اجتماعی

معاون دادگستری کل مازندران مطرح کرد

سامانه سجام پل ارتباطی مردم با قوه قضاییه/ جرائم در مازندران باید کاهش یابد

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل مازندران گفت: اقشار مختلف مردم از طریق سامانه سجام مي‌توانند گزارشات خود را به صورت محرمانه براي پيشگيری از وقوع جرم را به اطلاع برسانند.

عضو کمیسیون عمران مجلس:

وقتش نرسیده که یک مقام مسئول شجاعانه استعفا بدهد/ اتفاقات در حوزه حمل و نقل فاجعه‌بار است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در واکنش به حادثه هوایی یاسوج گفت: وقتش نرسیده که برای اعتماد عمومی جامعه یک مقام مسئول شجاعانه استعفا بدهد.

این مرغ بی‌اخلاق فقط یک پا دارد

عبور چشم‌بسته فرمانداری نکا از یک تکذیبیه مهم/ وقتی یک مسئول، عدم صداقت خود را فریاد می‌زند

محتوای منتشر شده از جلسه فرماندار نکا با فعالان ربای نامرتبط با ماجرای روز 22 بهمن نیز تکذیب شد تا بیش از پیش برای افکار عمومی ماهیت این ماجرا روشن شود.

مدیرکل محیط زیست مازندران مطرح کرد

جدی بودن شیوع آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان/ کشتار پرندگان بسیار خطرناک است

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با بیان اینکه باید موضوع آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان و انتقال آن به انسان را جدی بگیریم و در این زمینه با کسی شوخی و تعارف نداریم، گفت: در این زمینه همه دستگاه‌ها باید کمک کنند در غیر این صورت با فاجعه انسانی روبه‌رو خواهیم شد که کنترل آن به دست کسی نیست.

به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س)

فاطمه(س)؛ الگوی تمام عیار انسانیت در اعصار تاریخ

فاطمه(س) را باید الگوی کامل انسانیت در همه اعصار تاریخ دانست. زنی که علاوه بر انجام رسالت خانواده و رتق و فتق امور منزل و تربیت فرزندان صالح، در عرصه‌های اجتماعی هم در زمان پیامبر و چه بعد از آن حضوری فعال داشت و توانست تاثیرگذار بوده و وظایف خود را به درستی انجام دهد.

قابل توجه جناب استاندار

آشفتگی مدیران مازندران از انتقادهای سازنده!/شتاب برای شکایت از رسانه‌ها

مدیران موظف هستند نسبت به پاسخگویی در حوزه‌هایی که از آنها نقد شده، اقدام کنند، نه اینکه بلافاصله دست به شکایت بزنند؛ شکایت از رسانه‌ها در شرایط عادی معنی و مفهومی ندارد،

مهمانی لاله‌ها

بازگشت گمنامانی آشنا/میزبانی مازندران از فرشتگان زمینی

مازندران این روزها میزبان میهمانانی است که گرچه گمنامند اما همانند آشنایی دیرین، روشنی‌بخش دل‌های شکسته‌اند؛ میهمانانی که زمین را به برکت وجود خویش می‌آرایند و هوا را از عطر خود معطر می‌کنند؛ مردانی که پس از سالیان دراز غربت اینک میهمان استان می‌شوند و حضورشان بار دیگر مسیر ایمان را به روی مردمان می‌گشاید.

استاد حسین انصاریان در گفت‌وگوی مشروح با فارس:

عقاید شیعه درباره حضرت زهرا (س) در منابع اهل سنت وجود دارد/ فاصله مردم و مسئولان 30 سال پیش باید برداشته می‌شد

استاد حسین انصاریان از وجود عقاید شیعی در خصوص حضرت زهرا (س) در منابع اهل سنت و نیز عملکرد تبلیغی روحانیت در عصر حاضر گفته و بر این باور است که حتی کسانی را که به برخی روحانیون حمله فیزیکی کرده‌اند، نباید دشمن دانست.

ساخت داروی ایرانی با پلاسمای ایرانی در آمل/ تولید آمپول روگام در انتظار داوطلبانی با گروه خونی منفی

رئیس پژوهشکده شمال انستیتو پاستور ایران با بیان اینکه برای تولید آمپول روگام داوطلبانی با گروه خونی منفی نیاز است، گفت: امیدواریم با مشارکت بالای مردم آمل، داروی ایرانی با پلاسمای ایرانی و مطمئن تولید کنیم.

دست‌درازی به 17 کیلومتر منابع طبیعی و جنگل بکر به چه قیمتی!

چالش‌های سرمایه‌گذاری در میاندورود با اهداف پشت پرده

شرکت پردیس ماهان لالیم با توجه به وجود زیرساخت‌های مناسب در میاندورود شروع به ساخت مجتمع تفریحی در روستای لالیم و در مجاورت جنگل کرد و امروز با گذشت حدود پنج سال از آغاز به کار این مجتمع به دلایل مختلف از جمله نداشتن آب به سرانجام نرسیده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه