اجتماعی

ابتکار خبر داد

پیش‌بینی مشوق‌های مالیاتی برای صنایع سبز و تصویب فصل مالیات سبز

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه وای بر ما اگر فراموش کنیم دولت یازدهم در چه شرایط اقتصادی کار خود را آغاز کرده است از رشد صنایع و خدمات سبز در کشور خبر داد و گفت: پیش‌بینی مشوق‌های مالیاتی برای صنایع سبز برگزیده در لایحه هوای پاک و تصویب فصل مالیات سبز در لایحه ارزش افزوده دو اقدام مهم برای سبز شدن فرآیند صنعتی کشور است.

با همکاری ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی؛

پیشرفت‌های پروژه اکونانو در ستاد نانو بررسی شد

نشست اکونانو با حضور مقامات سازمان همکاری اقتصادی (اکو)، تعدادی از نمایندگان و سفرای کشورهای عضو و مسئولان ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این ستاد برگزار شد.

معاون شهردار تهران تاکید کرد:

در سال 82، مالک پلاسکو درخواست نوسازی کرده بود/ آتش نشانی مشکل نیرو و تجهیزات ندارد

معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در تیرماه سال 1382 معاون املاک بنیاد مستضعفان در نامه‌ای به شهرداری منطقه درخواست نوسازی ساختمان پلاسکو را ارسال کرده بود، گفت: پس بی‌تردید مالک این ساختمان نسبت مشکلات ایمنی مطلع بوده است.

گزارش ایسنا از پنجمین روز پلاسکو

پنج روز از فروریختن ساختمان نوستالژیک پلاسکو که روزگاری نه چندان دور لقب بلندترین ساختمان تهران را داشت، می‌گذرد. ساختمانی که در آخرین روز دی‌ماه در ساعات ابتدایی روز طعمه حریق شد؛ حریقی که تاب تحمل از ساختمان گرفت و به ناگاه پس از دو ساعت سوختن پلاسکو فرو ریخت.

نشست خبری بررسی پلاسکو

خانواده 15 آتش‌نشان و 4 کسبه برای تشخیص هویت مراجعه کرده‌اند

نشست خبری بررسی حادثه پلاسکو با حضور سردار محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران، قاضی شهریاری سرپرست دادسرای جنایی، دکتر قاضی پاشا مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران ، مهندس جاوید معاون فنی عمرانی شهرداری تهران و ملکی سخنگوی بحران پلاسکو در حال برگزاری است.

وزیر کشور خبر داد

تشکیل کمیته دولت درباره پلاسکو صبح امروز/شناسایی ساختمان‌های مشابه پلاسکو تا سه هفته آینده

وزیر کشور گفت: بر اساس تصمیم هیات دولت قرار شد کمیته‌ای با حضور وزرای اقتصادی و وزیر کشور درباره حادثه پلاسکو تشکیل شود که صبح امروز این کمیته تشکیل جلسه داد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه