فرهنگی

شرح وقایع 18 بهمن 57 در شهرهای استان مازندران

يادبود دهه فجر، خود مانع بزرگى در راه تحقق اين هدف است، سعى می‌كنند انقلاب را از ياد مردم ببرند اما دهه فجر، انقلاب را به ياد مردم می‌آورد، سعى می‌كنند امام را از ياد مردم ببرند اما دهه فجر، تجسم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. «رهبر انقلاب»

فرصت‌سوزی و بی‌توجهی مسؤولان نسبت به جایگاه کنوانسیون رامسر/ مراسم روز جهانی تالاب‌ها حتی در رسانه‌های محلی هم بازتاب نداشت

دانشجوی رامسری مقطع دکتری رشته مدیریت گردشگری دانشگاه علامه طباطبایی به برگزاری روتین و بی‌روح روز جهانی تالاب‌ها در رامسر واکنش نشان داد.

برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجلیل از رهبرانقلاب در ساحل عاج

در مراسمی که به ابتکار مرکز فرهنگی- اسلامی الغدیر متعلق به شیعیان لبنانی و با حضور سفیر و کارکنان سفارت ایران، دوستداران انقلاب اسلامی و دهها تن از جوانان، نوجوانان و نونهالان علاقه مند به رهبر معظم انقلاب اسلامی و مقیم ساحل عاج برگزار شد، گروه های مختلف به اجرای برنامه های فرهنگی، دکلمه و سرودهای انقلابی پرداختند.

«قنات قصبه» گناباد ثبت جهانی شد

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری گفت:با ثبت جهانی قنات قصبه گناباد با قدمت بیش از ۲۵۰۰ ساله، آینده روشنی فراروی گناباد قرار دارد چرا که ثبت جهانی این قنات فرصت مغتنمی برای توسعه گردشگری در این شهرستان را رقم می‌زد.

انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از رفتار غیرمنطقی رئیس جمهور آمریکا

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، به دستور جدید رییس جمهور آمریکا واکنش نشان داد و تاکید کرد: در حالی که خود این کشور برای مسافران روادید صادر می‌کند؛ اما به قوانین خودش پایبند نیست و به تعهداتش عمل نمی‌کند، حال چگونه می شود به چنین کشوری اعتماد کرد؟

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه