فرهنگی

کتاب «پادشاهان پیاده» رونمایی شد

پناهیان: برترین نوع زیارت اربعین حضور در کاروان‌های زیارتی با محوریت هیأت‌های مذهبی است/ دانشگر: هیأت‌های مذهبی از کتاب‌ها فاصله گرفتند

حجت‌الاسلام پناهیان در مراسم رونمایی از کتاب «پادشاهان پیاده» گفت: برترین نوع زیارت اربعین حضور در کاروان‌های زیارتی با محوریت هیأت‌های مذهبی است.

آيت‌الله جوادی آملی:

وظایف عاشوراییان، پرهیز از جهل علمی و اجتناب از عوام‌فریبی است

پیام سالار شهیدان دو چیز است: یكی تحقیق علمی و دیگری تحقّق عملی; جامعه‌ای می‌تواند حسینی باشد كه در معارف دین محقّق باشد نه مقلّد و در مسائل عملی، متحقّق باشد نه عقب‌افتاده.

به مناسبت عاشورای حسینی

عاشورای حسینی تابلوی بزرگداشت شعائر اسلام است/ اقامه نماز جماعت اول وقت، پیام مهم عاشورا

عاشورای سال 61 را باید مظهر گرامیداشت و نمود بسیاری از شعائر بزرگ اسلام دانست که به جا آوردن نماز ظهر روز عاشورا در صحنه نبرد پیام مهمی بوده که به واسطه آن شهادت حماسه‌ساز سروروسالار شهیدان امضا شده و مورد قبول پروردگار قرار گرفت.

نظرات آهنگران درباره آفت‌های عزاداری محرم

سازمان‌های جاسوسی برای نفوذ در دستگاه امام‌حسين(ع) برنامه دارند

صدا در خانواده ما ارثی است. من به شدت مخالف اين هستم كه مداحی تبديل به شغل شود و از آن درآمد‌زايی غير معقول انجام شود. معتقدم مداح بايد سه ويژگی را رعايت كند، سوز، حماسه و پيام بايد در مداحی باشد.

آسیب‌شناسی مجالس عزاداری از دیدگاه رهبر انقلاب

قمه زنی؛ بدعتی انگلیسی و اسلام‌هراس

چرا اجازه قمه‌زنی در مرکز لندن صادر می‌شود و با حمایت مالی و رسانه‌ای گسترده، از این حرکت علیه مذهب شیعه استفاده ابزاری می‌کنند در حالی که دولت انگلیس نه خدا را و نه اسلام را قبول ندارد؟!

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه