اجتماعی

حسین علیزاده در نشست رونمایی البوم جدیدش:

مردم می توانند با «غمنومه فریدون» دستگاه های موسیقی ایرانی را یاد بگیرند/ صابر ابر را فریدون صدا می کردم!

استاد حسین علیزاده گفت: مخاطب می تواند در این اثر دستگاه های موسیقی ایرانی را یاد بگیرد. در حوزه ساز بندی هم عمدتا از سازهای ایرانی استفاده شده است.

ساماندهی خدمات ساختمانی از ضروریات اشتغال‌زایی در بخش مسکن است

یک کارآفرین حوزه خدمات شهری با تأکید بر اینکه ساماندهی خدمات ساختمان جزء ضرورت‌های بخش مسکن است و باید به آن توجه ویژه‌ شود، گفت:‌ این بخش پتانسیل‌های بسیار زیادی در حوزه کسب و کار و به خصوص اشتغالزایی در بخش مسکن دارد.

قاسمی در واکنش به بیانیه کاخ سفید

افراد ذکر شده در بیانیه کاخ سفید دارای اتهاماتی هستند/ اطلاع جدیدی از سرنوشت لوینسون نداریم/ فورا زندانیهای ایرانی را آزاد کنید

قاسمی گفت: افرادی که در بیانیه کاخ سفید به آنها اشاره شده دارای اتهاماتی هستند که طبق قانون به آنها رسیدگی می شود و بارها به آمریکاییها گفته ایم که لوینسون سالها پیش به ایران سفری داشته و پس از ترک خاک ایران هیچگونه اطلاع جدیدی از سرنوشتش نداریم.

معاون وزیر ارتباطات در واکنش به تناقض‌گویی درباره انتقال سرور تلگرام به ایران

اخبار انتقال سرور تلگرام به ایران نادرست بود/ خبر قبل از حصول نتیجه کمکی به دولت نمی‌کند

معاون وزیر ارتباطات در واکنش به اخبار متناقضی که امروز درباره پذیرش انتقال سرور تلگرام به ایران از سوی مدیران این پیام‌رسان مطرح شد، نوشت: طرح اخبار نادرست درباره انتقال سرور تلگرام قبل از حصول نتیجه کمکی به دولت نخواهد کرد.

مدیرکل صدا و سیمای اصفهان خبر داد

برخورد با بی‌دقتی در حین اجرای خبر شبکه اصفهان/ مجموعه جدید و مجهز معاونت خبر راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان اصفهان با اشاره به حجم بالای برنامه‌های زنده در روزهای اخیر و خستگی و بی‌دقتی برخی عوامل خبر گفت: چهار نفر از همکارانی که در موضوع بی‌دقتی در پخش خبر سیما مقصر شناخته شدند به تعلیق از کار و توبیخ کتبی همراه با درج در پرونده محکوم شدند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه