اجتماعی

کارآفرین موفق بابلی:

تولید داخلی سپری محکم در برابر تحریم‌ها/ محصولات بی‌کیفیت چینی بلای جان تولید داخلی است

رهبر معظم انقلاب از تولید داخلی به عنوان ستون فقرات اقتصاد مقاومتی یاد می‌کنند زیرا یکی از شرایط حصول اقتصاد مقاومتی و رهایی از مشکلات اقتصادی در کشور حمایت از تولید داخلی است.

یادداشت

«نخستین تلخی و شیرینی رسانه ملی رقم خورد»

در آغازین روزهای سال 96 ، دورویداد تلخ وشیرین در رسانه ملی رقم خورد که لازم است از دیدگاه تعاملی رسانه با مخاطبان بدان پرداخته شود، چرا که وقوع این رویدادها از منظر نشانه‌شناسی رسانه، برای دست‌اندرکاران رسانه ملی نوعی هشداراست.

پس از ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر؛

تندگویان: حل مشکل آلودگی هوا با توسعه حمل و نقل عمومی، اولویت شورای پنجم است

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ضمن اعلام کاندیداتوری برای انتخابات شورای شهر پنجم، توجه به توسعه حمل و نقل عمومی و حل مشکل آلودگی هوا را مهم‌ترین اولویت‌های شورای پنجم دانست.

رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان:

زیرساخت لازم برای تحقق شعار سال فراهم است

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از شعار امسال به عنوان مکمل شعار سال قبل نام برد و گفت: با تلاش هایی که در سال گذشته صورت گرفته بستر و زیرساخت لازم برای تحقق شعار امسال کاملا فراهم شده است.

آمادگی جمعیت هلال احمر ماکو برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماکو از برنامه های ویژه این سازمان در دو بخش امدادرسانی و راهنمایی مسافران نوروزی در سال 96 خبر داد و گفت: طرح نوروزی هلال احمر از 25 اسفند ماه سال 95 آغاز و تا 15 فروردین ماه سال 96 ادامه دارد.

۸۸۵ هزار مورد بازرسی توسط بازرسان بهداشت محیط در یک ماه گذشته

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: در یک ماه گذشته، در مجموع ۸۸۵ هزار مورد بازرسی بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط در کشور انجام شده است که در این بازرسی‌ها، ۱۲۵۱ تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی کشف و معدوم‌سازی شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی:

4 فوتی بر اثر سقوط بهمن در خوی /ادامه تلاش ها برای یافتن جسد چهارمین قربانی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی اعلام کرد: بر اثر سقوط بهمن در ارتفاعات ترس آباد شهرستان خوی، متاسفانه 4 نفر جان خود را از دست دادند.

پژوهشگران ایرانی با "کاربردهای تابش سنکروترونی در پزشکی" آشنا می‌شوند

پژوهشگران ایرانی با شرکت در کارگاه آموزشی «کاربردهای تابش سنکروترونی در پزشکی» از ظرفیت‌های خطوط باریکه سنکروترون آزمایشگاه آلبای اسپانیا که با حمایت مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراهم شده است، استفاده می‌کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه