اجتماعی

ظریف با اشاره به حضور باشکوه مردم در انتخابات

ما ملتی نیستیم که مثل برخی همسایگان با یک چشمک غربی‌ها بلرزیم و با چشمکی دیگر برقصیم

محمد جواد ظریف، با اشاره به حضور باشکوه مردم درانتخابات گفت: حضور دشمن شکن مردم در صحنه با هدایت های رهبری باعث شد غبارهای دروغ ، تهمت، ایران هراسی و ایجاد یک تصویر امنیتی از مردمی که در طول قرن ها حیات پرافتخار خود هیچگاه همسایگانشان را تهدید نکردند و همواره با بزرگ منشی در قبال بداخلاقی همسایگانشان با کرامت عمل کردند، برداشته شود.

معاون هواشناسی مازندران:

کشاورزان در عملیات نشاکاری تسریع کنند

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با تأکید بر تسریع در عملیات نشاکاری به‌ویژه مناطق شرقی استان، گفت: خشکاندن مزارع باتلاقی نشا شده برنج به‌ویژه در مناطق غربی و مرکزی استان، محلول‌پاشی و پخش کودسرک در مزارع دیرکاشت گندم و برداشت کلزا مورد تأکید است.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران:

کربن سیاه هوای تهران، احتمال بروز سرطان را افزایش می‌دهد

سالانه شمار زیادی از شهروندان در تهران به علت آلودگی هوا جان خود را از دست می‌دهند. سهم کربن سیاه یا دوده در این میان تا آن حد است که می‌تواند عاملی برای مرگ مستقیم یا بیماری‌های سرطان‌زا و خطرناکی شود که جز مرگ نتیجه دیگری ندارد.

علی غیاثی

نابغه ایرانی،صدرنشین نوابغ جهان

من وقتی دیدم زمانه با من سر دشمنی دارد و به پرورش اراذل و جهال مشغول است و روز به روز شعله های آتش جهالت و گمراهی برافروخته تر و بدحالی و نامردی فراگیرتر می شود ، ناچار روی از فرزندان دنیا برتافتم، دل از آرزوها بریدم و همراه شكسته دلان بر ادای واجبات ، كمر بستم و كوتاهی های گذشته را در برابر خدای بزرگ به تلافی برخاستم.

آنچه منتخبان جدید شورای شهر باید به آن توجه کنند

لزوم «دوری» از نگاه قومی و ابزاری به مردم و «توجه» به نخبگان شهری در تمامی زمینه‌ها

منتخبان باید بدانند که مردم مازندران با رای خود به آنها اعتماد کردند و باید این اعتماد را قدر دانست، منتخبان باید بدانند هیچ بدهکاری به حامیان خود ندارند، به دنبال رای‌گیری برای دور بعدی انتخابات در این چهار سال نباشند و در پیگیری امور عدالت و انصاف خود را قاضی کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه