اجتماعی

از زیر آوار تا آی‌سی‌یوهای تهران

نجات معجزه‌آسای ۶ نفر از مجروحان زلزله کرمانشاه+عکس

من دیدم که چطور سقف پایین آمد، خانم! ده دقیقه قبل از زلزله داشتم نماز می‌خواندم، جانماز را جمع نکردم مادرم شروع کرد به نماز خواندن، من جلوی تلویزیون نشسته بودم که یک دفعه زمین لرزید؛ ترسیدم، جیغ کشیدم، بلند جیغ کشیدم، مادرم را صدا زدم.

رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران همایش علامه جعفری

جامعیت علمی، پر کاری، احساس مسئولیت و تعصب دینی از ویژگی‌های علامه جعفری بود

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: مرحوم علامه جعفری نسبت به مسائل دینی متعصب بود و به‌شدت نسبت به انحرافاتی که بروز می‌کرد، حساس بود و برخورد صریح می‌کرد.

عبدالباری عطوان مطرح کرد

ایران، روسیه و ترکیه، امروز نقشه جدید منطقه را ترسیم می‌کنند

روزنامه‌نگار سرشناس عرب، نشست سه‌جانبه سران ایران، روسیه و ترکیه در سوچی را فراتر از صرفا جشن شادی پایان داعش خواند و نوشت این سه پس از سایکس‌پیکو، نقشه جدید منطقه را ترسیم می‌کنند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی فارس:

فارس پیشرو در بورس کالا است

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس گفت: با تلاش‌های انجام شده استان فارس از استان‌های پیشتاز در بورس کالا بوده و تاکنون پذیرش 3 واحد صنعتی انجام و پرونده 18 واحد صنعتی تکمیل و در مرحله رسیدگی برای عرضه محصولات در بورس کالا است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس در گفت‌وگو با فارس:

تیر آل سعود با نابودی داعش به سنگ خورد/ اتحاد ایران، روسیه، سوریه و ترکیه نفوذ کشورهای غربی را در منطقه کمتر کرد

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: اتحاد بین 4 کشور ایران، روسیه، سوریه و ترکیه که در یک منطقه هستند توانست نفوذ کشورهای غربی را در این منطقه کمتر کند و نشان داد که منطقه می‌تواند به‌خوبی مشکلات خود را حل کند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه