فرهنگی

استاندار خوزستان عنوان کرد

بسیج تمام امکانات استان برای حل مشکل دانشجویان شهید چمران

استاندار خوزستان در خصوص اعتراض دانشجویان دختر خوابگاه حضرت معصومه (س) دانشگاه شهید چمران اهواز نسبت به وضعیت سیستم‌های تهویه این خوابگاه، گفت: اگر دانشجویان همکاری لازم را انجام دهند، تمام امکانات استان را برای حل مشکلات آنها بسیج خواهم کرد.

دبیر کمیته تحقیق و توسعه معاونت آموزشی خبرداد:

آغاز فاز جدید ارزیابی بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی

دبیر کمیته تحقیق و توسعه معاونت آموزشی از آغاز فاز جدید ارزیابی بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی براساس شاخص های رصد این بسته‌ها خبر داد و گفت: این فاز از ارزیابی برمبنای خروجی‌های مورد انتظار از اجرای بسته‌ها طراحی گردیده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز تاکید کرد:

تحقق ارائه خدمات حمل‌ونقل قطار شهری تبریز با حداکثر بهره‌وری، با پشتوانه‌ی نهادهای دانش‌بنیان

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز ازامضای تفاهم نامه مشترک همکاری با پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی خبرداد و گفت: با پشتوانه علمی نهادهای دانش بنیان، ارائه خدمات حمل و نقل قطار شهری تبریز با حداکثر بهره‌وری محقق خواهد شد.

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام:

مبلغان روش خود را به سبک تبلیغی ائمه نزدیک کنند

مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام گفت: حوزه‌های علمیه باید در نحوه معرفی و تبیین زوایای دین و سیره اهل‌بیت (ع) به سبک تبلیغی و سیره جذب امامان معصوم(ع) نزدیک شده تا بتوانند در جذب جوانان و مسلح کردن آنان به سلاح دین و تقوی موفق شوند.

طیب‌نیا در مراسم رونمایی از سامانه صدور مجوزهای زیست محیطی عنوان کرد

وزیر اقتصاد می‌گوید با تعامل بین دستگاه‌های دولتی که در گذشته کمتر اتفاق افتاده بود در صدد بهبود پروسه‌های ارایه مجوز هستیم که در گذشته وضعیت آشفته‌ای داشتند. یکی از سازمان‌های مهم برای ما در این زمینه سازمان محیط زیست است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه