اجتماعی

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم:

دولت سعودی باطل و نابود شدنی است/ مردم و مسئولین در ذکر مبانی اسلامی صریح باشند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن انتقاد از رفتار و سیاست‌های حاکمان عربستان، آنها را مانند گاو شیرده برای آمریکا توصیف کرده و فرمودند: سعودی‌ها اشداء مع المومنین و رحماء مع الکفارند.

مدیرکل پست استان خبر داد:

رشد 118 درصدی بهنگام سازی بانک اطلاعاتی چهارمحال و بختیاری

مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری رشد 118 درصدی بهنگام سازی بانک اطلاعاتی استان خبرداد و گفت: اداره پست استان اشتغالی 450 نفری را دارد و حدود 73 درصد نیروها در بخش‌های خصوصی مشغول به فعالیت هستند.

مدیرکل منابع طبیعی خوزستان:

بیشترین مساحت آتش‌سوزی جنگل‌های کشور به خوزستان اختصاص دارد

مدیرکل منابع طبیعی خوزستان با بیان این‌که خوزستان در 5 سال اخیر از نظر آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع در رده اول تا پنجم کشور بوده است، گفت: 25 درصد از مساحت جنگل‌هایی که در 5 سال اخیر در کشور دچار آتش‌سوزی شدند، در خوزستان رخ داده است که اصلا مطلوب نیست.

وزیر آموزش و پرورش:

بیش از ٧٠ درصد فارغ التحصیلان آموزش و پرورش باید وارد بازار کار شوند

وزیر آموزش و پرورش در کانال تلگرامی خود با توجه به به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص معضل دانشگاه گرایی گفت: رویکرد ما نباید به گونه‌ای باشد که انتهای علم آموزی، رفتن به دانشگاه باشد، بلکه بیش از ٧٠ درصد فارغ التحصیلان آموزش و پرورش باید وارد بازار کار شوند.

آیت‌الله میرعمادی:

شورای شهر طرح‌های تحول‌آفرین ارائه دهد/ لزوم پرهیز از تفرقه

نماینده ولی‎فقیه در لرستان با اشاره به این‌که اعضای جدید شورای شهر خرم‌آباد یک ترکیب با تجربه و در خط ولایت هستند، اظهار کرد: وظیفه شورای شهر این است که بُعد نرم‌افزاری شهر را طراحی کند این در حالی‌است که بُعد سخت‌افزاری شهر مربوط به شهرداری است؛ کمااینکه شورای شهر باید طرح‌های تحول‌آفرین ارائه دهد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه