فرهنگی

ضرغامی در مشهد مقدس:

حزب‌اللهی‌ها از ظرفیت «سینما» غافل هستند/ «بمباران اطلاعاتی» نوعی سانسور جدید است

رئیس سابق سازمان صدا و سیما با بیان اینکه سینما حرف بسیار برای گفتن دارد، گفت: بچه‌های حزب‌اللهی از ظرفیت سینما غافلند و فقط در فضای سیاسی و انقلابی با مخاطب خاص در ارتباط هستند که ما باید این را تغییر دهیم.

سروده مستشار نظامی برای شهادت یک فعال کتاب در سوریه

هر چه دیدم همه زیباست، خدا می‌داند/ شرح این واقعه را کرب وبلا می‌داند

شهادت «محسن حججی» از فعالان فرهنگی به دست تروریست‌های تکفیری موجب شد تا شاعران کشورمان دست به قلم شده و ابیاتی را بسرایند، نغمه مستشار نظامی هم شعری برای این شهید سروده است.

اختصاصی فارس/

پیام حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت محسن حججی/ فرزندان دلیر ایران انتقام اقدام ددمنشانه داعش را خواهند گرفت

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی، اطمینان داده که فرزندان دلیر ایران انتقام این اقدام ددمنشانه را خواهند گرفت.

اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید تهرانی‌مقدم

بین مردم آذربایجان و شهید تهرانی‌مقدم یک رابطه قلبی و عاطفی وجود دارد/ شهدا گزینش الهی را سپری کرده‌اند

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بین مردم آذربایجان و شهید تهرانی‌مقدم یک رابطه قلبی و عاطفی وجود دارد، گفت: شهدا گزینش الهی را سپری کرده‌اند و هر کسی شهید نمی‌شود.

همسر شهید تهرانی‌مقدم:

بیشتر کارهای شهید تهرانی‌مقدم در قالب آثار مختلف در آذربایجان منتشر می‌شود/ بهترین دوستان شهید حاج حسن تهرانی‌مقدم از آذربایجان بودند

همسر شهید تهرانی‌مقدم با بیان اینکه بهترین دوستان شهید حاج‌حسن تهرانی‌مقدم از آذربایجان بودند، گفت: بیشتر کسانی‌که کارهای ایشان را پیگیری و به مرحله نشر، فیلم، کتاب و مقاله می‌رساند از آذربایجان هستند.

همسر شهید مدافع حرم میثم علیجانی

دوست دارم فرزندم هم شهید شود

تصویر اتوبوس شهادت را یادتان است؟ همان عکسی که از شهدای خان‌طومان سوریه داخل یک اتوبوس انداخته شده بود. در آن تصویر علاوه بر سه نفری که در کربلای خان‌طومان شهید شدند، تصویر میثم علیجانی نیز دیده می‌شد

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه