فرهنگی

عدم پذیرش دانشجو در مقطع دکتری پردیس دانشگاه فرهنگیان

سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: افزایش 400 دانشجوی مقطع دکتری در برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان دیده شده است که در چند سال آینده مطرح می شود و تا به این لحظه هیچ مجوزی برای آن داده نشده است.

حشمتی:

در نمایشگاه بیست‌وپنجم قرآن از حوزه هنر بیشترین بهره را بردیم

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از جمله دستاوردهای این دوره از نمایشگاه، پررنگ شدن فعالیت‌های هنری در حوزه انتقال مفاهیم قرآن به جامعه بود و ما در این دوره از هنرهای تجسمی، فیلم و انیمیشن، اپلیکیشن قرآنی و نرم‌افزارهای روز برای تولید مفاهیم قرآنی بهره بسیار بردیم.

گفت‌وگو با تهیه‌کننده ویژه‌برنامه رمضان

اشتباهات تلویزیون با وجود شبکه‌های اجتماعی بیشتر دیده می‌شود

تهیه‌کننده برنامه «شهر باران» که در شب‌های ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش می‌شود، درباره تاثیر شبکه‌های مجازی بر بیشتر دیده شدن برنامه‌های تلویزیونی گفت: ما باید در برنامه‌های تلویزیونی بیشتر حواسمان جمع باشد که اگر اشتباهی رخ بدهد به واسطه همین شبکه‌ها همه آن را می‌بینند.

ناطق نوری: با پیش گرفتن روش‌های تند برای رعایت حجاب مخالفم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من با روش‌های تند در زمینه رعایت حجاب که جوابی نداده و نمی‌دهد، مخالف هستم؛ چرا که باید منطقی و با اخلاق و بر اساس اسلام و سیره پیامبر (ص) و ائمه (ع) در این زمینه کار کنیم.

/انتظارات جامعه علمی و دانشگاهی از دولت دوازدهم/

ضرورت توجه به امنیت شغلی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نراق اساسی‌ترین انتظارات دانشگاهیان از دولت دوازدهم را ارائه تعریف دقیق از دانشگاه‌های کارآفرین، استفاده از توان دانشگاه‌ها برای رفع نیازهای جامعه، توجه به ارتباط دانشگاه با همه بخش‌های جامعه، استعداد سنجی و برخورداری‌های دانشگاه‌ها و نگاه منصفانه به همه آنها و همچنین توجه به امنیت شغلی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها برشمرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه