اجتماعی

ضرورت و چرایی بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی

در حالی که دشمن تلاش می‌کند تا فضای یأس، نا اُمیدی و بی‌اعتمادی را بر کشور حاکم ساخته و انقلاب اسلامی را فاقدِ دستاورد و ناکارآمد معرفی کند، در چنین شرایطی، تمامی مدیران و مسئولان ارشد و خرد و میانی انقلاب اسلامی، باید در راستای ایجاد نهضت روشنگری و تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب پیشگام باشند.

تیر خلاص دولت به رانندگان تاکسی؛

حذف اعتبار بیمه رانندگان تاکسی در لایحه بودجه 98/ نااُمیدی تاکسیرانان از آخرین دلخوشی

بیمه تأمین اجتماعی رانندگان تاکسی یکی از آخرین مزایای تاکسیرانان بود که پس از حذف مزایا و خدماتی نظیر لوازم یدکی و لاستیک دولتی در سال‌های نه چندتن دور و نیز حذف سهمیه بنزین طی سال‌های اخیر، در آستانه حذف قرار دارد. متاسفانه با ابلاغ اصلاحیه بودجه سال 98 مشخص شد اعتبار این بخش از اصلاحیه بودجه کشور حذف شده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و محققان ستاد توسعه علوم شناختی:

شتاب حرکت علمی کشور به هیچ‌وجه کُند یا متوقف نشود

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و محققان ستاد توسعه علوم شناختی فرمودند: شتاب حرکت علمی کشور به هیچ‌وجه کُند یا متوقف نشود.

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

انسداد شبانه محور کندوان تا 20 اسفند/هراز و سوادکوه مسیر جایگزین شدند

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان از امروز ۱۱ آذر ماه تا ۲۰ اسفند روز‌های شنبه تا سه شنبه از ساعت ۲۱ تا ۵ بامداد بدلیل عملیات کارگاه جاده‌ای بسته است.

رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور عراق:

عراق مستقل و پیشرفته برای ایران بسیار مفید است/ در کنار برادران عراقی خواهیم بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس جمهور عراق تاکید کردند: عراقِ عزیز، قوی، مستقل و پیشرفته برای ایران بسیار مفید است و ما در کنار برادران عراقی خود خواهیم بود.

تشکیل کمیته فنی وقوع سیل با دستور استاندار

نوشدارو حتی پس از وقوع سیل هم مغتنم است/معاونان استاندار زیر ذره‌بین محمد اسلامی

استاندار مازندران پس از تشکیل کمیته فنی وقوع سیل در استان اعلام کرد که عملکرد مسؤولان عمرانی استانداری در وقوع سیل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وعده مسئولان: مردم مازندران نگران تامین خسارت سیل نباشند

از پرداخت تسهیلات بلاعوض و کم‌بهره تا تدوین بسته حمایتی برای واحدهای تولیدی/ چشم‌انتظاری مردم به جلسه هیات دولت امروز

وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمله مسئولانی بودند که بعد از نوبخت معاون رئیس جمهور از مناطق سیل‌زده غرب مازندران بازید کردند و عنوان کردند مردم مطمئن باشند که در اسرع وقت بررسی‌ها انجام می‌شود و به‌مثابه همه نقاط کشور که دچار خسارت شدند برای احداث و یا ترمیم تسهیلات و کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه