فرهنگی

با حضور نماینده مردم جویبار، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه‌شمالی انجام شد

افتتاح تنها کارخانه آبمیوه‌گیری طبیعی کشور در شهرستان جویبار

همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک‌فجر 3 پروژه در شهرستان جویبار باحضور نماینده مردم جویبار، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به بهره‌برداری رسید.

مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد:

ظرفیت اسکان 27 هزار زائر حرم رضوی در ایام نوروز فراهم شده است

مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در نوروز 96 ظرفیت اسکان اصلی و اضطراری برای بیش از 27 هزار نفر از زائران حضرت رضا(ع) در هر شب در مشهد فراهم شده است.

از رد کردن برخی پیشنهادات بازیگری پشیمان نیستم

نازنین بیاتی که با فیلم سینمایی «مادری» در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر حضور دارد می‌گوید: پیشنهادات کاری زیادی را به دلیل نگرانی‌هایی که در مسیر بازیگری‌ام دارم، رد کرده‌ام و در این مسیر همچنان با سخت گیری به پیشنهادات بازیگری‌ام فکر می‌کنم.

جهان تشنه اسلام است/ وقتی فرودگاه‌های آمریکا نمازخانه می‌شود

امروز شاهد گسترش موج اسلام‌گرایی و گرایش به قرآن و آموزه‌‌های اسلام در بین کشور‌های جهان به‌خصوص کشور‌های غربی به‌ویژه در بین جوانان آنها هستیم و موج اسلام‌گرایی بین انسان‌های جویای حقیقت به وجود آمده است.

شرح وقایع 18 بهمن 57 در شهرهای استان مازندران

يادبود دهه فجر، خود مانع بزرگى در راه تحقق اين هدف است، سعى می‌كنند انقلاب را از ياد مردم ببرند اما دهه فجر، انقلاب را به ياد مردم می‌آورد، سعى می‌كنند امام را از ياد مردم ببرند اما دهه فجر، تجسم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. «رهبر انقلاب»

فرصت‌سوزی و بی‌توجهی مسؤولان نسبت به جایگاه کنوانسیون رامسر/ مراسم روز جهانی تالاب‌ها حتی در رسانه‌های محلی هم بازتاب نداشت

دانشجوی رامسری مقطع دکتری رشته مدیریت گردشگری دانشگاه علامه طباطبایی به برگزاری روتین و بی‌روح روز جهانی تالاب‌ها در رامسر واکنش نشان داد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه