اجتماعی

استاندار تاکید کرد:

سالن‌های ورزشی نیمه‌کاره در روستاهای خراسان جنوبی تکمیل شود

‌استاندار خراسان‌جنوبی با تاکید بر لزوم تکمیل سریع سالن‌های ورزشی نیمه کاره در روستاهای استان گفت: دستگاه‌های اجرایی به ورزش کارکنان توجه بیشتری داشته و مساعدت لازم را در مورد تامین وسایل و اختصاص زمان ورزش داشته باشند.

با انتقاد از ورود بیش از حد وسایل نقلیه به مرکز شهر تهران عنوان شد:

کاهش عمر خط‌کشی خیابان‌ها به علت تردد بیش از حد خودروها

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران نسبت به ازدیاد تردد وسایل نقلیه در محدوده مرکزی پایتخت واکنش نشان داد و گفت: حجم فراوان خودروهای ورودی به این منطقه، ماندگاری خط کشی معابر را تحت تاثیر خود قرار داده و باعث تخریب زود هنگام آن شده است.

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی مطرح کرد

کاهش 12 درصدی شکایات از پزشکان/ برخوردهای نظام پزشکی، صنفی نیست

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی از کاهش 12 درصدی آمارشکایات پزشکی در سال 95 و همچنین به صفر رسیدن رشد شکایت از مراکز درمانی در سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد

وجود 660 هزار خانوار با ضریب محرومیت 8 و9 در کشور

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد گفت: 660 هزار خانواده در مناطق محروم کشور با ضریب محرومیت 8 و 9 وجود دارند که از منبع آب محروم بوده یا شرایط جغرافیایی نامساعدی دارند.

توانمندسازی عشایر؛ محور اصلی جهاد کشاورزی البرز

‌رئیس امور عشایر سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: فعالیت‌های امور عشایر استان البرز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اهداف برنامه اقتصاد مقاومتی در سال 95 منجر به کسب مقام دوم "بیشترین موفقیت در تحقق اهداف" در بین ادارات امور عشایر استانهای کشور شد.

در پی اظهارات سخنگوی سازمان نظام پزشکی

واکنش بهمن کیارستمی به آخرین وضعیت پرونده/ «فرافکنی می‌کنند»

بهمن کیارستمی با تاکید دوباره بر اینکه درخواست ما با برای بررسی روند درمان 4 ماهه‌ی عباس کیارستمی در ایران از نظام پزشکی بارها مطرح شده است، ادامه داد: اما دوستان برای فرافکنی گویا ترجیح می‌دهند فقط به سه روز درمان در فرانسه بپردازند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه