اجتماعی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

هدف نهایی محور مقاومت نابودی رژیم صهیونیستی است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: قطعاً امروز محور مقاومت تجربه‌های گران‌سنگی به دست آورده است و اهداف بلندتری را پیگیری خواهد کرد که آن‌هم جز نابودی رژیم صهیونیستی چیز دیگری نخواهد بود.

مدیرکل ارتباطات و ناوبری شرکت فرودگاه‌ها اعلام کرد

از تولیدات آمریکایی در نوسازی تجهیزات فرودگاهی استفاده نکردیم/بومی‌سازی برخی قطعات و مناقصه بین‌المللی برای تأمین تجهیزات راداری

مدیرکل ارتباطات و ناوبری شرکت فرودگاه‌ها با بیان اینکه در تأمین تجهیزات فرودگاهی با کشورهای آسیایی و اروپایی غیر از آمریکا قرارداد داریم، از بومی‌سازی سیستم ATIS در داخل گفت و افزود: این سیستم در فرودگاه‌ها در حال نصب است.

نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد

فاضلاب‌ کشورهای همسایه بلای جان دریای خزر/ وزارت خارجه اقدام موثری درباره آلودگی خزر انجام نداد

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت امور خارجه عزم راسخی برای پیگیری آلودگی دریای خزر از جانب کشورهای همسایه ندارد و امروز تمامی کشورهای همسایه در این آلودگی نقش دارند.

هفته هشتم لیگ برتر والیبال کشور

مصاف دو نماینده مازندران مقابل حریفان تهرانی/ کاله و سارویه به مصاف بانک سرمایه و سایپا می‌روند

در هفته هشتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، تیم‌های سارویه ساری و کاله آمل به عنوان دو نماینده مازندران در مصاف خارج از خانه به دیدار حریفانی از تهران می‌روند.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران:

1600 زیارت‌اولی از مازندران به مشهد مقدس اعزام شدند

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران با بیان اینکه تاکنون بالغ بر هزار و 600 نفر از زیارت‌اولی‌ها و محرومین به زیارت امام هشتم شیعیان رفتند، گفت: آستان قدس در طرح‌ها و فعالیت‌های فرهنگی استان نیز مشارکت چشمگیری دارد.

روحانی در تماس تلفنی مکرون:

اجرای کامل برجام، آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین‌المللی است/ برای مردم منطقه فقط مردم منطقه تصمیم می‌گیرند/ ایران خواهان پایان محاصره و بمباران یمن است

رئیس جمهور در تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه اجرای کامل و دقیق برجام را آزمون مهمی برای سایر همکاری‌ها در عرصه بین المللی دانست.

پرویز مرادقلی، علی آل بویه

تاملی فقهی اخلاقی بر آثار ازدواج بانوان ایرانی با اتباع خارجی

در مقاله حاضر، مفهوم نکاح و تابعیت، مقدمات وشرایط قانونی مربوط به محدودیت ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی، وضعیت وآثار ازدواج بانوان ایرانی با اتباع بیگانه مورد بررسی قرار گرفته است و در خاتمه پیشنهاد گردید.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه