فرهنگی

قول وزیر بهداشت برای مشخص شدن جزئیات پرونده درمانی عباس کیارستمی

در پی درخواست بهمن کیارستمی پسر عباس کیارستمی مبنی بر این که جزئیات پرونده درمانی پدرش در یک ماه ابتدایی که هنوز وزارت بهداشت دخالتی در درمان وی نکرده بود، شفاف شود، وزیر بهداشت گفت: تا جایی که زورم برسد خودم این کار را می‌کنم و اگر نشد از رئیس‌جمهور و رئیس قوه قضاییه کمک می‌گیرم تا در جلسه‌ای با حضور شما سازمان نظام‌ پزشکی و پزشکی قانونی راع به این قسمت از پرونده گزارش دهند.

غیبت پزشک معالج عباس کیارستمی در مرحله اولیه درمان تخلف بوده است

قائم‌مقام وزیر بهداشت غیبت پزشک معالج عباس کیارستمی را در مراحل اولیه درمان این کارگردان تخلف دانست و گفت: درست است که قسمتی از پرونده آقای کیارستمی مربوط به اقداماتی است که در فرانسه برایشان انجام شده اما شرایط می‌توانست به‌ گونه‌ای پیش رود که آقای کیارستمی نخواهد به فرانسه برود.

ارائه 110 خدمت به شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی

رئیس امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری با اشاره به جزئیات ارائه 110 خدمت به شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: تاییدیه دانش‌بنیان داشتن مادام‌العمر نیست و رمز پویایی دانش‌بنیان بودن این است که همانطور که ورودی دارند، خروجی هم داشته باشند.

نقش مینا و زر در سعدآباد دیدار کردند

مسئول موزه پوشاک سلطنتی در مراسم افتتاح نمایشگاه «دیدار نقش مینا و زر» گفت: باید تلاش کرد تا نبض آثار نمایشی در موزه‌ها با نبض زمان هماهنگی پیدا کند و ما در موزه پوشاک سلطنتی با این رویکرد برای کاربردی کردن دوخت‌ها، پارچه‌های سنتی و معرفی آثار و دوخت‌های در حال انقراض تلاش می‌کنیم.

برگزاری اردوی دانشجویی" وفاق" در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه، اردویی با نام "وفاق" برای تبادل آراء و نزدیک شدن تشکل‌های دانشجویی اعم از مجمع اسلامی دانشجویان، شورای صنفی، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی، کانون ها و انجمن‌های علمی دانشگاه در مشهد مقدس برگزار کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه