اجتماعی

پیام آیت‌الله نوری همدانی به مسابقات بانوان دارالقرآن امام علی(ع):

تعلیم و تعلم قرآن یک وظیفه عمومی است/ برای رفع مهجوریت قرآن تلاش کنید

آیت‌الله نوری همدانی در پیامی به مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) تأکید کرد: در ارتباط با قرآن کریم همه مسئولند و هر کس به قدر توان خود باید در راستای رفع مهجوریت از قرآن تلاش کند، بنابراین تعلیم و تعلم قرآن یک وظیفه عمومی است.

فوربس گزارش داد

تلاش ایران ایر برای تامین مالی خرید هواپیما از بانک‌های داخلی

در میان بی میلی بانک‌های بین‌المللی در ورود به بازار ایران، بزرگ‌ترین ایرلاین ایران احتمالا مجبور خواهد بود تا از بانک‌های داخلی برای تامین مالی خرید هواپیما از ایرباس و بوئینگ استفاده کند.

امام جمعه اراک:

سیاست ترامپ در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس بسیار خطرناک است/ دنیای اسلام منسجم‌تر از گذشته در برابر دشمنان خواهد ایستاد

امام جمعه اراک گفت: قدس متعلق به همه آزادی‌خواهان جهان است، سیاست ترامپ در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس، بسیار خطرناک است.

آسیب‌شناسی عملکرد شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفتگو با حسن بنیانیان

نخبگان به وظایفشان در قبال فرهنگ بی‌توجه هستند/ از ما توقع سیاست‌گذاری داشته باشید، نه اجرا!

دشمن به یک ترفند سازمان‌یافته‌ای دست پیدا کرده‌است که همزمان که ما را تحت فشار تهاجم فرهنگی خودش قرار می‌دهد، دائما برای ما مشکلات اقتصادی، سیاسی و نظامی ایجاد بکند که ما سرگرم حل این معضلات مقطعی بشویم تا او میوه‌های تهاجم فرهنگی خودش را بچیند. این دام بسیار خطرناکی است.

وزیر آموزش و پرورش در دزفول:

آموزش و پرورش از گرفتاری‌های مزمنی رنج می‌برد/ درگیر پول آب و برق مدارس هستیم

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه این وزارتخانه از گرفتاری‌های مزمنی رنج می‌برد، گفت: در آموزش و پرورش به جای اینکه وقت خود را صرف کیفیت بخشی به برنامه‌ها و فعالیت هایمان کنیم درگیر پول آب و برق مدارس هستیم.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون به فارس خبر داد

پرداخت تسهیلات بر اساس رتبه‌ اعتباری تعاونی‌ها/ امسال 300 میلیارد تومان ضمانت‌نامه صادر می‌کنیم

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با اعلام این که رتبه‌بندی و اعتبارسنجی تعاونی‌ها با هدف ارتقای آنان و پرداخت هدفمند تسهیلات دولتی در حال انجام است، گفت: پیش‌بینی می‌شود، امسال 300 میلیارد تومان ضمانت‌نامه صادر کنیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه