فرهنگی

گفت‌وگوی ایسنا با مریلا زارعی و رامبد جوان

این نشست‌های وقت‌گیر و حوصله‌بر را برگزار نکنید!

با وجود آنکه گاهی گفته می‌شود یا گفته می‌شد که در جشنواره فجر تماشای فیلم در سالن رسانه‌ها برای عوامل فیلم‌ها نگران‌کننده است و حتی برخی فیلمسازان که اثرشان در زمان نمایش با کف و سوت و خنده روبه‌رو می‌شد از حضور در مقابل خبرنگاران خودداری می‌کنند، امسال شرایط متفاوتی در سی و پنجمین دوره این جشنواره به‌وجود آمده و شاید حالا دیگر فیلمسازان نگرانی از حضور در این سالن نداشته باشند!

با حضور نماینده مردم جویبار، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه‌شمالی انجام شد

افتتاح تنها کارخانه آبمیوه‌گیری طبیعی کشور در شهرستان جویبار

همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک‌فجر 3 پروژه در شهرستان جویبار باحضور نماینده مردم جویبار، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به بهره‌برداری رسید.

مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد:

ظرفیت اسکان 27 هزار زائر حرم رضوی در ایام نوروز فراهم شده است

مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در نوروز 96 ظرفیت اسکان اصلی و اضطراری برای بیش از 27 هزار نفر از زائران حضرت رضا(ع) در هر شب در مشهد فراهم شده است.

از رد کردن برخی پیشنهادات بازیگری پشیمان نیستم

نازنین بیاتی که با فیلم سینمایی «مادری» در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر حضور دارد می‌گوید: پیشنهادات کاری زیادی را به دلیل نگرانی‌هایی که در مسیر بازیگری‌ام دارم، رد کرده‌ام و در این مسیر همچنان با سخت گیری به پیشنهادات بازیگری‌ام فکر می‌کنم.

جهان تشنه اسلام است/ وقتی فرودگاه‌های آمریکا نمازخانه می‌شود

امروز شاهد گسترش موج اسلام‌گرایی و گرایش به قرآن و آموزه‌‌های اسلام در بین کشور‌های جهان به‌خصوص کشور‌های غربی به‌ویژه در بین جوانان آنها هستیم و موج اسلام‌گرایی بین انسان‌های جویای حقیقت به وجود آمده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه