی‌هوازی موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی گفت: در 6 ماهه نخست سال گذشته، این موسسه با تولید 584 هزار دز واکسن شاربن علامتی از خروج 409 هزار دلار ارز از کشور جلوگیری کرده است.

واکنش محیط زیستی‌ها به کاهش یک‌ساله سن معاینه فنی

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در ارتباط با کاهش سن معاینه فنی از پنج به چهار سال به جای دو سال مورد انتقاد قرار گرفت؛ در تازه ترین اظهارات، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران این تصمیم نمایندگان را نشانه لابی پرقدرت وزارت صنعت و خودروسازان دانست و گفت: این اتفاق نشان می‌دهد لابی سازمان محیط زیست در مجلس قوی نیست و این سازمان زود پا پس می‌کشد.

حریق در انبار قطعات یدکی و مصدومیت 13 تن

در پی بروز حریق در انبار قطعات یدکی، سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه تعداد کل مصدومین این حادثه 13 نفر بود، گفت: از این تعداد چهار مصدوم توسط ماموران اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که خوشبختانه تمامی آنها پس از درمان از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

بانک‌ها از تولیدکنندگان سود منطقی دریافت کنند/ کار مناسب و متناسب باید از سوی دولتمردان برای جوانان تعریف شود

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال پیامی است که توجه به تولیدات داخل و به داشته‌های داخل کشور را در نگاه نگاه خود دارد و اینکه هیچ وابستگی به دنیای زور و استکبار نداشته باشیم.

سومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست‌جمهوری؛

ادامه حضور شناخته‌شده‌ها/ ثبت‌نام ۶۳۸ نفر تا پایان روز سوم +عکس و فیلم

سومین روز ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری ریاست جمهوری ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه آغاز شد.این در حالی است که تا پایان زمان ثبت نام روز دوم ۲۸۷ نفر اعلام داوطلبی کرده بودند.

کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود

«رسالت زینبی» احیاگر واقعه کربلا

امام حسین(ع) فرمود: «ای خواهرم مرا در نماز شبت فراموش نکن»، شاید همین خواسته امام حسین(ع) جایگاه رفیع این بانوی بزرگوار اسلام را به همه نمایان کند، چرا که این امر بسیار مهم است که یک معصوم از یک غیرمعصوم بخواهد که او را دعا کند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه