اجتماعی

درد دل‌های بانوی کارآفرین مازندرانی در گفت‌وگو با بلاغ:

اقتصاد مقاومتی در دولت فقط شعار است/ وثیقه سنگین و وام با بهره بالا، بلای جان تولیدکنندگان

بانوی کارآفرین مازندرانی گفت: اقتصاد مقاومتی در دولت فقط شعار است و وقتی وارد کار می‌شویم می‌بینیم عملا کاری در این حوزه صورت نمی‌گیرد.

بیانات مهم رهبر انقلاب درباره آشتی ملی و اتحاد مردم و اقوام سراسر کشور

بیانات مهم رهبر انقلاب درباره‌ی «اتحاد مردم، اقوام و مذاهب در سراسر کشور»، «مسئله‌ی اخیراً مطرح‌شده در رسانه‌ها درباره‌ی آشتی ملی»، «قدردانی از حضور گسترده‌ی مردم در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن» و «وظایف مسئولان کشور در حل مشکلات مردم»منتشر می‌شود.

وقتی دولت نمی‌تواند تقاضای بازار را با عرضه دانشگاه همسان کند/ تحصیل‌کرده‌های بیکار!

آموزش کسب‌وکار جدید، راه مقابله با بیکاری، این سیاستی است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قبال افرادی که قبلاً شاغل بوده و بدون میل و اراده خود از کار بیکار شده‌‌اند در پیش‌گرفته است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مازندران:

دولت به جای گسترش ولنگاری فرهنگی، به مقابله با تهدیدات فرهنگی غرب بپردازد/ حمایت از اقدام انقلابی امام جمعه تنکابن

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران در پی اقدام انقلابی امام جمعه شهرستان تنکابن در شورای اداری با حضور وزیر ارشاد جهت برگزاری کنسرت مختلط، بیانیه ای صادر کرد.

لاریجانی:

مشکل دولت آمریکا توانمندی ایران است/جمهوری اسلامی متناسب با شرایط تصمیم‌گیری می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه «مشکل دولت آمریکا توانمندی ایران است» گفت: نظام جمهوری اسلامی تجربیات خوبی در این ۳۸ سال داشته است و با دقت مسائل را بررسی و متناسب با شرایط تصمیم‌گیری می‌کند و متناسب با شرایط خودمان تصمیم‌گیری کنیم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر سوئد:

اروپایی‌ها در 1.5 سال اخیر اغلب توافقات خود با ایران را عملی نکردند/ شورای امنیت زندانیِ برخی قدرت‌های بزرگ است

رهبر معظم انقلاب با اشاره به رفت‌وآمد و مذاکرات برخی دولتهای اروپایی در تهران در طول یک‌سال و نیم اخیر فرمودند: در عین حال، اغلب توافقات انجام‌گرفته عملی نشده است.

فرماندار تهران اعلام کرد

جمع‌آوری بیش از ۸۰۰۰ معتاد طی ۸ ماه گذشته در تهران

فرماندار تهران از شناسایی و جمع‌آوری بیش از ۸۰۰۰ معتاد از حدود ۸ ماه گذشته در سطح تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر پاتوق‌های فرحزاد، مدرس، حاشیه چمران و هرندی پاکسازی شده و دیگر به ندرت شاهد تجمع معتادان متجاهر در نقطه‌ای از شهر هستیم که اجرایی کردن آن بسیار سخت و سنگین بود.

حضرت زهرا(س) الگویی ایده‌آل برای زنان جامعه امروز

فدک انقلابی‌ كه ‌تاریخ ‌پس‌ از خود را تشكیل داد/ «فاطمه» خود یک «امام» بود

خطبه فدكیه رمز قیامی‌ تاریخی ‌است ‌كه ‌از حدود حجاز گذشته ‌و پایه‌ریز حكومت ‌جهانی ‌است و فدک در واقع‌ انقلابی‌ است ‌كه ‌تاریخ ‌پس‌ از خود را تشكیل داد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه