اجتماعی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس:

طرح برندینگ وزارت نفت باید متوقف شود/ حضور افراد نزدیک به وزیر نفت در طرح برندینگ بنزین

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: 15 شرکت برندینگ بنزین افرادی هستند که به نحوی با وزیر نفت در ارتباط بوده و با تشکیل این شرکت‌ها منفعت‌های کلانی را به جیب می‌زنند که باید این طرح متوقف شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس:

اختصاص سرانه مدارس تا پایان سال تحصیلی به صورت مستمر/ سرانه هر دانش‌آموز «17 هزار تومان» است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سرانه هر دانش‌آموز 17 هزار تومان است، گفت: از این ماه به بعد تا آخر سال تحصیلی، سرانه به مدارس به صورت مستمر اختصاص پیدا می‌کند.

فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش در نخستین نشست خبری:

ناو گروه ارتش از مسیر کانال سوئز و دریای مدیترانه به اقیانوس اطلس می‌رود/ اتمام ساخت سامانه دفاع نقطه‌ای «کمند» در صنایع دفاعی

امیر دریادار خانزادی با بیان اینکه توسعه سواحل مکران و اقتدار دریایی دو استراتژی نیروی دریایی است، گفت: ناو گروه ارتش از مسیر مدیترانه و کانال سوئز به اقیانوس اطلس می‌رود.

جهت تأمین نظر شورای نگهبان

تبلیغات محصولات آسیب‌رسان به سلامت در رسانه‌های ارتباط جمعی ممنوع شد

نمایندگان مجلس با اصلاح طرح ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب‌رسان به سلامت در رسانه‌های ارتباط جمعی داخلی و بین‌المللی و فضاهای مجازی موافقت کردند.

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی تاکید کرد

بزرگ‌ترین تهدید تروریستی تاریخ خنثی شد

علی شمخانی تاکید کرد: ما همان‌طور که از ابتدای شکل‌گیری این بحران برای خنثی‌سازی تهدیدات نظامی تروریست‌ها به‌طور جدی کمک کردیم در این دوره نیز نقش فعال خود را برای تحقق اراده مردم سوریه در مسیر شکل‌گیری آینده این کشور پی خواهیم گرفت.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران به فارس خبر داد

ضرب‌الاجل ۳۰ روزه مبارزه با تخلفات در بازار IT/ از اول دی کالای بدون فاکتور رسمی قاچاق محسوب و ضبط می‌شود

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران با اعلام اینکه از اول دی ماه نداشتن فاکتور رسمی از هیچ واحد صنفی پذیرفته نیست و حتی برگ سبز نیز مورد قبول نخواهد بود، گفت: نداشتن فاکتور رسمی به منزله قاچاق بودن کالا است و کالا ضبط خواهد شد.

حجت‌الاسلام رجبی:

آل سعود و آل خلیفه بدانند سرنوشت آنها بهتر از داعش نیست/ نیروهای مقاومت در جامعه جهانی سرافراز هستند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مزدوران منطقه و آل سعود و آل خلیفه بدانند سرنوشت آنها بهتر از داعش نیست و اگر به مسیر حمایت از داعش و توطئه‌ها و مزدوری برای آمریکا ادامه دهند دیر یا زود سرنوشتی مانند داعش خواهند داشت.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه