فرهنگی

کاسبان خبر «پلاسکو» مشتری ندارند

در پی آتش‌سوزی و فرو ریختن ساختمان «پلاسکو» تهران، تمام خبرها در این چند روز رنگ‌ و بوی این حادثه تلخ را به خود گرفته است و مردم که متاثر از فداکاری تلخ آتش‌نشان‌ها هستند، مخاطب جدی این اخبارند که در حجم وسیعی از طریق رسانه‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند.

ابراز همدردی آیت‌الله مکارم شیرازی با حادثه‌دیدگان پلاسکو

آیت‌الله مکارم شیرازی با ابراز تاسف از حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو در تهران گفت: به همه عزیزانی که در این راه صدمه دیده‌اند از جمله مجروحان و بازماندگان شهدا تسلیت می‌گوییم و دعا می‌کنیم خدای متعال مشکلات این عزیزان را حل کند.

امروز با یک شهید

بی‌قرار پرواز؛مروری بر زندگی شهید سیدجعفر مصطفوی

معتقد بود هر قدر آگاهی‌هایش در زمینه‌های مختلف افزایش یابد در حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی موفق‌تر خواهد بود. آرامش، خوش اخلاقی، تدین، تزکیه نفس و عرفان وجودش،از سیدجعفر یک جوان مسلمان در طراز انقلاب ساخته بود.

گپی با «حسین فخیمی» بازنشسته نمونه

روایت راهی شدن «مجسمه خیام» به آمریکا و ساخت شهر تندیسان

زنگ طبقه اول را می‌فشارم، در باز می‌شود و صدایی که ابتدا نمی‌دانم از کجاست به داخل راهنمایی‌ام می‌کند. صدا از طبقه پایین می‌آید، استاد با لبخندی گشاده به سمت کارگاه که در زیرزمین منزلش واقع شده، هدایتم می‌کند. به هر گوشه‌ای نگاه می‌کنم یک تابلو و یک مجسمه که هر کدام حرف‌ها در دل‌شان دارند، جاخوش کرده‌اند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه