اجتماعی

مهمترین‌های «اجتماعی» در آخرین شنبه دیماه

زنگ خطر آنفلوآنزای حاد پرندگان و قلدربازی متخلفان در فریدون‌کنار،‌ تشخیص پلاک مخدوش خودروها با دوربین‌های ویژه، واکنش آموزش و پرورش به تبلیغات "دستگاه‌های موبایل‌یاب ویژه مدارس"،‌ بدقولی بیمه‌ها و زمین‌گیری داروخانه‌ها، افتتاح همزمان 1000 تخت روان‌پزشکی در کشور و غیره از جمله مهمترین اخبار اداره اجتماعی در روز شنبه 25 دی ماه بودند.

واکنش آموزش و پرورش به تبلیغات "دستگاه‌های موبایل‌یاب ویژه مدارس"

«قابل توجه مدیران و معاونین مدارس: سری جدید دستگاه موبایل‌یاب ویژه مدارس با قابلیت شناسایی موبایل، تبلت، لپ تاپ و سایر وسایل الکترونیکی در حالت روشن و خاموش و همچنین ردیابی اشیاء دیگر مانند چاقو، سیگار و لوازم آرایشی و ... آماده ارائه و فروش است»؛ این تبلیغ مدتی است در فضای مجازی منتشر می‌شود.

مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران:

وعده‌های دروغین و سودجویی از نام سازمان بیمه ایران توسط شرکت‌های بیمه‌ای

مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران اعلام کرد: بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای همزمان با شروع طرح پوشش بیمه همگانی در کشور با سوء استفاده از نام و عنوان سازمان بیمه سلامت ایران، از طریق تلفن و رسانه‌ها با دادن وعده‌های دروغین به مردم و بعضا در قبال اخذ مبالغی تحت عنوان صدور کارت بیمه سلامت، اقدام به سودجویی می‌کنند.

دکتر جاسبی در مراسم بزرگداشت شریعتمداری:

نام دکتر شریعتمداری در تاریخ ماندگار می‌ماند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی دکتر شریعتمداری را یکی از بی‌حاشیه‌ترین افراد در کشور عنوان کرد و گفت: او در طول زندگی خود و حتی در دوره‌ای که مسوولیت داشت صادقانه به کشور بخصوص در عرصه تعلیم و تربیت تلاش کرد بنابراین نام او برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل انجام شد؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری‌ میان انجمن علمی سوخت‌های زیستی و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی

در راستای دستیابی به یکی از اهداف و ماموریت های مرکز و در جهت بهره مندی از تجربیات و توانمندی های طرفین، تفاهم نامه همکاری های مشترک بین انجمن علمی سوخت های زیستی و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران منعقد گردید.

معاون فرهنگی و امورجوانان استان البرز خبر داد

راه‌اندازی مرکز مشاوره پیش از طلاق در البرز

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: در یکی از فرهنگسراهای استان البرز آموزش و مشاوره پیش از طلاق را با همکاری شهرداری کرج و دادگستری راه‌اندازی کرده‌ایم که این مرکزدر منطقه اسلام آباد کرج فعالیت دارد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه