فرهنگی

مدیرعامل بانک ایران زمین:

فعالیت ارزی بانک ایران زمین به‌زودی اجرایی می‌شود

مدیرعامل بانک ایران زمین در سمینار سراسری مدیران این بانک با اشاره به اهمیت ارائه خدمات ارزی به مشتریان گفت: به‌زودی با اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی، مراحل سه‌گانه فعالیت ارزی بانک ایران زمین اجرایی می‌شود.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش تهران خبر داد

برپایی 14 غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن/ اجرای سرود1357 نفر دانش آموزان در میدان آزادی

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از برپایی 14 غرفه فرهنگی در طول مسیر راهپیمایی 22 بهمن ماه خبر داد.

شرح وقایع 21 بهمن 57 در شهرهای استان مازندران

يادبود دهه فجر، خود مانع بزرگى در راه تحقق اين هدف است، سعى می‌كنند انقلاب را از ياد مردم ببرند اما دهه فجر، انقلاب را به ياد مردم می‌آورد، سعى می‌كنند امام را از ياد مردم ببرند اما دهه فجر، تجسم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. «رهبر انقلاب»

اوضاع گل و بلبلی نمایشگاه کتاب از نظر دو معاون سیاسی استاندار دولت قبل و فعلی مازندران

اوضاع گل و بلبلی از سوی دو معاون سیاسی فعلی و سابق مازندران در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از افراد شرکت‌کننده در نمایشگاه به مشکلات جدی در برگزاری نمایشگاه کتاب امسال اشاره کردند.

گفت‌وگوی ایسنا با مریلا زارعی و رامبد جوان

این نشست‌های وقت‌گیر و حوصله‌بر را برگزار نکنید!

با وجود آنکه گاهی گفته می‌شود یا گفته می‌شد که در جشنواره فجر تماشای فیلم در سالن رسانه‌ها برای عوامل فیلم‌ها نگران‌کننده است و حتی برخی فیلمسازان که اثرشان در زمان نمایش با کف و سوت و خنده روبه‌رو می‌شد از حضور در مقابل خبرنگاران خودداری می‌کنند، امسال شرایط متفاوتی در سی و پنجمین دوره این جشنواره به‌وجود آمده و شاید حالا دیگر فیلمسازان نگرانی از حضور در این سالن نداشته باشند!

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه