اجتماعی

گزارش فارس از اعتراض دانشگاهیان به کشتار مسلمانان میانمار

از درخواست از دولت برای بکارگیری همه ظرفیت‌ها تا دعوت برای شرکت در تجمع 19 شهریور

تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان دانشگاه‌های مختلف، کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کرده و از همه مردم و دانشگاهیان خواستند 19 شهریورماه با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل صدای اعتراض خود را مردم دنیا برسانند.

آیت‌الله علم‌الهدی:

مسلمانان میانمار قربانی توطئه استکبار شدند/ عید غدیر نمایش دکترین سیاسی اسلامی است/ حمایت ایران از میانمار با کارهای ترکیه یکسان نباشد

نماینده ولی فقه در خراسان رضوی گفت: مسلمانان میانمار و دیگر مسلمانا مظلوم جهان قربانی توطئه استکبار شدند.

امام جمعه اردبیل:

جامعه بین‌الملل به وظیفه‌اش پیرامون جنایات علیه مسلمانان میانمار عمل کند

امام جمعه اردبیل گفت: از جامعه بین‌الملل و کشورهای مسلمان می‌خواهیم در اسرع وقت به وظایف انسانی و قانونی خود عمل کرده و مانع از تداوم جنایات هولناک علیه مسلمانان میانمار شوند.

در بیانه کانون دانشگاهیان ایران اسلامی مطح شد

دولت در حد توان خود مانع استمرار فاجعه میانمار شود

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در خصوص نسل کشی مسلمانان در میانمار اعلام کرد: سکوت در برابر این جنایات مصداق خیانت به قرآن و تعلل در واکنش و اقدام، مصداق شراکت در این ظلم تاریخی است.

حجت‌الاسلام سالک در گفت‌وگو با فارس:

کمک هلال‌احمر و درخواست ظریف از سازمان ملل دو اقدام جمهوری اسلامی برای کمک به مسلمانان میانمار بوده است

عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر اینکه موضع جمهوری اسلامی دفاع از مسلمانان و حقوق آ‌نها است گفت:‌ کمک هلال‌احمر و درخواست ظریف از سازمان ملل دو اقدام جمهوری اسلامی برای کمک به مسلمانان میانمار بوده است.

دری نجف‌آبادی در گفت‌وگو با فارس:

لزوم مذاکره با دولت میانمار برای جلوگیری از ادامه جنایت‌ها/ علمای اسلام در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار سکوت نکنند

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سازمان ملل و علمای اسلام در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار سکوت نکنند، گفت: می‌توان برای جلوگیری از ادامه نسل‌کشی در میانمار با دولت این کشور مذاکره کرد.

آیت‌الله فاضل گلپایگانی در گفت‌وگو با فارس:

مسلمانان در قبال نسل‌کشی میانمار قیام کنند/ برای توقف فاجعه باید به حکومت میانمار فشار آورد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اکنون که دنیا چشم خود را بر روی جنایات میانمار بسته باید کشورهای مسلمان جلوی این جنایات را بگیرند و برای توقف بحران به حکومت میانمار فشار بیاورند.

عضو هیات رئیسه مجلس در گفت‌وگو با فارس:

تصمیمی برای جایگزینی جبارزاده گرفته نشده است/ نام‌های زیادی برای مسؤولیت استانداری آذربایجان‌شرقی مطرح است

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید به اینکه فقط نام استاندار تهران برای سمت استانداری آذربایجان‌شرقی مطرح نیست، گفت: تغییر استاندار آذربایجان‌شرقی چند روزی است که جدی شده است.

یزدان‌مهر در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

آمادگی خوابگاه‌های دانشجویی برای استقبال از دانشجویان در سال تحصیلی جدید/ 503 خوابگاه تا مهر رتبه‌های بالاتر ارتقا پیدا می‌کنند

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به آمادگی خوابگاه‌های دانشجویی برای استقبال از دانشجویان در سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: ۵۰۳ خوابگاه دانشجویی تا مهرماه به رتبه‌های بالاتر ارتقا پیدا خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان:

خاموشی سالانه شبکه برق اصفهان تا پایان سال به ۲۵۰ دقیقه می‌رسد/ تلفات برق در شبکه توزیع اصفهان به ۵ درصد خواهد رسید

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: میزان خاموشی سالانه شبکه برق شهرستان اصفهان از ۸۵ دقیقه در سال ۹۳، به ۴۵۰ دقیقه در پایان سال ۹۵ رسیده و تا پایان سال نیز این عدد به ۲۵۰ دقیقه در سال خواهد رسید.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه