اجتماعی

سیاست‌ها و ضوابط اجرایی طرح آمایش آموزش عالی ابلاغ شد

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری " کلیات سیاست و ضوابط اجرایی طرح آمایش آموزش عالی" مصوب جلسه ۷۷۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی را به روسای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ کرد.

دانشگاه علم و صنعت،میزبان معاونان دانشجویی دانشگاه‌های برتر کشور

گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاههای برتر کشور، با حضور دکتر ریاضی (معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، پنجشنبه 30 دیماه 1395 به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

راه‌اندازی بزرگترین شبکه اینترنت اشیاء ایران در پروژه باغ کتاب تهران

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه مدیریت شهری تهران پیش قراول توسعه پیشرفته‌ترین شبکه iot خاورمیانه است، گفت: اینترنت اشیاء (Internet of Things) یا ( IOT به اختصار) به طور کلی اشاره دارد به بسیاری از اشیا و وسایل محیط پیرامون‌مان که به شبکه اینترنت متصل شده و می توان توسط اپلیکیشن‌های موجود در تلفن‌های هوشمند و تبلت آنها را کنترل و مدیریت کرد.

نامگذاری روز تولد پروفسور «جوان» به نام روز لیزر

دبیر کارگروه «لیزر» ستاد توسعه فناوری‌های لیزر، فوتونیک و ساختارهای میکرونی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری از نامگذاری روزی به نام لیزر مصادف با سالروز پروفسور «علی جوان»، دانشمند بنام حوزه لیزر خبر داد.

رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران تشریح کرد

دلایل مخالفت با اجرای طرح «سنجش عدالت در شهر» شهرداری

رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران ضمن تشریح اشکالات علمی و ناکارآمدی عملی طرح «سنجش عدالت در شهر»، با اجرای فاز سوم آن مخالفت کرد و گفت: به رغم اصرار اداره کل سلامت، طرح مذکور باید تا زمان رفع نواقص متوقف و از هدر رفت بودجه جلوگیری شود.

یک آسیب‌شناس :

آموزش و پرورش به رسالت پرورشی خود عمل کند

یک آسیب‌شناس با انتقاد از آموزش و پرورش گفت:متاسفانه نام بی مسمای آموزش و پرورش سال‌هاست که در کشور ما نماد آموزش و تربیت نوجوانان و جوانان است؛ در حالی‌که در این وزارتخانه به مقوله پرورش توجه نمی‌شود.

از سوی جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر؛

همایش "تست‌های غیرمخرب و بازرسی فنی" برگزار می‌شود

با توجه به سند چشم‌انداز و ماموریت جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر که ارتقا و گسترش دانش‌های نوین به منظور بهبود هرچه بیشتر خدمات فنی و کیفی در صنعت رو به رشد کشور است، همایش "تست‌های غیرمخرب و بازرسی فنی" 19 بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه