فرهنگی

بازیگر نقش «تقی» در سریال پایتخت:

سریال پایتخت ظرفیت تولید در صد‌ها قسمت را دارد

بازیگر مازندرانی نقش «تقی» در سریال پایتخت ‌5 با اشاره به عدم استفاده بهینه از تریبون پایتخت‌ به سود توسعه مازندران گفت:‌ سریال پایتخت به دلیل استقبال مخاطب ظرفیت تولید در صد‌ها قسمت را دارد.

استقبال گرم مازندرانی‌ها از اکران فیلم «به وقت شام»

استاندار مازندران: آثار حاتمی‌کیا فاخر و ارزشمند است

استاندار مازندران با اعلام اینکه آثار تولید شده حاتمی‌کیا فاخر است، گفت: انتظار داریم که جریان سینمایی کشور به دنبال تولید آثار ارزشمندتر از این دست باشد.

فارس گزارش می‌دهد؛

از انتظار برای ورود به سالن تا اشک‌ها و لبخندها در نخستین اکران ویژه به وقت شام در ساری +تصاویر

چندین صحنه از فیلم با تشویق و سوت فراوان تماشاچیان، شوق و شور و چندین صحنه هم با جاری شدن اشک بر چشمان‌شان همراه بود و در نهایت فیلم با رشادت خلبان جوان ایرانی، با فدا کردن جان خود برای تامین آسایش و آرامش مردم یک شهر و دفاع از حرم حضرت زینب (س) و با احساس غرور و افتخار تماشاچیان به فرزندان و مجاهدان ایرانی به پایان رسید.

مومنی در مراسم افتتاح هفته هنر انقلاب اسلامی:

آوینی در شاخه‌های مختلف هنری دستی بر آتش داشت و انسانی عملگرا بود

رئیس حوزه هنری همچنین درباره شهید آوینی گفت: آوینی تجربه خوبی در هنر داشت و عالم روشنفکری را در جوانی سیر کرده بود و نسبت به ارزش‌های عالم روشنفکری اشراف داشت. آوینی ضمن این که اهل نظر بود، در شاخه های مختلف هنری نیز دستی بر آتش داشت و انسانی عملگرا بود.

گزارش فارس از اکران مردمی «به وقت شام» در پردیس شکوفه

حاتمی‌کیا: اگر امروز آوینی بود، کنار مدافعان حرم می‌ایستاد/ حجازی‌فر: مدیون «یونس‌»های گمنام سوریه هستیم

ابراهیم حاتمی‌کیا گفت: واقعاً یکی از سؤال‌های ذهنی‌ من این است که اگر امروز شهید مرتضی آوینی در میان ما بود، چه می‌کرد؟ آیا اینجا در سالن کنار ما بود یا در سوریه کنار مدافعان حرم؟ خودم را شاگرد کوچک ایشان می‌دانم.

مدیر امور سینمایی مازندران اعلام کرد

استقبال بی‌نظیر ساروی‌ها از اکران فیلم «به وقت شام»/نمایش فیلم «به وقت شام» از امروز در آمل

مدیر امور سینمایی مازندران از اکران فیلم «به وقت شام» در سینما سپهر ساری خبر داد و گفت: مردم ساری و دیگر شهرهای استان استقبال بی‌نظیری از این فیلم در ساری داشته‌اند.

توضیحات تهیه‌کننده کنسرت پیانیست ایتالیایی درباره قیمت‌ بالای بلیت‌ها

بلیت‌های ۳۰۰ هزار تومانی کنسرت، ماحصل یوروی ۶۵۰۰ تومانی است/ احتمال سفر «کِنی جی» و «ژان‌ میشل ‌ژار» به ایران

مصطفی کبیری گفت: کافی است مقایسه‌ای بین رقم دستمزد هنرمندان ایرانی که معمولا بین ۵۰ تا ۷۰ میلیون است با هنرمند خارجی که ۶۰-۷۰ هزار دلار یا یورو دریافت می‌کند، صورت گیرد تا متوجه علت قیمت‌گذاری کنسرت لودویکو اناودی بشویم.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران اعلام کرد

اکران ویژه «به وقت شام» در سینما سپهر ساری/تشریح برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در مازندران

معاون فرهنگی هنری اداره‌کل حوزه هنری مازندران با اشاره به اکران ویژه فیلم سینمایی به وقت شام در سینما سپهر ساری به‌مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی گفت: 14 برنامه محوری در هفته جاری در شهرهای مختلف استان با گرامیداشت یاد و نام شهید مرتضی آوینی و تبلیغ دستاوردهای حوزه هنری برگزار می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه