اجتماعی

اقتصاد مقاومتی دانش‌بنیان عامل تحقق شعار سال/ اشتغال پایدار بدون نیاز به منابع

اقتصاد مقاومتی دانش‌بنیان با ایجاد دانش و فناوری لازم برای ایجاد اشتغال بدون نیازمندی به منابع خاصی می‌تواند گزینه مناسبی برای ایجاد شغل پایدار برای شخص یا گروه ایجاد کند، همچنین زمینه رشد و شکوفایی لازم را برای کشور را فراهم کند.

لاهیجان از شهرهای مطرح گردشگری کشور

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در سالهای اخیر و اقدامات بسیار خوب شهرداری لاهیجان در ارتقای سطح کیفی مبلمان شهری و رسیدن به استانداردهای موردنیاز شهرهای توریستی و گردشگری، هم اکنون لاهیجان یکی از شهرهای مطرح در حوزه گردشگری کشور است.

مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی تاکید کرد:

ثبت روز ملی سمندر و ماهی کور غار لرستان در تقویم محیط زیست

مدیر اجرایی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی لرستان بر ضرورت ثبت روز ملی گونه ‎ های سمندر و ماهی کور غار لرستان در تقویم محیط زیست تاکید کرد.

بسته‌های جدید حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در قزوین بزودی اعلام می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین از تدوین برنامه های تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط مدیران اقتصادی استان خبر داد و گفت: بزودی بسته‌های جدید در راستای حمایت از تولید و اشتغال اعلام می‌شود .

آخوندی پس از حواشی روز گذشته مطرح کرد

عصبانیتم از جریانی است که در برابر خواسته مردم لجاجت می‌کنند

"آنچه سینه من را تنگ می‌کند و گاهی فریاد مرا به آسمان می‌برد، رویارویی با جریانی است که در برابر ملت ایستاده است". این بخشی از نخستین واکنش عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی پس از حواشی است که از روز گذشته گمانه زنی‌های فراوانی ایجاد کرده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه