فرهنگی

دستور رئیسی که روی میز ماند

24 روز از اسباب‌کشی اجباری معاونت صنایع دستی استان تهران می‌گذرد و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به این‌که آیا تصمیم ندارد دستور دیگری برای پیگیری این موضوع صادر کند؟ گفت: درباره یک موضوع چندبار که دستور نمی‌دهند.

مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی:

حتی شعرخوانی در حضور رهبری با رودربایستی پخش می‌شود

مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی با انتقاد از بی‌اعتنایی صداوسیما به ادبیات گفت: صداوسیما حتی دیدار شاعران با رهبر معظم انقلاب را به دلیل رودربایستی با معظم‌له، چند روز بعد و پس از آن‌که خوب همه‌جای آن را بررسی کرد، پخش می‌کند.

/همایش پانصد و پانزدهمین سال روابط ایران و روسیه/

صالحی امیری: تروریسم و تکفیر با رویکرد فرهنگی مهار می شود

وزیر فرهنگ و ارشاد عصر امروز (دوشنبه)در مراسم اختتامیه این مراسم که به مناسبت ۵۱۵ سال روابط تهران و مسکو در مرکز پژوهش های بین المللی وزارت امور خارجه برگزارشد تاکید کرد که ایران و روسیه برای رسیدن روابط به سطح راهبردی نیازمند یک زیرساخت .

واکنش کیهان به اعتراض ترانه علیدوستی

از سازنده فیلم «فروشنده» انتظار چنین موضع‌گیری‌هایی نمی‌رود، چون به هر حال صاحب کار شاهزاده قطری است و به جز این، کلی برنامه برای فیلمساز ما ریخته‌اند از جمله تدریس در انستیتو فیلم دوحه در قطر و... و حتما ایشان قصد ندارد با یک حرف و عمل نسنجیده (که احتمالا تاثیری هم ندارد) نان آینده خویش را آجر کند! دنیا را چه دیدید؟ شاید دلارهای قطری علی‌رغم قانون منع ورود ایرانیان به آمریکا این مشکل را هم برای جناب فیلمساز حل کرد!

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه