اجتماعی

رهبر معظم انقلاب در نشست رسیدگی به مشکلات زلزله‌زدگان استان کرمانشاه تأکید کردند

لزوم سرعت عمل در ساخت خانه‌های مردم آسیب‌دیده و تأمین وسایل گرمایشی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، سرعت عمل در ساخت خانه‌های مردم آسیب‌دیده و همچنین تأمین وسایل گرمایشی را ضروری برشمردند و خاطرنشان کردند: برای انجام این مسئولیت سنگین، مدیریت متمرکز لازم است.

فوق تخصص درد در گفت‌وگو با فارس:

هر آنچه در مورد اوزن‌درمانی باید بدانید/ راهکار تسکین ۴۸ ساعته درد مفاصل

فوق تخصص درد با اشاره به کاهش تورم و درد مفاصل با روش اوزن تراپی گفت: اغلب افرادی که تحت این درمان قرار گرفته‌اند، بعد از 48 ساعت تسکین درد را تجربه کرده‌اند.

رئیس هیأت کشتی استان خراسان‌جنوبی خبر داد

رقابت 150 آزادکار در 10 وزن از اول آذرماه در رقابت‌های قهرمانی کشور

رئیس هیأت کشتی استان خراسان‌جنوبی گفت: مسابقات قهرمانی کشتی بزرگسالان از اول تا سوم آذرماه به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود و بیش از 150 کشتی‌گیر در 10 وزن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

کدام ویتامین در بارداری زنان نابارور نقش پر رنگی دارد؟

بر اساس نتایج مطالعات جدید، زنان ناباروری که برای بارداری در تلاش هستند و دوره‌های درمان را طی می‌کنند، اگر از سطح مناسبی از ویتامین «دی» برخوردار باشند، احتمال باردار شدنشان تا 46 درصد افزایش می‌یابد.

رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران:

پرداختی 90 درصد هزینه‌های دندانپزشکی از جیب مردم است

رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه در حال حاضر 80 تا 90 درصد هزینه‌های دندانپزشکی پرداختی از جیب مردم است، گفت: برخورد سیاسی با دست آوردهای یک جریان در حوزه سلامت پسندیده نیست.

مدیرکل هواشناسی کرمانشاه خبر داد

بارش باران در قصرشیرین و سرپل‌ذهاب/ آبگرفتگی معابر عمومی

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به استقرار سامانه بارش‌زا در جو منطقه، گفت: هم‌اکنون شاهد بارش باران پراکنده در شهرستان‌‌های قصرشیرین و سرپل‌ذهاب هستیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه