اجتماعی

۴۸ ساعت مانده به برگزاری جشن

مکان جشن خانه سینما همچنان نامشخص است/ یک چهره سیاسی کاملا بی‌ربط در میان داوران

در شرایطی که تنها ۴۸ ساعت به برگزاری نوزدهمین جشن خانه سینماباقی مانده است همچنان مکان جشن نامشخص است.حضور یکی از چهره‌های اصلاح طلب و کاملا بی‌ربط به سینما در دور دوم داوری جشن خانه سینما یکی از حاشیه‌های پررنگ این جشن است

ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی مطرح کرد

آشفته بازار کاغذ؛ از نبود نقدینگی تا ولنگاری وزارت صنعت در صدور مجوز

رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا با انتقاد از رکود چهارساله در بازار کاغذ می‌گوید: نبود نقدینگی و صدور مجوز‌های بی‌رویه و بدون مدیریت در حوزه تولید کاغذ موجب شده تا مشکلات بیش از گذشته باشد.

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی به فارس خبر داد

پیگیری برای افزایش پوشش وام خرید مسکن/ مذاکره با بانک مرکزی ادامه دارد

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه هم اکنون میزان پوشش وام خرید مسکن در شهرهای کوچک 80 درصد و تهران تا 50 درصد است،گفت:مذاکرات ما با بانک مرکزی بر این نکته تاکید دارد که میزان تسهیلاتی که بانک‌ها برای خرید مسکن ارائه می‌کنند درصد بالاتری از خرید مسکن را پوشش دهد.

سامان دارابی در گفت‌وگو با فارس

شخصیت شوکت در «گسل» چگونه شکل گرفت/ از این به بعد انتخاب‌هایم سخت‌تر می‌شود

بازیگر سریال «گسل» گفت: شوکت در متن همین شخصیتی بود که می‌بینید، اما نوع صحبت کردن و لحنش را خودم به کارگردان پیشنهاد دادم. مثل «هاچ بک» که در متن بود و من برای جذابتر شدنش، جای چ، ش را به کار بردم.

حجت‌الاسلام طیبی در گفت‌وگو با فارس:

دولت و مسئولان دستگاه دیپلماسی صدای مسلمانان میانمار را به گوش جهانیان برسانند

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان تهران گفت: مسئولان دستگاه دیپلماسی و دولت وظیفه دارند در عرصه دیپلماسی صدای مسلمانان مظلوم میانمار را به گوش جهانیان برسانند و به هر صورتی که می‌توانند از ادامه این فاجعه جلوگیری کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

35 هزار «کلاس اولی » از تحصیل بازمانده‌اند/ اولین علت طلاق نداشتن «سواد ارتباطی» است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز ٣٥ هزار کلاس اولی از تحصیل بازمانده‌اند که تا کلاس ششم این عدد به ١٤٠ هزار نفر می‌رسد، گفت: علت اول طلاق، سواد ارتباطی است و فقر و بیکاری در مرحله چهارم طلاق قرار گرفته است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه