فرهنگی

اختصاصی فارس/

پیام حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت محسن حججی/ فرزندان دلیر ایران انتقام اقدام ددمنشانه داعش را خواهند گرفت

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی، اطمینان داده که فرزندان دلیر ایران انتقام این اقدام ددمنشانه را خواهند گرفت.

اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید تهرانی‌مقدم

بین مردم آذربایجان و شهید تهرانی‌مقدم یک رابطه قلبی و عاطفی وجود دارد/ شهدا گزینش الهی را سپری کرده‌اند

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بین مردم آذربایجان و شهید تهرانی‌مقدم یک رابطه قلبی و عاطفی وجود دارد، گفت: شهدا گزینش الهی را سپری کرده‌اند و هر کسی شهید نمی‌شود.

همسر شهید تهرانی‌مقدم:

بیشتر کارهای شهید تهرانی‌مقدم در قالب آثار مختلف در آذربایجان منتشر می‌شود/ بهترین دوستان شهید حاج حسن تهرانی‌مقدم از آذربایجان بودند

همسر شهید تهرانی‌مقدم با بیان اینکه بهترین دوستان شهید حاج‌حسن تهرانی‌مقدم از آذربایجان بودند، گفت: بیشتر کسانی‌که کارهای ایشان را پیگیری و به مرحله نشر، فیلم، کتاب و مقاله می‌رساند از آذربایجان هستند.

همسر شهید مدافع حرم میثم علیجانی

دوست دارم فرزندم هم شهید شود

تصویر اتوبوس شهادت را یادتان است؟ همان عکسی که از شهدای خان‌طومان سوریه داخل یک اتوبوس انداخته شده بود. در آن تصویر علاوه بر سه نفری که در کربلای خان‌طومان شهید شدند، تصویر میثم علیجانی نیز دیده می‌شد

آشنایی با رشته‌های شاخه کاردانش/55

معرفی رشته «مبل‌سازی مدرن»/ هنرجویان این رشته «مبلمان استاندارد» می‌سازند

فارغ‌التحصیلان رشته «مبل‌سازی مدرن» با انواع استانداردهای تولید مبل آشنا شده و با توجه به شناخت اندازه و حالت‌های بدن و ارگونومی آن می‌توانند در تولید مبلمان استاندارد فعالیت کنند.

أنصِفوا النّاسَ مِن أنفُسِکُم وَاصْبِرُوا لِحَوائجِهِم . . . ولاتُحشِّمُوا أحَدا عَن حاجَتِهِ ولاتَحبِسُوهُ عَن طَلِبَتِهِ ؛

ادای حق مردم

داد مردم را از خود بستانید و در برآوردن نیازهایشان شکیبا باشید . . . کسى را براى نیازش شرمگین نسازید و از خواسته اش باز مدارید.(بحارالانوار/ج33/ ص471 )

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه