فرهنگی

بازیگر داعشی «پایتخت۵» در گفت‌وگو با فارس:

گفتند «ارسطو» عاشقت می‌شود/ برای «الیزابت» گریه کردم + عکس

نیلوفر رجایی‌فر، بازیگر نقش «الیزابت» در مجموعه تلویزیونی «پایتخت 5» می‌گوید که قبل از حضور در مجموعه پایتخت نسبت به داعش و جنایاتش آگاهی داشته؛ چون زندگی کردن در اروپا داعش را ملموس‌تر و آشناتر می‌کند.

فیلم/ بعضی از همکارانم کارم را قبول نداشتند/ با «فامیل دور» مشهور شدم اما «لقمه» را بیشتر از «فامیل دور» دوست دارم

محمد لقمانیان عروسک گردان «فامیل دور» و طراح «لقمه شو» میهمان استودیوی تصویری خبرگزاری فارس بود و در این برنامه برای ما یک شعبده بازی انجام داد.

نگاهی به اقدامات معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن در 2 سال اخیر

به‌کارگیری روش‌هایی برای سهولت در قرائت/ جلوگیری از تخلفات ناشران قرآنی

معاون سابق نظارت بر چاپ و نشر قرآن سازمان دارالقرآن با اشاره به اقدامات متنوع در دوره تصدی خود در این معاونت، به نحوه اجرایی شدن راهکارهایی برای جلوگیری از تخلفات احتمالی ناشران و ایجاد انس عمومی با قرآن کریم پرداخت.

گفت‌وگو با رئیسیان درباره جدیدترین فیلمش

«مردی بدون سایه» بحران عاطفی انسان معاصر را به چالش می‌کشد

علیرضا رئیسیان کارگردان فیلم «دوران عاشقی» گفت: جدیدترین فیلمم با عنوان «مردی بدون سایه» بحران عاطفی انسان معاصر را با حال و هوای متفاوتی به چالش می‌کشد.

فارس گزارش می‌دهد:

چشم‌انداز مبهم تئاتر در شهرستان‌ها

درصد قابل ملاحظه‌ای از هنرمندان نمایش کشور ما حتی از چهره‌های شناخته شده سینما و تلویزیون، همه کسانی هستند که فعالیت هنری خود را از تئاتر و آن هم تئاتر شهرستان آغاز کرده‌اند و همین‌ برخاستگی از جایی غیر از پایتخت به رشد و ارتقای هنرهای نمایشی می‌انجامد.

درخواست انجمن ناشران پزشکی برای حضور مستقل در نمایشگاه کتاب/ در رواق شرقی حاضر می‌شویم

با توجه به تشکیل انجمن فرهنگی ناشران کتاب علوم پزشکی دانشگاهی در اسفندماه سال گذشته، این انجمن طی نامه‌ای به رئیس نمایشگاه کتاب درخواست حضور مستقل در فضای طبقه یک+ رواق شرقی (همکف بام شبستان) را دارد.

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد

استقبال مخاطبان از «موزه لوور تهران» در ایام نوروز/ ثبت رکورد ۱۰۴ هزار بازدید در یک ماه

«موزه لوور در تهران» تا پیش از آغاز سال جدید به طور متوسط هر روز ۱۴۰۰ بازدیدکننده داشت، اما این رقم در ایام سفرهای نوروزی به بیش از ۵۰۰۰ بازدیدکننده در روز افزایش پیدا کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه